Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Znowu konto VIP

Go down 
+5
Sabula
Broszka
Suzan
ebonita
Arabella
9 posters

Podoba Ci się konto VIP?
Uwielbiam!
Znowu konto VIP Empty9%Znowu konto VIP Empty
 9% [ 4 ]
Tak, bardzo.
Znowu konto VIP Empty6%Znowu konto VIP Empty
 6% [ 3 ]
Nawet ok.
Znowu konto VIP Empty13%Znowu konto VIP Empty
 13% [ 6 ]
Ok.
Znowu konto VIP Empty15%Znowu konto VIP Empty
 15% [ 7 ]
Nie za bardzo.
Znowu konto VIP Empty19%Znowu konto VIP Empty
 19% [ 9 ]
Nie.
Znowu konto VIP Empty19%Znowu konto VIP Empty
 19% [ 9 ]
Jest okropne.
Znowu konto VIP Empty19%Znowu konto VIP Empty
 19% [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 47
 
Poll closed

AutorWiadomość
Arabella
Jedną nogą w ZM
Arabella


Nick w grze : natalia144
Liczba postów : 673
Dołączył : 14/05/2013

Znowu konto VIP Empty
PisanieTemat: Znowu konto VIP   Znowu konto VIP I_icon_minipostSob Gru 07, 2013 1:11 pm

Witam.

Konto VIP.
Mi się nie podoba, ponieważ na howrse wszyscy powinni mieć równe szanse.
Co o tym sądzicie?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1934976
ebonita
Główny Grafik
ebonita


Nick w grze : ebonita
Liczba postów : 787
Dołączył : 03/10/2012

Znowu konto VIP Empty
PisanieTemat: Re: Znowu konto VIP   Znowu konto VIP I_icon_minipostSob Gru 07, 2013 1:13 pm

Nigdzie na świecie nie ma tak że wszyscy mają równe szanse ....
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2069159
Suzan
Przyjaciel Zagrody
Suzan


Nick w grze : Suzan
Liczba postów : 954
Dołączył : 21/09/2012

Znowu konto VIP Empty
PisanieTemat: Re: Znowu konto VIP   Znowu konto VIP I_icon_minipostSob Gru 07, 2013 2:55 pm

ujmę to tak: Ani mnie to nie ziębi, ani nie parzy... Najzwyczajniej w świecie mnie to nie interesuje i niech sobie tam będzie... Mi szkoda kasy i kuponów na to.
btw. w tej ankiecie Powinna być opcja - nie mam zdania\mam neutralny stosunek\nie interesuje mnie to Very Happy
Koniec pieśni xD!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=31458
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

Znowu konto VIP Empty
PisanieTemat: Re: Znowu konto VIP   Znowu konto VIP I_icon_minipostSob Gru 07, 2013 3:20 pm

Nie podoba Ci się, bo nie masz do niego dostępu i masz mniejsze szanse? Właśnie o to chodzi ;3 Żeby wynagrodzić najlepszym graczom czas poświęcony grze - "Chcielibyśmy podziękować naszym najwierniejszym graczom" i "Przedstawiamy konto VIP, zaprojektowane specjalnie dla najlojalniejszych i najbardziej doświadczonych graczy". Ale to niesprawiedliwe, prawda? ;c A gdyby wszyscy mieliby do niego dostęp zamiast konta VIP* byłoby to konto Pospolite, czyli nic specjalnego. 

Ja sama odblokowałam dostęp do konta VIP i nie powiem, że nie - strasznie się cieszyłam. Jak chcecie mieć do niego dostęp to zapracujcie i tyle. Amen.

* VIP (ang. Very Important Person – bardzo ważna osoba) – osoba o szczególnym statusie związanym z wykonywaną funkcją lub posiadanym majątkiem, przedmiotem.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
Arabella
Jedną nogą w ZM
Arabella


Nick w grze : natalia144
Liczba postów : 673
Dołączył : 14/05/2013

Znowu konto VIP Empty
PisanieTemat: Re: Znowu konto VIP   Znowu konto VIP I_icon_minipostNie Gru 08, 2013 8:58 am

Oczywiście szanuję podejście wszystkich, ale trzeba wydawać masę kasy na jedną grę.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1934976
Gość
Gość
Anonymous



Znowu konto VIP Empty
PisanieTemat: Re: Znowu konto VIP   Znowu konto VIP I_icon_minipostNie Gru 08, 2013 9:17 am

natalia144 napisał:
Oczywiście szanuję podejście wszystkich, ale trzeba wydawać masę kasy na jedną grę.
A ciekawe jaki byłby Twój tok myślenia gdybyś sama była VIPem??? Rolling Eyes 
To jest zarezerwowane dla osób które kupują kupony i wydają kasę na grę lub są w dobrych hodowlach, mają wysoki ranking itp. i dla tego otrzymują takie wynagrodzenie, możliwość wykupienia tej oto opcji. To nie jest dla każdego i nie będzie dla każdego bo nie każdy 'zasłużył' na tą możliwość. Więc? jaki ma sens wyżalanie się że Cię nie stać i że wydają dużo kasy. Ich sprawa, ich VIP.
Powrót do góry Go down
Sabula
Przyjaciel Zagrody
Sabula


Liczba postów : 1203
Dołączył : 08/08/2011

Znowu konto VIP Empty
PisanieTemat: Re: Znowu konto VIP   Znowu konto VIP I_icon_minipostNie Gru 08, 2013 9:52 am

Broszka napisał:


Ja sama odblokowałam dostęp do konta VIP i nie powiem, że nie - strasznie się cieszyłam. Jak chcecie mieć do niego dostęp to zapracujcie i tyle. Amen.

* VIP (ang. Very Important Person – bardzo ważna osoba) – osoba o szczególnym statusie związanym z wykonywaną funkcją lub posiadanym majątkiem, przedmiotem.
Odblokować dostęp do konta to chyba nic trudnego, gorzej jest płacić co miesiąc 10 kuponów...Wink
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Znowu konto VIP Empty
PisanieTemat: Re: Znowu konto VIP   Znowu konto VIP I_icon_minipostNie Gru 08, 2013 10:23 am

Zaznaczyłam "Ok".
W sumie fajnie, że w końcu, po 3 latach gry docenili doświadczonych graczy zamiast kolejnych ułatwień dla początkujących. Szkoda tylko że tak naprawdę aż tylu przydatnych rzeczy to nie oferuje (dla mnie osobiście tylko kilka jest przydatnych, niby więc kusi, ale dopóki KP mam wykupione to czekam z VIPem, pomyślę poważniej jak mi się zacznie KP kończyć). 10 kuponów? Cena nawet nie taka zła, tyle się zdobędzie za trzydziestolatki. Więc tak naprawdę można mieć darmowego VIPa. Wystarczy dobrze to rozplanować.
Mam wrażenie, że Owlient wreszcie otworzył oczy i w końcu tworzy grę pod kątem grupy użytkowników utrzymujących serwery i samą firmę (czyli kupujących kupony) zamiast przyciągania kolejnych tysięcy dzieciaków, którzy kuponów nie kupią (tudzież będą jęczeć o kupony po 1.23zł. A najlepiej w kole fortuny codziennie do wygrania. I frytki vel boski do tego xD.)
Nie ma co ukrywać - Owlient to firma, a firma nie działa charytatywnie, każdy chce zarobić.

Cytat :
ponieważ na howrse wszyscy powinni mieć równe szanse
A jakby ci możliwość wykupu VIPa włączyli to kupisz? Będziesz miała ze mną i resztą graczy, którzy mają taką opcję równe szanse. Bo absolutnie KAŻDY ma taką możliwość - ale to wymaga albo kasy (by kupić 100 kuponów), albo masy czasu i wysiłku włożonego w grę (by dostać się do rankingu) i tą opcję odblokować. Więc nie pisz, że jest to w jakiś sposób niesprawiedliwe. Trzeba tylko chcieć i wziąć się do roboty zamiast jęczeć.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

Znowu konto VIP Empty
PisanieTemat: Re: Znowu konto VIP   Znowu konto VIP I_icon_minipostNie Gru 08, 2013 11:20 am

Sabula napisał:
Broszka napisał:


Ja sama odblokowałam dostęp do konta VIP i nie powiem, że nie - strasznie się cieszyłam. Jak chcecie mieć do niego dostęp to zapracujcie i tyle. Amen.

* VIP (ang. Very Important Person – bardzo ważna osoba) – osoba o szczególnym statusie związanym z wykonywaną funkcją lub posiadanym majątkiem, przedmiotem.
Odblokować dostęp do konta to chyba nic trudnego, gorzej jest płacić co miesiąc 10 kuponów...Wink
Dla mnie odblokowanie równało się z cudem XD Ale uzbierało mi się CR i kuponów, i mam ślicznego konisia z rozetami ^^ Co do płacenia - nie zamierzam, nie stać mnie. Po prostu miłe jest to, że mogę być VIPem, zapracowałam na to (+ cud).
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
Arrin
Przyjaciel Zagrody
Arrin


Nick w grze : Arrin
Liczba postów : 517
Dołączył : 22/08/2012

Znowu konto VIP Empty
PisanieTemat: Re: Znowu konto VIP   Znowu konto VIP I_icon_minipostPon Gru 09, 2013 5:04 am

I tak i nie.

Na nie: kiedy weszło to konto zeszło sie z CP. Nagle rynek zalały "maści 1 kopia!" a dzień później się okazało, że to zwykłe naciąganie. 
Część z tych opcji jak dla mnie powinna być ZA DARMO jak choćby zapamiętanie ulubionych OJ, automatyczne karmienie (jak upraszczać to wszystko nie? ) czy więcej ludzi do współ. Żeby było jasne: mówię tu o pierdółkach które moim zdaniem niepotrzebnie są płatne, na upartego do KP by wsadzili.

Na tak:
przyznam szczerze, ze od zawodów to się uzależniłam, co co szło 15 min załatwia się w niecałe 2 minuty. Naprawdę przydatne, i nie spierdzielili tego nawet. Automatyczne zakupy tez sa ok. nie trzeba wiecznie klikać w "kup x50 łajna." . Generalnie część opcji jest naprawdę przydatna i wpasowana do potrzeb doświadczonych graczy.

Sumując:
jest przydatne, nie powiem. Sama mam to to do końca roku i jak jeszcze kiedyś uciułam to sobie przedłużę/wykupie na nowo. Cena zaporowa, ale z drugiej strony pomysł adresowany do bogatej elity... W końcu jakby docenili "starych wyjadaczy" i ten raz przestali patrzeć na szczeniaki które wiecznie o coś skomlą.
Tak jak piszecie wyżej: każdy może mieć vipa, trzeba tylko na niego zapracować.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2202596
Arabella
Jedną nogą w ZM
Arabella


Nick w grze : natalia144
Liczba postów : 673
Dołączył : 14/05/2013

Znowu konto VIP Empty
PisanieTemat: Re: Znowu konto VIP   Znowu konto VIP I_icon_minipostPon Gru 09, 2013 1:05 pm

Kara i tak nie podoba mi się to, że wyróżnia się słabych i lepszych, dlatego sama nie chcę być VIPem.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1934976
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Znowu konto VIP Empty
PisanieTemat: Re: Znowu konto VIP   Znowu konto VIP I_icon_minipostPon Gru 09, 2013 1:17 pm

VIP to VIP - osoba z przywilejami większymi od pozostałych. Na tym to polega :3

Jestem za! Zapracuj, a będziesz D:
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
kreatywny
Przyjaciel Zagrody
avatar


Nick w grze : dudek7894
Liczba postów : 124
Dołączył : 05/11/2013

Znowu konto VIP Empty
PisanieTemat: Re: Znowu konto VIP   Znowu konto VIP I_icon_minipostPon Gru 09, 2013 1:31 pm

Zgodzę się z kopytkiem. "równe szanse"... Czyli chcesz, aby osoba a jednym koniem będzie pierwsza w rankingu wraz z osobą, która ma 100000000000000000 koni? Praca, praca, jeszcze raz praca.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Znowu konto VIP Empty
PisanieTemat: Re: Znowu konto VIP   Znowu konto VIP I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Znowu konto VIP
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Znowu za 10 kuponów.
» Znowu Was pomęczę :P
» ana znowu rysuje xD
» Skrzynie znowu w Rogach Obfitości!
» Znowu loteria?!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: