Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Podejrzane, dziwne szumy w głośnikach

Go down 
+2
El
Amstaff
6 posters
AutorWiadomość
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Podejrzane, dziwne szumy w głośnikach Empty
PisanieTemat: Podejrzane, dziwne szumy w głośnikach   Podejrzane, dziwne szumy w głośnikach I_icon_minipostPią Sie 30, 2013 8:44 am

Cześć

Od kilku minut "dręczą " mnie dziwne szumy w głośnikach.
Jakby nadawało jakieś radio i coś czasem przerywało...kiedyś miałem podobny problem ale słychać było jeszcze ..takie ...coś XD 

Miał ktoś kiedyś taki problem ?


Jako jedną z odpowiedzi na konfie pewnej hodowli usłyszałem "Twoje głośniki są opętane" ale...może jednak jest inne wyjaśnienie..Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
Gość
Gość
Anonymous



Podejrzane, dziwne szumy w głośnikach Empty
PisanieTemat: Re: Podejrzane, dziwne szumy w głośnikach   Podejrzane, dziwne szumy w głośnikach I_icon_minipostPią Sie 30, 2013 8:58 am

Też cos takiego miałam Smile
Niestety przyczyny nie zlokalizowałam.
Powrót do góry Go down
El
Już coś wie
El


Nick w grze : joycia/int Yooyu/pl
Liczba postów : 270
Dołączył : 29/08/2013

Podejrzane, dziwne szumy w głośnikach Empty
PisanieTemat: Re: Podejrzane, dziwne szumy w głośnikach   Podejrzane, dziwne szumy w głośnikach I_icon_minipostPią Sie 30, 2013 9:06 am

Podobnie hałąsowały moje stare głośniki i zgadywałam, że to sprawka kabli, gdzieniegdzie poluzowały się, wychodziły z głośnika. Może spróbuj z innym ustawieniem?
Powrót do góry Go down
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Podejrzane, dziwne szumy w głośnikach Empty
PisanieTemat: Re: Podejrzane, dziwne szumy w głośnikach   Podejrzane, dziwne szumy w głośnikach I_icon_minipostPią Sie 30, 2013 9:14 am

Sprawdzałem czy są dobrze podłączone...są dobrze podłączone....

Patrzcie co znalazłem na jakimś forum ;o 

stacja numeryczna - wpisz "numeric radio station" w googlach i wyszukaj, jest taki fenomen i nie wiadomo co z nim zrobić bo nie zawsze da się opisać jakoś sensownie, niektórzy wierzą że to jakieś komunikaty szpiegowskie inni że białe myszki sobie rozmawiają a jeszcze inni że to jakieś fale EM które w dziwny sposób krążą i nie wiadomo o co chodzi
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
El
Już coś wie
El


Nick w grze : joycia/int Yooyu/pl
Liczba postów : 270
Dołączył : 29/08/2013

Podejrzane, dziwne szumy w głośnikach Empty
PisanieTemat: Re: Podejrzane, dziwne szumy w głośnikach   Podejrzane, dziwne szumy w głośnikach I_icon_minipostPią Sie 30, 2013 9:21 am

Nawet nie czy dobrze podłączone, źle wyjaśniłam. Od głośnika odchodzi kabelek do komputera i u mnie był poluzowany, kiedy nim ruszałam słyszałam więcej trzasków. Nie wiem jak to u Ciebie wygląda, u mnie to było zużycie, były dosyć stare. U kolegi za to nie mogę ruszać głośników, bo jak spadną/przesuną się/pójdą sobie gdzieś to przez chwilę straszne zakłócenia były.

Ja bym radziła sprawdzić, czy Twoje są na gwarancji i po prostu je oddać.
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Podejrzane, dziwne szumy w głośnikach Empty
PisanieTemat: Re: Podejrzane, dziwne szumy w głośnikach   Podejrzane, dziwne szumy w głośnikach I_icon_minipostSob Sie 31, 2013 9:55 am

A może to w twojej głowie? Rolling Eyes


XD XD

Zrobiłabym tak jak El,oddałabym je jeśli są Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Alaya
Przyjaciel Zagrody
Alaya


Nick w grze : Alaya
Liczba postów : 731
Dołączył : 09/07/2012

Podejrzane, dziwne szumy w głośnikach Empty
PisanieTemat: Re: Podejrzane, dziwne szumy w głośnikach   Podejrzane, dziwne szumy w głośnikach I_icon_minipostSob Sie 31, 2013 10:21 am

Cytat :
komunikaty szpiegowskie inni że białe myszki sobie rozmawiają a jeszcze inni że to jakieś fale EM które w dziwny sposób krążą i nie wiadomo o co chodzi
To mnie rozwaliło. XD

Też kiedyś coś takiego miałam, ale teraz już nie używam tych głośników, więc nie mam pojęcia, co było przyczyną.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2104607
-Eruina-
Przyjaciel Zagrody
-Eruina-


Nick w grze : -Eruina-
Liczba postów : 1632
Dołączył : 06/06/2012

Podejrzane, dziwne szumy w głośnikach Empty
PisanieTemat: Re: Podejrzane, dziwne szumy w głośnikach   Podejrzane, dziwne szumy w głośnikach I_icon_minipostSob Sie 31, 2013 10:50 am

Uważaj, zaraz zawirusują ci kamerkę i będą widzieć wszystko co się dzieje w twoim pokoju D: O ile ją masz XD

I ja także tak miałam, wystarczyło przestawić kabel, bo czasem nawet kiedy przesunie się o centymetr głośniki mogą zacząć szumieć jak już El pisała.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1893377
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Podejrzane, dziwne szumy w głośnikach Empty
PisanieTemat: Re: Podejrzane, dziwne szumy w głośnikach   Podejrzane, dziwne szumy w głośnikach I_icon_minipostSob Sie 31, 2013 11:00 am

Dziewczyny dobrze mówią. Nie mam problemu z głośnikami, bo są wbudowane w monitor, ale ze słuchawkami. Wystarczy przesunąć kabelek o kilka milimetrów, a nagle muzyka przestaje lecieć lub szumi. U mnie to wina wyrobionego gniazdka w komputerze, u Ciebie może głośników. Spróbuj podłączyć np. inne słuchawki lub głośniki i sprawdź, czy działają poprawnie. Tak- wina głośnika, nie- komputera Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Sponsored content





Podejrzane, dziwne szumy w głośnikach Empty
PisanieTemat: Re: Podejrzane, dziwne szumy w głośnikach   Podejrzane, dziwne szumy w głośnikach I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Podejrzane, dziwne szumy w głośnikach
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dziwne dziadostwo - help me!
» dziwne tło od cukierka
» Dziwne dźwięki na całym świecie.
» Moje dziwne rysunki x.x
» Różne dziwne prezentacje

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: