Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Prezka z Podstronami

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
milandra
Nowy
milandra


Liczba postów : 42
Dołączył : 03/08/2011

Prezka z Podstronami Empty
PisanieTemat: Prezka z Podstronami   Prezka z Podstronami I_icon_minipostSob Sie 27, 2011 1:40 pm

Zabuliłam jak za woły za poradnik, a nic z niego nie kapuję. Strona WIX także jest według mnie za trudna. Jak prosto zrobić ładną prezię z podstronami? Próbowałam na wszelkie sposoby i nic!
Powrót do góry Go down
amru3
Raczkujący
amru3


Liczba postów : 95
Dołączył : 14/07/2011

Prezka z Podstronami Empty
PisanieTemat: Re: Prezka z Podstronami   Prezka z Podstronami I_icon_minipostSob Sie 27, 2011 3:02 pm

Robienie prezentacji z podstronami to zwykłe tworzenie strony internetowej. Dla mnie jest to żałośnie proste, nauczyłam się tego tworząc blogi na mylogu w wieku 11 lat, więc nie może to być skomplikowane. Tyle, że mam umysł dość matematyczny, więc może dlatego mi prościej. W html ważny jest jakotaki angielski i myślenie techniczne. Jeśli nie lubisz matematyki, w ogóle się za to nie bierz;)

Poradniki darmowe są na forum howrse, tu chyba gdzieś też... jeżeli nie rozumiesz z nich niczego, to musisz poprosić kogoś, żeby posiedział z Tobą i wytłumaczył, czy to przez gg, czy to realnie. Ja sama osobom, które uczyłam, dałam mój plik z podstawowym kodem i wspólnie krok po kroku go uzupełnialiśmy do pierwszej podstrony. Następne dana osoba potrafiła już zrobić sama bez problemu;) Chociaż miałam 2 przypadki, że jak grochem o ścianę, można było tłumaczyć a tu nic.

WIX nie jest trudne, WIX jest po angielsku;)
Powrót do góry Go down
milandra
Nowy
milandra


Liczba postów : 42
Dołączył : 03/08/2011

Prezka z Podstronami Empty
PisanieTemat: Re: Prezka z Podstronami   Prezka z Podstronami I_icon_minipostPon Sie 29, 2011 9:01 am

Lubię matmę, fajna jest, tyle że ja nie kapuję o co z tym WIX chodzi. Nie mogę się połapać w opcjach.
Powrót do góry Go down
amru3
Raczkujący
amru3


Liczba postów : 95
Dołączył : 14/07/2011

Prezka z Podstronami Empty
PisanieTemat: Re: Prezka z Podstronami   Prezka z Podstronami I_icon_minipostPon Sie 29, 2011 9:15 am

To może po prostu zamów sobie prezentację z podstronami. Nie są powalająco drogie, a przynajmniej Ty zaoszczędzisz czas i nerwy, skoro Ci to nie idzie:)
Powrót do góry Go down
milandra
Nowy
milandra


Liczba postów : 42
Dołączył : 03/08/2011

Prezka z Podstronami Empty
PisanieTemat: Re: Prezka z Podstronami   Prezka z Podstronami I_icon_minipostPon Sie 29, 2011 9:31 am

Nie są drogie!? Za kupony chodzą! A ja nie mam ani jednego!
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Prezka z Podstronami Empty
PisanieTemat: Re: Prezka z Podstronami   Prezka z Podstronami I_icon_minipostPon Sie 29, 2011 10:42 am

Droga milandro, może tutaj poszukaj. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Prezka z Podstronami Empty
PisanieTemat: Re: Prezka z Podstronami   Prezka z Podstronami I_icon_minipostWto Sie 30, 2011 9:49 am

niekoniecznie za kupony - ja robię za equus/jednorozce/przedmioty z CR/konie... Wink
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
milandra
Nowy
milandra


Liczba postów : 42
Dołączył : 03/08/2011

Prezka z Podstronami Empty
PisanieTemat: Re: Prezka z Podstronami   Prezka z Podstronami I_icon_minipostWto Sie 30, 2011 12:49 pm

Ok. Mam prezię od amru3. Amru, jeszcze raz dzięki! (Hmmm...który to już raz? XD)
Powrót do góry Go down
poziomka22
Przyjaciel Zagrody
poziomka22


Nick w grze : poziomka22
Liczba postów : 2369
Dołączył : 31/07/2011

Prezka z Podstronami Empty
PisanieTemat: :)   Prezka z Podstronami I_icon_minipostSro Sie 31, 2011 9:33 am

Masz dokładną instrukcję na i-love-howrse.blogspot.com
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Prezka z Podstronami Empty
PisanieTemat: Re: Prezka z Podstronami   Prezka z Podstronami I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Prezka z Podstronami
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Prezka
» Nowa prezka
» Prezka do oceny
» Prezka na zamówienie
» Prezka 1000eguus TANIO POLECAM

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: