Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Rysowany książkowy konkurs!!!

Go down 
AutorWiadomość
Arabella
Jedną nogą w ZM
Arabella


Nick w grze : natalia144
Liczba postów : 673
Dołączył : 14/05/2013

Rysowany książkowy konkurs!!! Empty
PisanieTemat: Rysowany książkowy konkurs!!!   Rysowany książkowy konkurs!!! I_icon_minipostCzw Sie 08, 2013 11:33 am

Witam.
Robię konkurs na obrazki do mojej książki.
Zaczynamy teraz. Pierwszy rozdział jest do końca sierpnia.
Będziecie głosować na najlepsze rysunki i najbardziej pasujące.
Nagrody:
1. ZH
2. niespodzianka
3. niespodzianka

Tekst:
„Odgłosy” rozdział 1.


Była piekielnie ciepła noc. Piegowata, blada twarz Joany nie mogła zmrużyć powiek. Leżała na swoim łóżku, a na ziemi położona była jej pościel w różowe kwiaty. Dziewczynka pomyślała, że wyjdzie na spacer. Mieszkała w domku jednorodzinnym z matką, ojcem, młodszą siostrą Irneą i psem Borysem. Niedaleko domku było piękne, błękitne jezioro, gdzie kumkają żaby i jest słychać odgłosy natury. Joana bardzo lubiła tam chodzić pisząc pod wysoką wierzbą swój pamiętnik.
Wzięła z szafy fioletowa bluzeczkę, krótkie kratkowane spodnie i wygodne sandały. Po cichu wyszła z pokoju, by nie obudzić siostry. Przeszła długim korytarzem uważając, by nie obudzić Borysa. Pies spał jak zabity.
-Uff…- westchnęła.
Szła dalej korytarzem przechodząc właśnie obok pokoju, w którym spali rodzice. Dotarła do wyjścia.
-A gdzie mój pamiętnik?- spostrzegła się, gdy już trzymała swoją małą, spoconą dłoń na klamce od drzwi wejściowych.
Wróciła się do pokoju, bez budzenia innych. Wzięła pamiętnik i długopis. Odwrócona w stronę drzwi, usłyszała tajemniczy głos za swoimi plecami.
-Kto to może być, i o tej godzinie? Może lepiej pójdę z Borysem. On się niczego nie boi, a jak coś to mnie obroni. Nie wiem co robić. Przecież Borys zaraz zacznie szczekać i obudzi tym wszystkich. Nawet sąsiadów. I co mam zrobić?- Joana nie wiedziała co zrobić.
Nagle do jej małej główki wpadła pomysł. Pomyślała, że jak wyjdzie z domu przez taras, to nikt jej nie zauważy. Potem przejdzie przez szklarnie i zaledwie za paręnaście kroków będzie na miejscu. Wyszła z domu. Cały czas czuła się obserwowana. Właśnie przechodziła przez szklarnię. Nagle znikąd usłyszała ten głos co wcześniej.
-Joana…- powiedział słyszany już wcześniej głos.
-Kto do mnie mówi? Pokaż się natychmiast!- rozkazała Joana.
Głos się więcej nie odezwał.

Mogą tu być jakieś błędy przez wklejenie.

Powodzenia.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1934976
Gość
Gość
Anonymous



Rysowany książkowy konkurs!!! Empty
PisanieTemat: Re: Rysowany książkowy konkurs!!!   Rysowany książkowy konkurs!!! I_icon_minipostCzw Sie 08, 2013 12:49 pm

Kochana, wybacz, ale tu są takie błędy.. ;/ Ale nie będę wredna, napiszę na pw xd Masz jakieś sugestie co do rysunków? W sensie czy realistyczne, komiksowe? I jak dużo powinno ich być?
Powrót do góry Go down
Arabella
Jedną nogą w ZM
Arabella


Nick w grze : natalia144
Liczba postów : 673
Dołączył : 14/05/2013

Rysowany książkowy konkurs!!! Empty
PisanieTemat: Re: Rysowany książkowy konkurs!!!   Rysowany książkowy konkurs!!! I_icon_minipostCzw Sie 08, 2013 1:06 pm

Książka będzie komicznie przygodowa. Tak by pasowały. Najlepiej zrobić jak najwięcej, ponieważ i tak będę wybierać.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1934976
Sponsored content





Rysowany książkowy konkurs!!! Empty
PisanieTemat: Re: Rysowany książkowy konkurs!!!   Rysowany książkowy konkurs!!! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Rysowany książkowy konkurs!!!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pierwszy liner rysowany na tablecie :D
» konkurs 3 (do 20.02.11)
» Konkurs
» Konkurs!
» Konkurs!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ZAGRODA :: Konkursy :: Archiwum konkursów-
Skocz do: