Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Konkurs literacki ;)

Go down 
AutorWiadomość
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Konkurs literacki ;) Empty
PisanieTemat: Konkurs literacki ;)   Konkurs literacki ;) I_icon_minipostWto Sie 20, 2013 3:23 am

Od razu do rzeczy - polega na napisaniu krótkiego opowiadania, minimum 300 słów, maksimum 1000 (jak będzie o 10 wiecej nie zjem XD)na temat waszego wyobrażenie warszawy w przyszłości ;)Przyszłość - może to być wasz opis miasta za 50, 100 albo 250 lat, dowolnosc pełna ;)czas - do soboty, do północy. Pracę prosze wysyłać do mnie na PW na Howrse. A jesli ja będe miała wenę, to może skończe mój opis i wam pokaze :3
Nagrody:
1. Kamień Filozoficzny
2. Zestaw hery
3. 2 x OH
4. 2 x RP
5. 2 x FK
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Konkurs literacki ;) Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs literacki ;)   Konkurs literacki ;) I_icon_minipostPon Sie 26, 2013 1:36 am

Generalnie powiem tak - nie całkiem o takie prace mi chodziło Wink Wpłynęły do mnie tylko dwie - od ardnasak i Fleur.
A co do wygranych...
1. miejsce, Kamień Filozoficzny, 2 x OH i 50 monet wygrywa... Fleur! (Tylko wiesz co mi się nie spodobało chyba XD)
2. miejsce, Zestaw hery, 2 x RP i 40 monet wygrywa ardnasak!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
 
Konkurs literacki ;)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [KONKURS] 13.12.12
» Konkurs!
» [Konkurs]07.12
» Konkurs APX
» Konkurs

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum akcji na zagrodzie :: Podróż na koniec świata-
Skocz do: