Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Witam, proszę pisać imiona koni

Go down 
+39
Guzik
Broszka
yvetteevans
EveDallas
Eneglend
Asiaa.
Carinaly
Kai Shouri
Mirelle
Wanda1819
Azarel
Herrouash
Szatejel
Farabolxd
Linea2010
Sara Roma
Piernikowa Mamba
Nevarra
Hella
Natusia:)
poziomka22
Sweet Rabbit
Yakumona
Eamelaa
Elfka
Gucio
amorkowa
ZetkaEmka
Presence
Star-x3
nevinowa
Olcia_98
Pati...xd
Ola Koniara
gorgie
Sakura
Aki
LadyArvena
Lubelak
43 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Witam, proszę pisać imiona koni Empty
PisanieTemat: Witam, proszę pisać imiona koni   Witam, proszę pisać imiona koni I_icon_minipostNie Sie 28, 2011 3:11 pm

Zakładam temat na życzenie hodowcy gorgie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Go??
Gość
Anonymous



Witam, proszę pisać imiona koni Empty
PisanieTemat: Re: Witam, proszę pisać imiona koni   Witam, proszę pisać imiona koni I_icon_minipostNie Sie 28, 2011 3:16 pm

Sainta beu
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Witam, proszę pisać imiona koni Empty
PisanieTemat: Re: Witam, proszę pisać imiona koni   Witam, proszę pisać imiona koni I_icon_minipostPon Sie 29, 2011 2:55 pm

Link ten jest już gdzie indziej, ale dam i tutaj imiona bóstw z całego starożytnego świata. farao
Link pod wyrazem "imiona"
Mój koń startowy nazywa się "No Tak" - to pierwsze słowa znajomej gdy dowiedziała się że zacząłem grać w howrse.


Ostatnio zmieniony przez Lubelak dnia Nie Mar 04, 2012 1:18 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Witam, proszę pisać imiona koni Empty
PisanieTemat: Re: Witam, proszę pisać imiona koni   Witam, proszę pisać imiona koni I_icon_minipostWto Sie 30, 2011 3:29 am

ja początkowo leciałam ze słownikiem hiszpańskim XD Potem zaczęłam losowo kasie, piotrki... Teraz cokolwiek, byle odpowiedniego rodzaju było... Wyspa, Szpinak... Cokolwiek...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

Witam, proszę pisać imiona koni Empty
PisanieTemat: Re: Witam, proszę pisać imiona koni   Witam, proszę pisać imiona koni I_icon_minipostWto Sie 30, 2011 3:37 am

Ja tam z Harry'ego Pottera imiona dawałam puki się nie skończyły lol!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Witam, proszę pisać imiona koni Empty
PisanieTemat: Re: Witam, proszę pisać imiona koni   Witam, proszę pisać imiona koni I_icon_minipostWto Sie 30, 2011 4:30 am

-Lorelai
-Kintoki
-Black Pearl
-Izis
-White Lady
-Caryca
-Attyla (nie mylić płci, to imię męskie dla ogiera od imienia największego przywódcy Hunów)
-Indygo
-Ikebana
-Amaterasu
-Zico
-Bastet
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
gorgie
Nowy
gorgie


Liczba postów : 22
Dołączył : 27/06/2011

Witam, proszę pisać imiona koni Empty
PisanieTemat: Re: Witam, proszę pisać imiona koni   Witam, proszę pisać imiona koni I_icon_minipostWto Sie 30, 2011 10:30 am

Po pierwsze - dziękuję za założenie tego działu. Brakowało mi go, gdy rodzą mi się źrebaki.
Ja najczęściej daje imiona trochę śmieszne lub imiona upadłych aniołów
Lista imion na A
Abbadon
Azrael
Azzazel
Aria
Ariel
Amant
Alladyn
Amarant
Artagin
Algier
Aramenia
Almanka
Aksamitka
Albanka
Arabeska

Powrót do góry Go down
Ola Koniara
W skromnych progach Zagrody
Ola Koniara


Liczba postów : 324
Dołączył : 03/06/2011

Witam, proszę pisać imiona koni Empty
PisanieTemat: Re: Witam, proszę pisać imiona koni   Witam, proszę pisać imiona koni I_icon_minipostWto Sie 30, 2011 12:38 pm

Ja w hodowli fiordów daję imiona na pierwszą literę z imienia matki, więc wszystkie są na C. W innych hodowlach, to przetłumaczam różne wyrazy na włoski i jak ładnie brzmi, to zostawiam ;P
Kilka imion na C podam:
Carmen
Cassino
Cramp
Celesta
Czort
Cyma
Cyna
Cynia
Cyprys
Cyprian
Casablanca
Canter
Chaos
Cytrus
Cartem
Carlos
Citrus
Cavalier
Cardis
Cykoria
Cart Dore
Cascada
Comanch
Cytra
Camarcen
Ceremonia
Cyganka
Cygan
Cynamon
Czas
Castello
Camona
Ceria
Powrót do góry Go down
http://www.howrse-porady.blog.onet.pl
Go??
Gość
Anonymous



Witam, proszę pisać imiona koni Empty
PisanieTemat: Re: Witam, proszę pisać imiona koni   Witam, proszę pisać imiona koni I_icon_minipostWto Sie 30, 2011 1:59 pm

Ja robie imiona po cygańsku lub vanillia, chilli, bazylia albo cos takiego.
Powrót do góry Go down
Pati...xd
Przyjaciel Zagrody
Pati...xd


Nick w grze : Pati...xd
Liczba postów : 4498
Dołączył : 01/08/2011

Witam, proszę pisać imiona koni Empty
PisanieTemat: Re: Witam, proszę pisać imiona koni   Witam, proszę pisać imiona koni I_icon_minipostSro Sie 31, 2011 1:22 am

Ja daje takie imiona:

Dla klaczy:
Ayla
Diana
Emma
Kasia
Karina
Motylek
Nina
Rose
Walencja

Dla ogiera:
Jack
Karek
Meteor
Nelson


Jak brakuje mi pomysłu na imię to nazywam imionami z Harr'ego Pottera Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3288
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Witam, proszę pisać imiona koni Empty
PisanieTemat: Re: Witam, proszę pisać imiona koni   Witam, proszę pisać imiona koni I_icon_minipostSro Sie 31, 2011 2:52 am

Ja tam wolę - daj na kino, kup mi ciastko, podrap po plecach - tylko to jakoś nie działa.
Mam konia co nazywa się "No tak", to pierwsze słow kumpeli jak jej powiedziałem iż gram w konie. Witam, proszę pisać imiona koni 4109607445
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Olcia_98
Nowy
Olcia_98


Liczba postów : 7
Dołączył : 18/08/2011

Witam, proszę pisać imiona koni Empty
PisanieTemat: Re: Witam, proszę pisać imiona koni   Witam, proszę pisać imiona koni I_icon_minipostCzw Wrz 01, 2011 11:23 am

Moje konie noszą takie imiona:

Klaczki:
- Bańka ;P
- Inka
- Karinka
- Mufinka
- Muza
- Ruby
- Iria

Ogiery:
- Azyl
- Dingo
- Heros
- Karo
- Milano

No i Pewniak, ale to było zadanie, a imienia później nie zmieniałam, bo konik poszedł na sprzedaż
Powrót do góry Go down
nevinowa
Przyjaciel Zagrody
nevinowa


Nick w grze : nevinowa
Liczba postów : 1105
Dołączył : 23/06/2011

Witam, proszę pisać imiona koni Empty
PisanieTemat: Re: Witam, proszę pisać imiona koni   Witam, proszę pisać imiona koni I_icon_minipostPią Wrz 02, 2011 1:01 pm

Ja moich koni imion nie wypisze bo ponad 500 to lekka przesada Very Happy

Imiona zazwyczaj biore koni z sk Golejewko (realnej stadiny w której jezdze) lub sama wymyślam polskie połaczenie dwóch slów i przetłumaczam je na inny jezyk Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5205240
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Witam, proszę pisać imiona koni Empty
PisanieTemat: Re: Witam, proszę pisać imiona koni   Witam, proszę pisać imiona koni I_icon_minipostPią Wrz 02, 2011 2:10 pm

nevinowa napisał:
lub sama wymyślam polskie połaczenie dwóch slów i przetłumaczam je na inny jezyk Wink

dokładnie jak ja ;d

Ale najbardziej lubie dopasowywać imiona do maści ze ZJ - wystarczy spojrzec na moją zakładkę "jednorożce" ;]
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
Presence
Przyjaciel Zagrody
Presence


Nick w grze : Presence
Liczba postów : 1861
Dołączył : 23/07/2011

Witam, proszę pisać imiona koni Empty
PisanieTemat: Re: Witam, proszę pisać imiona koni   Witam, proszę pisać imiona koni I_icon_minipostSob Wrz 03, 2011 4:58 am

ja jednego konia nazwałam Kawałek Chleba Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3746365
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Witam, proszę pisać imiona koni Empty
PisanieTemat: Re: Witam, proszę pisać imiona koni   Witam, proszę pisać imiona koni I_icon_minipostSob Wrz 10, 2011 10:06 am

Moja ulubiona klacz ma na imię Prilla. Sama to wymyśliłam, ale kilka osób skopiowało...Sad
Ja hoduję araby, też na pierwszą literę imienia matki - teraz są wszystkie na M...
Kilka:
-Messa
-Mułła (To raczej dla ogierka, ale dałam klaczy) (Mułła - szaleniec)
-Miasia
-Mała Mi
-Mandaryna
-Marielka
-Mona Lisa
-Malwinka

W jednej linii od Mayorii (większość)
Powrót do góry Go down
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Witam, proszę pisać imiona koni Empty
PisanieTemat: Re: Witam, proszę pisać imiona koni   Witam, proszę pisać imiona koni I_icon_minipostSob Wrz 10, 2011 10:19 am

Arezzo, piękne imię ogiera. Niestety wiele osób skopiowało ;(
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
Gucio
Nowy
Gucio


Liczba postów : 1
Dołączył : 23/09/2011

Witam, proszę pisać imiona koni Empty
PisanieTemat: Re: Witam, proszę pisać imiona koni   Witam, proszę pisać imiona koni I_icon_minipostPią Wrz 23, 2011 2:53 pm

Ja zazwyczaj biorę zagraniczne imiona lub coś typu "Owsianka", "Limonka" Witam, proszę pisać imiona koni 2184292159
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Witam, proszę pisać imiona koni Empty
PisanieTemat: Re: Witam, proszę pisać imiona koni   Witam, proszę pisać imiona koni I_icon_minipostCzw Wrz 29, 2011 4:59 am

Ja dla arabów często biorę imiona z Janowa Podlaskiego (Pianissima, Palabra itp.)
Powrót do góry Go down
Elfka
Raczkujący
Elfka


Nick w grze : elfka_z_minhiriath
Liczba postów : 61
Dołączył : 20/10/2011

Witam, proszę pisać imiona koni Empty
PisanieTemat: Re: Witam, proszę pisać imiona koni   Witam, proszę pisać imiona koni I_icon_minipostCzw Paź 20, 2011 4:59 am

Ja na początku bardzo starałam się dobierać fajne imiona. Sporo moich początkowych koni nosi/nosiło imiona z mitologii greckiej a także z książki "Silmarillion" Tolkiena Smile Jednak im więcej się ma koni tym trudniej wymyślać kolejne...
Napiszę kilka moich przykładowych: Bella, Ramzes, Rapsodia, Sonata, Tosca, Narcyz, Trajan, Haldir, Karim, Eowina, Luna, Celeborn. Poza tym jak wymyślę koniowi jakieś fajne imię, to bardziej żal mi go sprzedawać niż jak ma jakieś takie sobie imięWink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1111639
Eamelaa
Nowy
Eamelaa


Nick w grze : Eamelaa
Liczba postów : 30
Dołączył : 17/04/2011

Witam, proszę pisać imiona koni Empty
PisanieTemat: Re: Witam, proszę pisać imiona koni   Witam, proszę pisać imiona koni I_icon_minipostCzw Paź 27, 2011 10:48 am

Ja bardzo często biorę imienia koni z stajni w której jeżdżę np.:

-> Essa (najlepiej dodać do karej klaczy )
-> Eyleen
-> Era
-> Android
-> Wicher ( sporo koni takie imię ma Very Happy )

Lub takie które ja wymyśliłam ^.^ :

-> Ellada
-> Parabole
Powrót do góry Go down
Yakumona
Już coś wie
Yakumona


Liczba postów : 248
Dołączył : 31/10/2011

Witam, proszę pisać imiona koni Empty
PisanieTemat: Re: Witam, proszę pisać imiona koni   Witam, proszę pisać imiona koni I_icon_minipostPon Paź 31, 2011 2:47 pm

Ja wymyślam imiona koni na życzenie, jeśli ktoś chce, takie które się nie powtarzają. Czasem mam już gotowe imię, czasem daję imię pokrewne do imienia matki lub ojca. Często daję też nieco dziwne imiona, np. Siostra Młynarza, Obieżyświat, Jesienny Skrzat...
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Witam, proszę pisać imiona koni Empty
PisanieTemat: Re: Witam, proszę pisać imiona koni   Witam, proszę pisać imiona koni I_icon_minipostNie Lis 20, 2011 12:42 am

Ja daję moim koniom imiona angielskie, jak np. Clower, Emily, Zack, Jony. Dodatkowo dodaję plusiki, co bardzo ładnie wygląda + ... +, a jeśli koń ma min. gwiazdkę to jest to !+ ... +!. Jeśli jest to róg to ^+ ... +^, bezróg ^- ... -^ a każdy inny koń nie należący do hodowli - ... -. Polecam takie imiona jak Cody i Ashley.

BAY
Witam, proszę pisać imiona koni 3352103904
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
poziomka22
Przyjaciel Zagrody
poziomka22


Nick w grze : poziomka22
Liczba postów : 2369
Dołączył : 31/07/2011

Witam, proszę pisać imiona koni Empty
PisanieTemat: Re: Witam, proszę pisać imiona koni   Witam, proszę pisać imiona koni I_icon_minipostNie Lis 20, 2011 1:39 am

Ja mam przyrostek na Olimpie po francusku więc araby nazywam tak jak się nazywali bogowie i boginie. Wink
Powrót do góry Go down
Natusia:)
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 195
Dołączył : 14/09/2011

Witam, proszę pisać imiona koni Empty
PisanieTemat: Imiona dla koni   Witam, proszę pisać imiona koni I_icon_minipostNie Lis 20, 2011 2:11 am

Ja znam takie, mało ale może się komuś spodobają:
>Pokusa
>Kwestura
>Mokata
>Nina
>Nika
>Lagona
>Jasmina
>Ismena
>Willa
>Natalii
Większość z tych imion noszą moje konie na howrse Smile
Powrót do góry Go down
Hella
Już coś wie
Hella


Liczba postów : 214
Dołączył : 23/04/2011

Witam, proszę pisać imiona koni Empty
PisanieTemat: Re: Witam, proszę pisać imiona koni   Witam, proszę pisać imiona koni I_icon_minipostNie Lis 20, 2011 3:14 am

Ja nazywam konie zawsze po matce. Ma to swoje wady ale przynajmniej jak się patrzy na imię to wiadomo po kim. Najgorzej jest jak jedna kobyła ma dużo źrebaków i zaczynają się kończyć pomysły. Ale ogólnie imiona mam bardzo zróżnicowane: tytuły piosenek, dziwne imiona które sama wymyślam, polskie słowa i nawet jedną postać z filmu.
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Witam, proszę pisać imiona koni Empty
PisanieTemat: Re: Witam, proszę pisać imiona koni   Witam, proszę pisać imiona koni I_icon_minipostNie Lis 20, 2011 4:48 am

Efekt wrodzonego lenistwa: wklepujemy w wujka google hasło "name generator", wybieramy dowolny link, wyszukujemy imię Very Happy
Całkiem sporo można np. znaleźć też tutaj: http://www.horses-and-horse-information.com/horsenames/a.shtml
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Hella
Już coś wie
Hella


Liczba postów : 214
Dołączył : 23/04/2011

Witam, proszę pisać imiona koni Empty
PisanieTemat: Re: Witam, proszę pisać imiona koni   Witam, proszę pisać imiona koni I_icon_minipostPon Lis 21, 2011 8:47 am

Nevarra fajny ten link. Można sobie znaleźć coś fajnego. Ja kiedyś tworzyłam razem z kilkoma osobami listę imion smoków na nightwood i teraz czasem z niej korzystam.
Powrót do góry Go down
Yakumona
Już coś wie
Yakumona


Liczba postów : 248
Dołączył : 31/10/2011

Witam, proszę pisać imiona koni Empty
PisanieTemat: Re: Witam, proszę pisać imiona koni   Witam, proszę pisać imiona koni I_icon_minipostWto Lis 29, 2011 12:31 pm

Hella, ja na nightwood mam 6 smoków z japońskimi imionami i jednego z imieniem Venevia, które wymyśliłam, a także tak nazywa się moja klacz startowa. Tak jak ty używam polskich słów, imion, które sama wymyślę i tytułów piosenek, np. Dust 'N' Bones, Street of Dreams. Ale łaskawie proszę wszystkich o NIEKOPIOWANIE imion moich koni. Moje jednorożce mają łacińskie imiona, moja klacz Cataracta miała takie źrebaki: Frigus, Fluenten Amnem, Tempestas, Sapphirus.
Powrót do góry Go down
Piernikowa Mamba
Raczkujący
Piernikowa Mamba


Liczba postów : 82
Dołączył : 07/10/2011

Witam, proszę pisać imiona koni Empty
PisanieTemat: Re: Witam, proszę pisać imiona koni   Witam, proszę pisać imiona koni I_icon_minipostWto Lis 29, 2011 1:02 pm

A ja zakochałam się w imionach z 'Sh' ,ubóstwiam je <3 Shir,Shari,Shary,Shara,Sharin,Sharistia itp. Lubię też coś w stylu 'Dosiąść wiatr' tylko ,że po francusku :3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Witam, proszę pisać imiona koni Empty
PisanieTemat: Re: Witam, proszę pisać imiona koni   Witam, proszę pisać imiona koni I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Witam, proszę pisać imiona koni
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Imiona koni
» Dla tych, co chcą, ale nie za bardzo potrafią pisać...
» Imiona dla koni (do 13.02.2011r.)
» Jak pisać kolorem w temacie
» Kopyt próbuje pisać książkę XD

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: