Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Mój dawny konkurs- sprostowanie

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Dainfen
Już coś wie
Dainfen


Nick w grze : Zielona Tarantula
Liczba postów : 253
Dołączył : 15/10/2013

Mój dawny konkurs- sprostowanie Empty
PisanieTemat: Mój dawny konkurs- sprostowanie   Mój dawny konkurs- sprostowanie I_icon_minipostPią Lis 01, 2013 1:04 pm

Pomyślałam, że napiszę o tym tutaj, bo może więcej osób zauważy. We wakacje organizowałam konkurs, loterię, w której do wygrania był kupon. Los kosztował 10 000 equus. Niestety- dziwnym trafem skasowała mi się caluteńka korespondencja i nie wiem, kto brał udział. W pamięci mam zaszyte parę loginów, ale nie mogę zrobić uczciwego losowania bez pełnej listy.
Proszę więc wszystkich, którzy brali udział o zgłoszenie się do mnie tutaj lub na Howrse (Zielona Tarantula) i przesłanie screenu korespondencji ze mną w tej sprawie. Niektóre loginy mam zaszyte gdzieś w pamięci, tak więc niektórych od razu 'rozpoznam".
Bardzo przepraszam za wszelkie trudności! obiecuję, że wśród tych, którzy się zgłozą i podadzą dowody przeprowadzę losowanie 1 grudnia. I przyznany dostanie kupon Very Happy 
będą też upominki dla każdego, w ramach rewanżu za ten cały ambaras.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3086335
Dainfen
Już coś wie
Dainfen


Nick w grze : Zielona Tarantula
Liczba postów : 253
Dołączył : 15/10/2013

Mój dawny konkurs- sprostowanie Empty
PisanieTemat: Re: Mój dawny konkurs- sprostowanie   Mój dawny konkurs- sprostowanie I_icon_minipostSob Lis 02, 2013 9:42 am

Termin zgłoszen do 30 listopada, ponieważ nie mogę ciągnąć konkursu w nieskończoność Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3086335
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

Mój dawny konkurs- sprostowanie Empty
PisanieTemat: Re: Mój dawny konkurs- sprostowanie   Mój dawny konkurs- sprostowanie I_icon_minipostPią Sty 03, 2014 8:36 am

Z powodu braku odpowiedzi w temacie, wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Archiwum konkursów.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mój dawny konkurs- sprostowanie Empty
PisanieTemat: Re: Mój dawny konkurs- sprostowanie   Mój dawny konkurs- sprostowanie I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Mój dawny konkurs- sprostowanie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» TANIE ŁADNE PREZENTACJE
» Uwaga wszystkie hodowle!!!!! mrs-Islam
» Konkurs...
» [Konkurs]03.12
» KONKURS

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ZAGRODA :: Konkursy :: Archiwum konkursów-
Skocz do: