Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 co zrobić by ktoś poszedł na taką wymianę

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Gusia i Fatma
Nowy
avatar


Liczba postów : 3
Dołączył : 12/03/2011

co zrobić by ktoś poszedł na taką wymianę Empty
PisanieTemat: co zrobić by ktoś poszedł na taką wymianę   co zrobić by ktoś poszedł na taką wymianę I_icon_minipostSob Mar 12, 2011 5:59 pm

Kochani nie wiem czy w dobrym miejscu piszę - jesli nie to prosze o przeniesienie .. mam w zadaniu by sprzedać konia za kupon Sad ale kurka - nikt kupić nie chce .. a ja bym ten kupon zwróciła Sad
Powrót do góry Go down
Furia
ZAGRODZIANIN
Furia


Nick w grze : Kara_fryza
Liczba postów : 562
Dołączył : 21/02/2011

co zrobić by ktoś poszedł na taką wymianę Empty
PisanieTemat: Re: co zrobić by ktoś poszedł na taką wymianę   co zrobić by ktoś poszedł na taką wymianę I_icon_minipostSob Mar 12, 2011 6:13 pm

Mogę pomóc:) kupisz ode mnie konia za kupon (jeśli masz jakiś na stanie) i tego samego dnia ja kupię innego konia od Ciebie. 1 kupon + 500 eq byle jaki koń, żeby tylko zaliczyć zadanie. Nie ma problemu:) Ja też kilka razy prosiłam o pomoc:)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=282990
Qnie055
Raczkujący
Qnie055


Liczba postów : 71
Dołączył : 11/03/2011

co zrobić by ktoś poszedł na taką wymianę Empty
PisanieTemat: Re: co zrobić by ktoś poszedł na taką wymianę   co zrobić by ktoś poszedł na taką wymianę I_icon_minipostSob Mar 12, 2011 10:47 pm

Ja też miałam problem z tym zadaniem, pomogła mi ruda_ruda.
Wysłałam jej kod sms do kuponu i ona kupiła ode mnie konia za kupon.
Powrót do góry Go down
Furia
ZAGRODZIANIN
Furia


Nick w grze : Kara_fryza
Liczba postów : 562
Dołączył : 21/02/2011

co zrobić by ktoś poszedł na taką wymianę Empty
PisanieTemat: Re: co zrobić by ktoś poszedł na taką wymianę   co zrobić by ktoś poszedł na taką wymianę I_icon_minipostNie Mar 13, 2011 3:03 am

Ale to trzeba mieć zaufanie, żeby kody sms wysyłać.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=282990
Qnie055
Raczkujący
Qnie055


Liczba postów : 71
Dołączył : 11/03/2011

co zrobić by ktoś poszedł na taką wymianę Empty
PisanieTemat: Re: co zrobić by ktoś poszedł na taką wymianę   co zrobić by ktoś poszedł na taką wymianę I_icon_minipostNie Mar 13, 2011 4:05 am

ruda_ruda to była moja współpracownica za czasów jeszcze "rajskiego grodu", dobrze ją znałam więc jej wysłałam ten kod sms. Dobrze jest mieć kogoś komu można tak ufać jak ja ufam współpracownicom z ferii i Lionnel.
Powrót do góry Go down
Furia
ZAGRODZIANIN
Furia


Nick w grze : Kara_fryza
Liczba postów : 562
Dołączył : 21/02/2011

co zrobić by ktoś poszedł na taką wymianę Empty
PisanieTemat: Re: co zrobić by ktoś poszedł na taką wymianę   co zrobić by ktoś poszedł na taką wymianę I_icon_minipostNie Mar 13, 2011 4:11 am

No pewnie, dużo łatwiej jest graćSmile Wiesz, że zawsze możesz na kimś polegać, że pomożecie sobie nawzajem w potrzebie:)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=282990
Krysia1
W skromnych progach Zagrody
Krysia1


Nick w grze : Krysia1
Liczba postów : 349
Dołączył : 02/03/2011

co zrobić by ktoś poszedł na taką wymianę Empty
PisanieTemat: Re: co zrobić by ktoś poszedł na taką wymianę   co zrobić by ktoś poszedł na taką wymianę I_icon_minipostNie Mar 13, 2011 7:28 am

Ja też potrzebuje pomocy w tym zadaniu. Ale muszę poczekać 10 dni to sb kupie kupon za Equus Smile I wtedy którąś z was poproszę Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=126272
Furia
ZAGRODZIANIN
Furia


Nick w grze : Kara_fryza
Liczba postów : 562
Dołączył : 21/02/2011

co zrobić by ktoś poszedł na taką wymianę Empty
PisanieTemat: Re: co zrobić by ktoś poszedł na taką wymianę   co zrobić by ktoś poszedł na taką wymianę I_icon_minipostNie Mar 13, 2011 8:37 am

Grenes, ja mam trochę kuponów w zapasie. Wystaw mi dziś konia za 1kupon + 500eq i puść info na PW na Howrse. Kupię go od Ciebie i będziesz miała kupon. Równolegle ja Ci wystawię innego konia za tyle samo i tego samego dnia kupon mi oddasz, a zadanie będziesz miała zaliczone. Tylko nie wyszukuj nie wiadomo jakiego konia. Ja mam jedną zakładkę "inne", w której mam właśnie takie konie do zadań i wymian. Zobacz sobie co tam jest, ew. możesz sobei wybrać jeśli któryś Cię zainteresuje choć nie sądzę Smile Tam są tylko takie z niskim PG, albo bezrogi, wszystkie kupione za 500 eq żeby zaliczyć zadanie z ilością posiadanych koni. Ja jestem teraz i pewnei będę do wieczora więc wystawiaj Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=282990
Gusia i Fatma
Nowy
avatar


Liczba postów : 3
Dołączył : 12/03/2011

co zrobić by ktoś poszedł na taką wymianę Empty
PisanieTemat: Re: co zrobić by ktoś poszedł na taką wymianę   co zrobić by ktoś poszedł na taką wymianę I_icon_minipostNie Mar 13, 2011 12:48 pm

Furia chętnie skorzystam z pomocy ... nick na horwse masz taki sam jak tu ? jesli nie to napisz do mnie na horwse na pw - nick taki sam jak na tym forum

EDITT: FURIA POMOGŁA < DZIĘKUJĘ Very Happy cheers flower
Powrót do góry Go down
Furia
ZAGRODZIANIN
Furia


Nick w grze : Kara_fryza
Liczba postów : 562
Dołączył : 21/02/2011

co zrobić by ktoś poszedł na taką wymianę Empty
PisanieTemat: Re: co zrobić by ktoś poszedł na taką wymianę   co zrobić by ktoś poszedł na taką wymianę I_icon_minipostPią Kwi 01, 2011 6:26 pm

Oj tam, nie ma za co... co zrobić by ktoś poszedł na taką wymianę 2996844040

Zadanie wykonane, więc zamykam.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=282990
Sponsored content





co zrobić by ktoś poszedł na taką wymianę Empty
PisanieTemat: Re: co zrobić by ktoś poszedł na taką wymianę   co zrobić by ktoś poszedł na taką wymianę I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
co zrobić by ktoś poszedł na taką wymianę
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jak zrobić taką prezentacje?
» Jak zrobic taka prezentacje?
» Jak zrobić taką ramkę?
» Jak to zrobić? Niech ktoś mi pomoże!
» Taka tam głowa...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: