Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 "Twoja maść nie pasuje do wymaganego formatu"

Go down 
+2
Mika_TLR
Wild_Horse
6 posters
AutorWiadomość
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

"Twoja maść nie pasuje do wymaganego formatu" Empty
PisanieTemat: "Twoja maść nie pasuje do wymaganego formatu"   "Twoja maść nie pasuje do wymaganego formatu" I_icon_minipostCzw Sie 01, 2013 11:01 am

Oto praca:
"Twoja maść nie pasuje do wymaganego formatu" 99qf
Ratunku! Co robić? ~Vera poradziłam mi żebym spróbowała na innej przeglądarce. Sprubowałam na Chrome i nic! "Twoja maść nie pasuje do wymaganego formatu" 3864879675
Powrót do góry Go down
Mika_TLR
W skromnych progach Zagrody
Mika_TLR


Nick w grze : Mika_TLR
Liczba postów : 486
Dołączył : 07/11/2012

"Twoja maść nie pasuje do wymaganego formatu" Empty
PisanieTemat: Re: "Twoja maść nie pasuje do wymaganego formatu"   "Twoja maść nie pasuje do wymaganego formatu" I_icon_minipostCzw Sie 01, 2013 3:26 pm

pixele na ramce?
twój koń jest na "bezbarwnej warstwie " ?
Powrót do góry Go down
ebonita
Główny Grafik
ebonita


Nick w grze : ebonita
Liczba postów : 787
Dołączył : 03/10/2012

"Twoja maść nie pasuje do wymaganego formatu" Empty
PisanieTemat: Re: "Twoja maść nie pasuje do wymaganego formatu"   "Twoja maść nie pasuje do wymaganego formatu" I_icon_minipostCzw Sie 01, 2013 11:10 pm

jeżeli wysyłasz to co pokazujesz ...

a jeżeli wysyłasz poprawnego png bez napisów i z przezroczystym tłem - sprawdź czy na końcach krzyżujących się czarnych kresek jest przezroczysty piksel (na każdym końcu)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2069159
najreproduktor
Jedną nogą w ZM
avatar


Liczba postów : 518
Dołączył : 22/07/2011

"Twoja maść nie pasuje do wymaganego formatu" Empty
PisanieTemat: Re: "Twoja maść nie pasuje do wymaganego formatu"   "Twoja maść nie pasuje do wymaganego formatu" I_icon_minipostPią Sie 02, 2013 4:24 am

Zrób tak jak ja :
Otwórz pracę PNG w Gimpie (koń z ramką), nowa warstwa - wklej ramkę z CP. Wtedy ramkę przełóż nad pracą i będzie ok.
Powrót do góry Go down
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

"Twoja maść nie pasuje do wymaganego formatu" Empty
PisanieTemat: Re: "Twoja maść nie pasuje do wymaganego formatu"   "Twoja maść nie pasuje do wymaganego formatu" I_icon_minipostPią Sie 02, 2013 5:04 am

Właśnie ja zrobiłam tak, że warstwa z ramką była nad tą z koniem. Wysłałam w formacie png, na przeźroczystym tle i bez napisów.
Powrót do góry Go down
najreproduktor
Jedną nogą w ZM
avatar


Liczba postów : 518
Dołączył : 22/07/2011

"Twoja maść nie pasuje do wymaganego formatu" Empty
PisanieTemat: Re: "Twoja maść nie pasuje do wymaganego formatu"   "Twoja maść nie pasuje do wymaganego formatu" I_icon_minipostPią Sie 02, 2013 6:04 am

To może dlatego, że koń jest przezroczysty tzn ma tylko szare cienie nie ma koloru.
Powrót do góry Go down
Lunatyk
Raczkujący
avatar


Nick w grze : Lunatyq
Liczba postów : 83
Dołączył : 19/04/2011

"Twoja maść nie pasuje do wymaganego formatu" Empty
PisanieTemat: Re: "Twoja maść nie pasuje do wymaganego formatu"   "Twoja maść nie pasuje do wymaganego formatu" I_icon_minipostPią Sie 02, 2013 7:30 am

Myślę, że przeźroczystość konia nie jest problemem- w ZJ jest kilka duchów, które składają się tylko z światła.

A plik, który wysyłasz jak się nazywa? Z tego co kojarzę powinien być 'modele.png'
Powrót do góry Go down
AyaKey
Przyjaciel Zagrody
AyaKey


Nick w grze : AyaKey
Liczba postów : 2734
Dołączył : 13/11/2012

"Twoja maść nie pasuje do wymaganego formatu" Empty
PisanieTemat: Re: "Twoja maść nie pasuje do wymaganego formatu"   "Twoja maść nie pasuje do wymaganego formatu" I_icon_minipostPią Sie 02, 2013 7:35 am

Nie musi się nazywać "modele". Ja jak kiedyś wysyłałam to wysyłałam z byle jaką nazwą. Tylko że format musi być "png."
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2388322
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

"Twoja maść nie pasuje do wymaganego formatu" Empty
PisanieTemat: Re: "Twoja maść nie pasuje do wymaganego formatu"   "Twoja maść nie pasuje do wymaganego formatu" I_icon_minipostPią Sie 02, 2013 7:37 am

Dziękuję za pomoc. Okazało się że owszem najpierw zrobiła tak jak pisała najreproduktor, ale później dorysowałam ten śnieg unoszący się nad grzywą, ogonem i z kopyt i zabrudziłam ramkę. Wystarczyło wyciąć i wkleić w nową ramkę.

P.S. Wątek do zamknięcia.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





"Twoja maść nie pasuje do wymaganego formatu" Empty
PisanieTemat: Re: "Twoja maść nie pasuje do wymaganego formatu"   "Twoja maść nie pasuje do wymaganego formatu" I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
"Twoja maść nie pasuje do wymaganego formatu"
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Co Wam nie pasuje w tej prezce?
» Jakie tło pasuje do....??
» Jaka jest twoja pasja?
» Czy przejdzie maść?
» My Lands - niech twoja cywilizacja rozkwitnie!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: