Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Szampański konkurs!

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Estelle
ZAGRODZIANIN
Estelle


Nick w grze : Estelle
Liczba postów : 642
Dołączył : 06/06/2012

Szampański konkurs!  Empty
PisanieTemat: Szampański konkurs!    Szampański konkurs!  I_icon_minipostCzw Gru 26, 2013 10:53 am

Szampański konkurs!  Tumblr_mwmkxkmgF71s1r12wo1_500
Święta już praktycznie za nami, co oznacza że czeka nas... Sylwester! Noc zabawy, rzeki szampana i kolorowego huku (czyt. fajerwerków) na niebie!
Musimy uczcić jakoś ten ostatni dzień roku z pechową 13, aby z radością rozpocząć Nowy Rok!
Dlatego też zapraszam was do konkursu!!!
Na czym będzie polegał? Jedni z was lubią pisać opowiadania, inni zaś rysować i tworzyć arcydzieła na komputerze... ale to nie to Wink
Tym razem chodzi o... zdjęcia! Chcę zobaczyć mnóstwo pięknych i cudownych fotek, oczywiście o tematyce sylwestrowej. Wykarzcie się kreatywnością i pokażcie, z czym kojarzy wam się Sylwester, lub też zróbcie fotkę podczas pożegnania starego, a powitania nowego roku!
Konkurs trwa do 5.01.2014, więc macie sporo czasu Very Happy
Szampański konkurs!  Tumblr_my97klZZPH1rap709o1_500

A teraz oczywiście nagrody Wink
Nagrodzone będą trzy pierwsze miejsca :DJeśli spodoba mi się więcej fotek, możecie liczyć na nagrody dodatkowe Wink
1 miejsce - Hope
2 miejsce - Ebonita
3 miejsce - Einhorn

Szczęśliwego Nowego Roku!
Szampański konkurs!  Tumblr_inline_mfzib5qOdR1rq0hnm
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=181364
Gość
Gość
Anonymous



Szampański konkurs!  Empty
PisanieTemat: Re: Szampański konkurs!    Szampański konkurs!  I_icon_minipostSro Sty 01, 2014 6:07 am

Czy może być to sklejka fot(max 4) czy musi być konkretnie jedno?
Powrót do góry Go down
Estelle
ZAGRODZIANIN
Estelle


Nick w grze : Estelle
Liczba postów : 642
Dołączył : 06/06/2012

Szampański konkurs!  Empty
PisanieTemat: Re: Szampański konkurs!    Szampański konkurs!  I_icon_minipostSro Sty 01, 2014 8:13 am

Wolałabym, aby była to jedna fotka, no ale niech wam będzie, możecie zrobić sklejkę do max 4 fot.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=181364
VerciaQ ♥
Nowy
VerciaQ ♥


Nick w grze : Mieszanka2323
Liczba postów : 6
Dołączył : 30/12/2013

Szampański konkurs!  Empty
PisanieTemat: Re: Szampański konkurs!    Szampański konkurs!  I_icon_minipostSro Sty 01, 2014 10:22 am

Mam pytanko - gdzie mamy ,,oddać" fotografię? Dobłagałam się kuzynki z Pragi i liczę na jakieś fajne miejsce PS. Obrazek NIE jest z google jest robiony przez Ojca mojej kuzynki Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Szampański konkurs!  Empty
PisanieTemat: Re: Szampański konkurs!    Szampański konkurs!  I_icon_minipostSro Sty 01, 2014 11:21 am

Vercia..ale to ma być fotografia wykonana przez Ciebie a nie ojca matki chrzestnej syna. Takie coś się nie liczy bo nie jesteś autorem..
Powrót do góry Go down
Estelle
ZAGRODZIANIN
Estelle


Nick w grze : Estelle
Liczba postów : 642
Dołączył : 06/06/2012

Szampański konkurs!  Empty
PisanieTemat: Re: Szampański konkurs!    Szampański konkurs!  I_icon_minipostSro Sty 01, 2014 12:11 pm

VerciaQ ♥ napisał:
Mam pytanko - gdzie mamy ,,oddać" fotografię? Dobłagałam się kuzynki z Pragi i liczę na jakieś fajne miejsce PS. Obrazek NIE jest z google jest robiony przez Ojca mojej kuzynki Very Happy
Dokładnie. Praca ma być wykonana w całości przez ciebie, a umieszczona tutaj, w poście. Jeśli zdjęcie jest duże, to ma być ukryte w spoilerze.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=181364
Gość
Gość
Anonymous



Szampański konkurs!  Empty
PisanieTemat: Re: Szampański konkurs!    Szampański konkurs!  I_icon_minipostSro Sty 01, 2014 3:59 pm

To ja się zgłaszam. Ze swoim..tworem.

Szampański konkurs!  1gc1
Powrót do góry Go down
Estelle
ZAGRODZIANIN
Estelle


Nick w grze : Estelle
Liczba postów : 642
Dołączył : 06/06/2012

Szampański konkurs!  Empty
PisanieTemat: Re: Szampański konkurs!    Szampański konkurs!  I_icon_minipostSob Sty 04, 2014 10:01 am

Serio? Tylko jedna osoba?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=181364
Gość
Gość
Anonymous



Szampański konkurs!  Empty
PisanieTemat: Re: Szampański konkurs!    Szampański konkurs!  I_icon_minipostWto Sty 07, 2014 1:40 pm

To co będzie z konkursem?
Powrót do góry Go down
Estelle
ZAGRODZIANIN
Estelle


Nick w grze : Estelle
Liczba postów : 642
Dołączył : 06/06/2012

Szampański konkurs!  Empty
PisanieTemat: Re: Szampański konkurs!    Szampański konkurs!  I_icon_minipostSob Sty 11, 2014 6:18 am

Oczywiście wygrywasz... walkowerem, ale cóż, zdjęcie cudne Smile
Jako, że tylko ty wygrywasz, możesz sama wybrać konia z tej trójki powyżej Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=181364
Gość
Gość
Anonymous



Szampański konkurs!  Empty
PisanieTemat: Re: Szampański konkurs!    Szampański konkurs!  I_icon_minipostSob Sty 11, 2014 6:50 am

Dziękuje, trochę szkoda, że tak wyszło liczyłam na jakąś konkurencje ale widać, że ludzie chyba bawili się na sylwestrach zamiast bawić się w fotografa jak ja.
Niemniej- poprosiłabym klacz jednorożca: )
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Szampański konkurs!  Empty
PisanieTemat: Re: Szampański konkurs!    Szampański konkurs!  I_icon_minipostSob Sty 11, 2014 6:52 am

Hahaha, a ja miałam zdjęcie. Szkoda że nie przewidziałam kiepskiego internetu Wink No cóż, gratuluję.
Powrót do góry Go down
Ninde
Raczkujący
Ninde


Nick w grze : ninde
Liczba postów : 93
Dołączył : 23/07/2013

Szampański konkurs!  Empty
PisanieTemat: Re: Szampański konkurs!    Szampański konkurs!  I_icon_minipostNie Sty 12, 2014 3:27 am

oj szkoda ze tak późno zauważyłam ten konkurs bo mam parę fotek pstrykniętych
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Szampański konkurs!  Empty
PisanieTemat: Re: Szampański konkurs!    Szampański konkurs!  I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Szampański konkurs!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Konkurs :)
» [Konkurs]08.12
» KONKURS
» [KONKURS] 13.12.12
» Konkurs!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ZAGRODA :: Konkursy :: Archiwum konkursów-
Skocz do: