Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Potrzebna pomoc- język mi się łamie przy HTML

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
archalowa
Raczkujący
archalowa


Nick w grze : Kuro.neko
Liczba postów : 67
Dołączył : 16/01/2012

Potrzebna pomoc- język mi się łamie przy HTML Empty
PisanieTemat: Potrzebna pomoc- język mi się łamie przy HTML   Potrzebna pomoc- język mi się łamie przy HTML I_icon_minipostNie Sie 11, 2013 1:52 pm

Jak w tytule- mam gotową prezentację ale nie mogę jej zatwierdzić- wyskakują mi błędy... Czy mógłby ktoś je wskazać oraz poprawić ?

Cały html prezentacji razem z tekstem: nie wiem jak wrzucić ;_;


Ostatnio zmieniony przez archalowa dnia Nie Sie 11, 2013 1:54 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
archalowa
Raczkujący
archalowa


Nick w grze : Kuro.neko
Liczba postów : 67
Dołączył : 16/01/2012

Potrzebna pomoc- język mi się łamie przy HTML Empty
PisanieTemat: Re: Potrzebna pomoc- język mi się łamie przy HTML   Potrzebna pomoc- język mi się łamie przy HTML I_icon_minipostNie Sie 11, 2013 1:53 pm

jenyyy... miał się wziąć HTML nie prezentacja ;___:
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Potrzebna pomoc- język mi się łamie przy HTML Empty
PisanieTemat: Re: Potrzebna pomoc- język mi się łamie przy HTML   Potrzebna pomoc- język mi się łamie przy HTML I_icon_minipostNie Sie 11, 2013 1:55 pm

A ja nie widzę ani HTML'u, ani prezentacji Wink
Wsadź ją w znacznik [code] i wstaw ponownie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
archalowa
Raczkujący
archalowa


Nick w grze : Kuro.neko
Liczba postów : 67
Dołączył : 16/01/2012

Potrzebna pomoc- język mi się łamie przy HTML Empty
PisanieTemat: Re: Potrzebna pomoc- język mi się łamie przy HTML   Potrzebna pomoc- język mi się łamie przy HTML I_icon_minipostNie Sie 11, 2013 1:56 pm

Kod:
<div style="text-align: center;"><br></div><div style="background:url(http://4.bp.blogspot.com/-Mpo4vl0PmrQ/Ugfm2HryjfI/AAAAAAAAAFM/ubfMnAI95jw/s1600/hj.png); width: 790px; height: 623px; overflow: auto; margin-top: 0px; margin-left: 0px;">
<div style="width: 362px; height: 428px; margin-top: 177px; margin-left: 406px; overflow: auto"><br>Hej ;3 <br> Witaj u Kuro Neko co oznacza ''czarny kot'' po japońsku .<br> Jestem dziewczyną w bliżej nie określonym wieku (czyt. nie podam bo ze względu na moją płeć mam wszechobecnego focha na wszystko) lubiącą fajną muzykę i dobrą książkę. <br> Od pewnego czasu (ok. dwa lata) oglądam anime i czytam mangi ale nie mam zbyt dużo ''na koncie'' <br> Moje ulubione postaci to :<br> Chrona (patrz obok) <br> Ragnarok <też obok="" x3=""> <br> L <br> Grell <br> Shizuś <3 <br> Izaya<br> Więcej grzechów nie...a,  to nie tutaj *robi spowiedź online* xD <br> słucham różnej muzyki - nie konkretne utwory a ''co mi w ucho wpadnie'' acz gardzę 1D & JB gdyż nazwanie ich pedałami obraziłoby rzeszę zacnych i miłych gejuchów *yaoi fangirl mode on*.<br><br><br> Jak tylko fangiryzm mi przejdzie odpiszę na wiadomości ;3</też></div></div>
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Potrzebna pomoc- język mi się łamie przy HTML Empty
PisanieTemat: Re: Potrzebna pomoc- język mi się łamie przy HTML   Potrzebna pomoc- język mi się łamie przy HTML I_icon_minipostNie Sie 11, 2013 2:18 pm

Kod:
<div style="background-image:url(http://4.bp.blogspot.com/-Mpo4vl0PmrQ/Ugfm2HryjfI/AAAAAAAAAFM/ubfMnAI95jw/s1600/hj.png); width: 790px; height: 623px; color: rgb(0, 0, 0); overflow: auto; margin-top: 0px; margin-left: 0px;">


<br><br><br><br><br><br><br><br><br><br>


<div style="margin-left: 415px; height: 400px; width: 350px; overflow: auto; top: 26px;"><div style="text-align: center;"><div style="text-align: justify;">Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. </div></div></div></div>
Spróbuj z tym. Niestety usunęłam ci tekst z ramki, ale chyba sobie poradzisz Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
archalowa
Raczkujący
archalowa


Nick w grze : Kuro.neko
Liczba postów : 67
Dołączył : 16/01/2012

Potrzebna pomoc- język mi się łamie przy HTML Empty
PisanieTemat: Re: Potrzebna pomoc- język mi się łamie przy HTML   Potrzebna pomoc- język mi się łamie przy HTML I_icon_minipostNie Sie 11, 2013 2:20 pm

dzięki, dzięki, dzięki, dzięki *o*
Powrót do góry Go down
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

Potrzebna pomoc- język mi się łamie przy HTML Empty
PisanieTemat: Re: Potrzebna pomoc- język mi się łamie przy HTML   Potrzebna pomoc- język mi się łamie przy HTML I_icon_minipostCzw Paź 03, 2013 12:20 pm

Pomoc udzielona, zamykam wątek.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Potrzebna pomoc- język mi się łamie przy HTML Empty
PisanieTemat: Re: Potrzebna pomoc- język mi się łamie przy HTML   Potrzebna pomoc- język mi się łamie przy HTML I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Potrzebna pomoc- język mi się łamie przy HTML
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Potrzebna pomoc!
» Pomoc przy konkrsie
» Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166
» Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!!
» Proszę o o pomoc przy prowadzeniu OJ

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: POMOC :: Prośby o pomoc :: Archiwum-
Skocz do: