Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Do Zamknięcia

Go down 
AutorWiadomość
olenka123
W skromnych progach Zagrody
olenka123


Nick w grze : olenka123
Liczba postów : 307
Dołączył : 17/03/2013

Do Zamknięcia Empty
PisanieTemat: Do Zamknięcia   Do Zamknięcia I_icon_minipostCzw Sie 01, 2013 2:02 am

Prolog:

Wiatr, dął w plecy Emilly niemiłosiernie. Z ciężkich rozcięć, wypływała świeża krew. Ona, już nie szła, nie dawała rady. Czołgała się po trawie z nadzieją, że znajdzie wreszcie koniec tego piekła. Wszędzie otaczał ją żywopłot obrośnięty, najróżniejszymi kolorami i gatunkami orchidei. Wiedziała, że jeśli się nie pospieszy, TO ją znajdzie. Właściwie, TO się nią bawiło, jak małe dziecko w piaskownicy bawi się wiaderkiem i łopatką. Zaczął padać deszcz, prawdopodobnie zbliżała się burza. Emilly zaczęła płakać, wciąż pełznąc po ziemi, za pomocą jedynie kolan i łokci. Za sobą zostawiała krwawy ślad, labirynt wciąż zagradzał jej drogę. Nie chciał by znalazła wyjście. To by było nieciekawe. Ludzie muszą ginąć, wtedy on jest zadowolony, wtedy nie dręczy go nuda. Emilly starała się nie wchodzić na otwierające się polany. Właściwie starała się też nie patrzeć. Śmierć mogła, nadejść w każdej chwili. Dziewczyna traciła już nadzieję. Wreszcie skręciła w lewo. Na końcu ukazał się otwór i słychać było szum morza. Emilly wstała, przestała zwracać uwagę na rany, już zaraz stąd wyjdzie. Zaraz będzie wolna. Biegła ile sił pod wpływem adrenaliny, by labirynt znów się nie zamknął. Od wyjścia dzieliły ją metry i wtedy…. TO się zaśmiało i wepchnęło ją powrotem do środka. 

Ogólnie będzie z tego książka. Mam dalszy ciąg już napisany, (ale to niewiele) oraz dalsze pomysły. Jednak chcę wiedzieć czy się wam spodoba. W miarę możliwości proszę o napisanie mi jakie błędy ortograficzne i stylistyczne zrobiłam. Liczę na szczere opinie Smile


Ostatnio zmieniony przez olenka123 dnia Pon Sie 19, 2013 11:14 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Do Zamknięcia Empty
PisanieTemat: Re: Do Zamknięcia   Do Zamknięcia I_icon_minipostCzw Sie 01, 2013 2:21 am

Tylko do jednego mogę się przyczepić... do przecinków... reszta jest dobra. Smile
Powrót do góry Go down
olenka123
W skromnych progach Zagrody
olenka123


Nick w grze : olenka123
Liczba postów : 307
Dołączył : 17/03/2013

Do Zamknięcia Empty
PisanieTemat: Re: Do Zamknięcia   Do Zamknięcia I_icon_minipostCzw Sie 01, 2013 2:43 am

Wiem właśnie xd muszę się za to zabrać ;p
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Do Zamknięcia Empty
PisanieTemat: Re: Do Zamknięcia   Do Zamknięcia I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Do Zamknięcia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» DO ZAMKNIĘCIA
» DO ZAMKNIĘCIA!
» Do zamknięcia
» CSS - DO ZAMKNIĘCIA!
» DO ZAMKNIĘCIA!!!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: