Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Zgadnij....

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



Zgadnij.... Empty
PisanieTemat: Zgadnij....   Zgadnij.... I_icon_minipostPon Lis 25, 2013 12:27 pm

Witajcie, poprzedni konkurs się powiódł więc postanowiłam zorganizować kolejny. Tym razem można wygrać Zestaw Hery. Konkurs polega na odpowiedzeniu na kilka pytań.....o mnie! Żeby było prościej, quiz zrobię na Znajometrze. Link do quizu:
http://znajometr.pl/quiz,5293a03f3501c
Zapraszam do brania udziału Wink Uprzedzam że Nagrodę otrzyma osoba z najwyższym wynikiem. Jeśli będzie ich kilka, wylosuję zwycięzcę tak jak w poprzednim konkursie. 
Zapraszam Smile 
Mam nadzieję że weźmiecie udział.

W QUIZIE WPISZCIE SWÓJ LOGIN Z ZAGRODY, TAK ŻEBYM WIEDZIAŁA KTO JEST KIM Wink
Konkurs trwa do wtorku 26 Listopada do godziny 16:00.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Zgadnij.... Empty
PisanieTemat: Re: Zgadnij....   Zgadnij.... I_icon_minipostWto Lis 26, 2013 1:12 pm

WYNIKI!
1 miejsce i nagrodę Zgadnij.... Pack-hera otrzymuje Kamil2010! (nie ma go na ZM, ale info o konkursie było też na Howrse)
2 miejsce i nagrodę Zgadnij.... Sang-meduselub otrzymuje Ninde! (podaj login na Howrse)
GRATULUJĘ! JUŻ NIEDŁUGO KOLEJNY KONKURS! Smile
Powrót do góry Go down
 
Zgadnij....
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» "Zgadnij kto to..."
» Zgadnij...
» Zgadnij kto to!
» Zgadnij me imię
» 5. Zgadnij rasę!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ZAGRODA :: Konkursy :: Archiwum konkursów-
Skocz do: