Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Temat niekoniecznie dla dzieci.. Polecam go ludziom myślącym.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Labamba
Już coś wie
Labamba


Nick w grze : Labamba
Liczba postów : 150
Dołączył : 30/06/2013

Temat niekoniecznie dla dzieci.. Polecam go ludziom myślącym. Empty
PisanieTemat: Temat niekoniecznie dla dzieci.. Polecam go ludziom myślącym.   Temat niekoniecznie dla dzieci.. Polecam go ludziom myślącym. I_icon_minipostNie Gru 08, 2013 6:13 am

Temat kontrowersyjny - Iluminaci w przemyśle muzycznym.
Doskonałym przykładem jest wielbiona dziś przez rzeszę młodych fanów na całym świecie Rihanna.
Chciałabym wymienić się z Wami poglądami po obejrzeniu tego filmu.
Składa się z 11 części dlatego trzeba poświęcić nieco czasu na obejrzenie go.
Nie ma w nim materiałów o niedozwolonej treści, ale są to wiadomości nie dla dzieci.
Dla dorastającej młodzieży, która powinna starannie dobierać swoich idoli.
https://www.youtube.com/watch?v=em-5kpTUHqU
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2876121
Szarusia16
Przyjaciel Zagrody
Szarusia16


Liczba postów : 745
Dołączył : 20/04/2011

Temat niekoniecznie dla dzieci.. Polecam go ludziom myślącym. Empty
PisanieTemat: Re: Temat niekoniecznie dla dzieci.. Polecam go ludziom myślącym.   Temat niekoniecznie dla dzieci.. Polecam go ludziom myślącym. I_icon_minipostNie Gru 08, 2013 6:32 am

Oglądaliśmy to na religii, ludzie juz nie maja sie czego czepiac :d wątpię, zeby któryś z nich zawarł "pakt z diabłem". Ale dobrze, ze sie metalowych zespołów tak nie uczepili (and the rain'll kill us all....)

Temat niekoniecznie dla dzieci.. Polecam go ludziom myślącym. Gif,GIF89a%12%00%12%00%B3%00%00%FF%FF%FF%F7%F7%EF%CC%CC%CC%BD%BE%BD%99%99%99ZYZRUR%00%00%00%FE%01%02%00%00%00%00%00%00%00%00%00%00%00%00%00%00%00%00%00%00%00%00%00!%F9%04%04%14%00%FF%00%2C%00%00%00%00%12%00%12%00%00%04X0%C8I%2B%1D8%EB%3D%E4%00%60(%8A%85%17%0AG*%8C%40%19%7C%00J%08%C4%B1%92%26z%C76%FE%02%07%C2%89v%F0%7Dz%C3b%C8u%14%82V5%23o%A7%13%19L%BCY-%25%7D%A6l%DF%D0%F5%C7%02%85%5B%D82%90%CBT%87%D8i7%88Y%A8%DB%EFx%8B%DE%12%01%00%3B


Ostatnio zmieniony przez Szarusia16 dnia Nie Gru 08, 2013 11:27 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Temat niekoniecznie dla dzieci.. Polecam go ludziom myślącym. Empty
PisanieTemat: Re: Temat niekoniecznie dla dzieci.. Polecam go ludziom myślącym.   Temat niekoniecznie dla dzieci.. Polecam go ludziom myślącym. I_icon_minipostNie Gru 08, 2013 7:01 am

(...if we throw ourselves against the wall...)

Jakoś nie sądzę, żeby iluminaci zawładnęli przemysłem muzycznym. Teoretycznie wszystkiemu można przypisać ich "działanie" i wszędzie można znaleźć znaki, które po przekręceniu, przycięciu, obróceniu można uznać za znaki iluminatów. Później oglądnę cały film, bo aktualnie średnio mam czas i chęci. Ale to, co napisałam, opieram na kilku minutach oglądania i na doświadczeniu, bo już wiele podobnych filmików widziałam i sporo artykułów czytałam. Ludzie próbują dojrzeć spisek we wszystkim. Niedługo będą mówić, że kształt chmur i godziny nadawania wiadomości są ściśle związane z iluminatami, masonami i tym podobnymi Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Labamba
Już coś wie
Labamba


Nick w grze : Labamba
Liczba postów : 150
Dołączył : 30/06/2013

Temat niekoniecznie dla dzieci.. Polecam go ludziom myślącym. Empty
PisanieTemat: Re: Temat niekoniecznie dla dzieci.. Polecam go ludziom myślącym.   Temat niekoniecznie dla dzieci.. Polecam go ludziom myślącym. I_icon_minipostNie Gru 08, 2013 3:03 pm

hanka1998
oczywiście masz sporo racji w tym co piszesz, ale jak znajdziesz czas i cheć to polecam obejrzeć do końca.
Michael Jacson był ofiarą, która się z tego (połowicznie) zdołała wyzwolić. Połowicznie ponieważ, jak wiemy, dziś już nie żyje. 
Chyba najbardziej naszpikowany symbolami a nawet stwierdzeniami wprost (księżniczka ilumiantów) jest teledysk do piosenki S&M Rihanny. 
Zresztą jej zachowanie jest dalekie od poprawnego. 
Media starają się nam wmówić , że ludzka seksualność jest szczytem człowieczeństwa i tego co w życiu najważniejsze. 
Z tych wszystkich informacji należy oczywiście odróżniać kłamstwa od ziaren prawdy. 
Przez ostatni czas bardziej zainteresowałam się tym tematem i znalazłam różne rzeczy.
Rzeczy, po których taki szary człowiek po prostu pada na kolana z niemocy.
Myślę, że na pewno są ludzie, którzy rządzą światem z ukrycia.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2876121
Gość
Gość
Anonymous



Temat niekoniecznie dla dzieci.. Polecam go ludziom myślącym. Empty
PisanieTemat: Re: Temat niekoniecznie dla dzieci.. Polecam go ludziom myślącym.   Temat niekoniecznie dla dzieci.. Polecam go ludziom myślącym. I_icon_minipostNie Gru 08, 2013 3:40 pm

A co jeśli...my też jesteśmy iluminati? I pisząc ten post zostałaś pokierowana przez iluminatów?

Nie będę się wypowiadać na tematy które nie znam, ale po prostu śmiać mi się chce na to jak wszyscy trąbią o nich.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Temat niekoniecznie dla dzieci.. Polecam go ludziom myślącym. Empty
PisanieTemat: Re: Temat niekoniecznie dla dzieci.. Polecam go ludziom myślącym.   Temat niekoniecznie dla dzieci.. Polecam go ludziom myślącym. I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Temat niekoniecznie dla dzieci.. Polecam go ludziom myślącym.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» prezetacja!!!! TANIA POLECAM
» Seans akcji - polecam!
» Prezka 1000eguus TANIO POLECAM
» Dzieci o miłości
» Śmieszne dzieci

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: