Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Listopad/ Wild Horse

Go down 
+2
Broszka
Wild_Horse
6 posters
AutorWiadomość
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

Listopad/ Wild Horse Empty
PisanieTemat: Listopad/ Wild Horse   Listopad/ Wild Horse I_icon_minipostNie Paź 06, 2013 5:28 am

Chmury. Co o tym sądzicie/ Co jeszcze dorobić?
Oto one::
Powrót do góry Go down
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

Listopad/ Wild Horse Empty
PisanieTemat: Re: Listopad/ Wild Horse   Listopad/ Wild Horse I_icon_minipostNie Paź 06, 2013 6:38 am

Z tego co wiem, to musi być coś do stania dla konia, w powietrzu wisieć nie może. Po za tym wygląda tak od niechcenia. Oczywiście to tylko opinia osoby, która się na tym nie zna.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
kim*
Jedną nogą w ZM
kim*


Nick w grze : kim*
Liczba postów : 557
Dołączył : 18/06/2013

Listopad/ Wild Horse Empty
PisanieTemat: Re: Listopad/ Wild Horse   Listopad/ Wild Horse I_icon_minipostNie Paź 06, 2013 7:10 am

Koń będzie latał w powietrzu a chmury to kilka machnięć pędzlem o różnym kryciu. Pomysł dobry ale wykonanie już nie do końca. Spróbuj zrobić to staranniej, i narysuj chmurę, na której koń mógłby stać.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2980847
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

Listopad/ Wild Horse Empty
PisanieTemat: Re: Listopad/ Wild Horse   Listopad/ Wild Horse I_icon_minipostNie Paź 06, 2013 9:09 am

Starałam się. Nie wiem jak zrobić to staranniej.
Powrót do góry Go down
kim*
Jedną nogą w ZM
kim*


Nick w grze : kim*
Liczba postów : 557
Dołączył : 18/06/2013

Listopad/ Wild Horse Empty
PisanieTemat: Re: Listopad/ Wild Horse   Listopad/ Wild Horse I_icon_minipostNie Paź 06, 2013 10:40 am

Spróbuj zrobić te chmury gęstsze i nie ukośne, ale poziome.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2980847
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

Listopad/ Wild Horse Empty
PisanieTemat: Re: Listopad/ Wild Horse   Listopad/ Wild Horse I_icon_minipostSob Paź 12, 2013 2:57 am

Skoro chmury nie pasi, to zrobiłam kucyka. Czy światłocień jest dobry? Czy widzicie jakieś defekty w anatomii? Bardzo proszę o wszelką krytykę:

Kucyk:
Powrót do góry Go down
Pani_Snow
W skromnych progach Zagrody
Pani_Snow


Nick w grze : Kokoni5
Liczba postów : 375
Dołączył : 26/05/2013

Listopad/ Wild Horse Empty
PisanieTemat: Re: Listopad/ Wild Horse   Listopad/ Wild Horse I_icon_minipostSob Paź 12, 2013 4:51 am

W pierwszej chwili myślałam, że to woda lub śnieg. Według mnie, nie jest źle, chociaż przydałoby się jakieś podłoże do stania dla konia ( chyba, że to jest dla pegazów ). A kucyk jest piękny.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=538357
Gość
Gość
Anonymous



Listopad/ Wild Horse Empty
PisanieTemat: Re: Listopad/ Wild Horse   Listopad/ Wild Horse I_icon_minipostSob Paź 12, 2013 6:46 am

tło jest nawet ładne, ale na nie ma nic na czym mógłby stać koń, no chyba że to tło dla jakiegoś pegaza w pozycji lecącej, a kucyk taki sobie, oko mi się nie podoba.
Powrót do góry Go down
ebonita
Główny Grafik
ebonita


Nick w grze : ebonita
Liczba postów : 787
Dołączył : 03/10/2012

Listopad/ Wild Horse Empty
PisanieTemat: Re: Listopad/ Wild Horse   Listopad/ Wild Horse I_icon_minipostSob Paź 12, 2013 6:52 am

kucyk na dużo lepszym poziomie niż poprzednie prace Smile   trochę niedociągnięć jak złamane kopytko przednie czy oczko bez wyrazu ale to kwestia ćwiczeń Smile
Wielkie WOW z mojej strony ^_^
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2069159
Cavallino
Nowy
Cavallino


Nick w grze : Cavallino
Liczba postów : 10
Dołączył : 30/03/2013

Listopad/ Wild Horse Empty
PisanieTemat: Re: Listopad/ Wild Horse   Listopad/ Wild Horse I_icon_minipostSro Mar 05, 2014 11:19 am

Gość napisał:
tło jest nawet ładne, ale na nie ma nic na czym mógłby stać koń, no chyba że to tło dla jakiegoś pegaza w pozycji lecącej, a kucyk taki sobie, oko mi się nie podoba.

Może to ślepy kucyk ? Piękny konio  Listopad/ Wild Horse 1234489951 , tło ma za mało szczegółów/
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Listopad/ Wild Horse Empty
PisanieTemat: Re: Listopad/ Wild Horse   Listopad/ Wild Horse I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Listopad/ Wild Horse
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kwiecień/Wild Horse
» Literacka twórczość Wild Horse.
» Na Listopad
» na listopad
» ebonita na listopad

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: