Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Świąteczny Konkurs

Go down 
+2
AyaKey
MrsKopytko
6 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



Świąteczny Konkurs Empty
PisanieTemat: Świąteczny Konkurs   Świąteczny Konkurs I_icon_minipostSob Lis 16, 2013 12:34 pm

Ogłaszam Świąteczny Konkurs!
Niedługo usuwam konto, a że Święta Bożego Narodzenia to mój ulubiony okres w roku, postanowiłam zorganizować Świąteczny Konkurs. Konkurs ten polega na opisaniu mi swoich Świąt Bożego Narodzenia z obojętnie z którego roku, ale chodzi o takie które w pamięci pozostały Wam aż do dzisiaj. Dokładnie, chodzi mi o opisanie czegoś co stało się w tamte Święta. Np. jakaś wielka niespodzianka, może nawet i koń albo pies lub inne zwierzę o którym marzyliście jako prezent, dziwny zbieg okoliczności pojawienia się prezentów pod choinką, ślady reniferów i sań Św. Mikołaja na śniegu lub wszystko inne co tylko mogło się wydarzyć! Swój udział, razem z opisanym wydarzeniem, proszę wysłać do mnie na pw na Howrse do dnia 1 grudnia br. Następnie, w ciągu tygodnia wyłonię zwycięzców i osobiście rozdam im cenne nagrody, oraz opublikuję najlepsze historie na mojej prezentacji na której będą widniały aż do Świąt! Wink Oto nagrody, które można wygrać:
1 miejsce - TEN Koń + Zestaw Harmonii
2 miejsce - Złote Jabłko
3 miejsce - Piorun Zeusa
Mam nadzieję że weźmiecie udział, i udzielcie mi tej przyjemności przeczytania Waszej historii. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma prezent. Może to być rzecz CR, ze sklepu lub konia, jako dowód wdzięczności i prezent ode mnie. Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału, historie wysyłajcie do mnie na pw, do dnia 1-wszego grudnia br. Zapraszam! W razie jakichkolwiek pytać piszcie na GG 48494214, na pewno odpowiem. Smile 

Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału Świąteczny Konkurs 4074547142 i...
Z góry dzięki za branie udziału Świąteczny Konkurs 1686848680


Ostatnio zmieniony przez Kara 17 dnia Pon Lis 18, 2013 11:19 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Świąteczny Konkurs Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczny Konkurs   Świąteczny Konkurs I_icon_minipostSob Lis 16, 2013 2:05 pm

Zgłaszam się. Praca będzie najprawdopodobniej na jutro ;3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
Gość
Gość
Anonymous



Świąteczny Konkurs Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczny Konkurs   Świąteczny Konkurs I_icon_minipostSob Lis 16, 2013 2:07 pm

MrsKopytko napisał:
Zgłaszam się. Praca będzie najprawdopodobniej na jutro ;3
super, czekamy Wink
Powrót do góry Go down
AyaKey
Przyjaciel Zagrody
AyaKey


Nick w grze : AyaKey
Liczba postów : 2734
Dołączył : 13/11/2012

Świąteczny Konkurs Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczny Konkurs   Świąteczny Konkurs I_icon_minipostSob Lis 16, 2013 2:25 pm

Zgłaszam się :3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2388322
Gość
Gość
Anonymous



Świąteczny Konkurs Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczny Konkurs   Świąteczny Konkurs I_icon_minipostNie Lis 17, 2013 5:08 am

Przypominam, że prace proszę wysyłać do mnie na pw na Howrse lub na GG 48494214, do dnia 1 grudnia br.! Smile
Powrót do góry Go down
Siedmiokropka
Już coś wie
Siedmiokropka


Nick w grze : Siedmiokropka
Liczba postów : 109
Dołączył : 30/07/2013

Świąteczny Konkurs Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczny Konkurs   Świąteczny Konkurs I_icon_minipostNie Lis 17, 2013 7:44 am

Ciekawy konkurs, może wezmę udział Wink
Już się biorę za pisanie Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3174209
Gość
Gość
Anonymous



Świąteczny Konkurs Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczny Konkurs   Świąteczny Konkurs I_icon_minipostNie Lis 17, 2013 11:20 am

Czy nie byłoby dla Was problemem przysłać prace dzisiaj? Sad bo...chciałabym szybko skończyć ten konkurs.
Powrót do góry Go down
Eprillia
Raczkujący
Eprillia


Nick w grze : arabian horses
Liczba postów : 61
Dołączył : 13/11/2013

Świąteczny Konkurs Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczny Konkurs   Świąteczny Konkurs I_icon_minipostNie Lis 17, 2013 11:30 am

no postaram się dzisiaj,albo jutro...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=134104
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Świąteczny Konkurs Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczny Konkurs   Świąteczny Konkurs I_icon_minipostNie Lis 17, 2013 12:51 pm

Kara 17 napisał:
Czy nie byłoby dla Was problemem przysłać prace dzisiaj? Sad bo...chciałabym szybko skończyć ten konkurs.
Przepraszam dziś nie dam rady, nie wiem nawet czy jutro dam radę ;c
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
Gość
Gość
Anonymous



Świąteczny Konkurs Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczny Konkurs   Świąteczny Konkurs I_icon_minipostNie Lis 17, 2013 12:53 pm

Nie ma problemu, wyślijcie kiedy chcecie do 1 grudnia. Nagroda za drugie miejsce zostaje podmieniona na Zestaw Harmonii.
Powrót do góry Go down
magdalenusia
Już coś wie
magdalenusia


Nick w grze : Arewena
Liczba postów : 186
Dołączył : 28/05/2012

Świąteczny Konkurs Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczny Konkurs   Świąteczny Konkurs I_icon_minipostNie Lis 17, 2013 3:20 pm

Witam, również się zgłaszam. Nie jestem pewna czy dam radę, ale się postaram do 1 grudnia... Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=881954
Gość
Gość
Anonymous



Świąteczny Konkurs Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczny Konkurs   Świąteczny Konkurs I_icon_minipostPon Lis 18, 2013 12:05 am

Jasne Smile macie czas az do 1 grudnua. Od razu mowie ze to ma byc tylko maly paragraf, kilka zdan a nie jakies wielkie wypracowanie. Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Świąteczny Konkurs Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczny Konkurs   Świąteczny Konkurs I_icon_minipostPon Lis 18, 2013 11:20 am

UWAGA!!!
Niestety z powodu małego zainteresowania konkursem, jestem zmuszona podmienić nagrody na gorsze. Cały czas zapraszam jednak do udziału!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Świąteczny Konkurs Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczny Konkurs   Świąteczny Konkurs I_icon_minipostPon Lis 18, 2013 2:32 pm

Wyniki już są na Howrse. Z pewnych powodów przyspieszyłam konkurs.
Powrót do góry Go down
AyaKey
Przyjaciel Zagrody
AyaKey


Nick w grze : AyaKey
Liczba postów : 2734
Dołączył : 13/11/2012

Świąteczny Konkurs Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczny Konkurs   Świąteczny Konkurs I_icon_minipostWto Lis 19, 2013 2:04 pm

Przepraszam że się przyczepię, ale mogłaś uprzedzić. W połowie napisałam i teraz mi to nie potrzebne. ;-;
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2388322
Gość
Gość
Anonymous



Świąteczny Konkurs Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczny Konkurs   Świąteczny Konkurs I_icon_minipostWto Lis 19, 2013 2:30 pm

Oh bardzo przepraszam ale moje zycie jest chyba wazniejsze niz jakis kobkurs w grze o pikselowych konikach???
Powrót do góry Go down
Księżniczka Żulietta
Przyjaciel Zagrody
Księżniczka Żulietta


Nick w grze : Ryuuko
Liczba postów : 1622
Dołączył : 06/11/2012

Świąteczny Konkurs Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczny Konkurs   Świąteczny Konkurs I_icon_minipostSro Lis 20, 2013 2:34 am

Kara 17 napisał:
Oh bardzo przepraszam ale moje zycie jest chyba wazniejsze niz jakis kobkurs w grze o pikselowych konikach???
Ale chyba mogłaś uprzedzić? Miałam zrobić prac, a tu nici.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1933720
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Świąteczny Konkurs Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczny Konkurs   Świąteczny Konkurs I_icon_minipostSro Lis 20, 2013 5:59 am

Julietta35 napisał:
Kara 17 napisał:
Oh bardzo przepraszam ale moje zycie jest chyba wazniejsze niz jakis kobkurs w grze o pikselowych konikach???
Ale chyba mogłaś uprzedzić? Miałam zrobić prac, a tu nici.
Zgadzam się. Tak się nie robi ;c Mogłaś powiedzieć np, że kończy się jutro czy coś.. ;c
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
Gość
Gość
Anonymous



Świąteczny Konkurs Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczny Konkurs   Świąteczny Konkurs I_icon_minipostSro Lis 20, 2013 6:48 am

Konkurs do 1 grudnia. Dostałaś kilka prac, a resztę nie poinformowałaś, że konkurs zakończy się wcześniej.
Trochę nie fair..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Świąteczny Konkurs Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczny Konkurs   Świąteczny Konkurs I_icon_minipostSro Lis 20, 2013 12:42 pm

Okey, bardzo przepraszam. Nie napisałam. Moja wina. Wielka. Jeśli macie taki żal o kilka zdań to na prawdę bardzo mi przykro. Następnym razem Was poinformuję. Jeśli będzie...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Świąteczny Konkurs Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczny Konkurs   Świąteczny Konkurs I_icon_minipostSro Lis 20, 2013 12:45 pm

Nie mamy wielkiego żalu, bo to tylko niedopatrzenie z Twojej strony. Jako organizator konkursu powinnaś zadbać o podawanie informacji.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Świąteczny Konkurs Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczny Konkurs   Świąteczny Konkurs I_icon_minipostSro Lis 20, 2013 10:45 pm

Podalam informacje na Howrse. Nie mam czasu zeby wchodzic na zm i ciagle pisac tu wszystko dodatkowo skoro juz jest na howrse. To tyle ode mnie i jeszcze raz przepraszam. Watek do zamkniecia.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Świąteczny Konkurs Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczny Konkurs   Świąteczny Konkurs I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Świąteczny Konkurs
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Świąteczny Konkurs :3
» Życzeniowy Konkurs Świąteczny
» Konkurs-Quiz Świąteczny!
» Konkurs świąteczny w imieniu hodowcy Mimi90
» ŚWIĄTECZNY NABÓR DO TEAMU FANABERII!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ZAGRODA :: Konkursy :: Archiwum konkursów-
Skocz do: