Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Broszka pcha się wszędzie, czyli pierwsze podejście do narysowania konia XD

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

Broszka pcha się wszędzie, czyli pierwsze podejście do narysowania konia XD Empty
PisanieTemat: Broszka pcha się wszędzie, czyli pierwsze podejście do narysowania konia XD   Broszka pcha się wszędzie, czyli pierwsze podejście do narysowania konia XD I_icon_minipostSob Sty 04, 2014 4:16 pm

Jak można stwierdzić po tytule spróbowałam narysować konia. Myślę, że skończę go za parę miesięcy (tak szybko Rolling Eyes ). Całość rysowana myszką, proszę się nie przestraszyć. 
Broszka pcha się wszędzie, czyli pierwsze podejście do narysowania konia XD Aj3b
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Broszka pcha się wszędzie, czyli pierwsze podejście do narysowania konia XD Empty
PisanieTemat: Re: Broszka pcha się wszędzie, czyli pierwsze podejście do narysowania konia XD   Broszka pcha się wszędzie, czyli pierwsze podejście do narysowania konia XD I_icon_minipostNie Sty 05, 2014 1:30 am

Ni jest źle albowiem ma jakieś takie psie uszy XD Wygląda troszke jak amstaff(Ams, nie obraź się XD)

Proponuję naszkicowanie całego konia na początku, bo jak rysujesz "kawałkami" to koncepcja ci może nie wyjść Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

Broszka pcha się wszędzie, czyli pierwsze podejście do narysowania konia XD Empty
PisanieTemat: Re: Broszka pcha się wszędzie, czyli pierwsze podejście do narysowania konia XD   Broszka pcha się wszędzie, czyli pierwsze podejście do narysowania konia XD I_icon_minipostNie Sty 05, 2014 4:05 am

MrsKopytko napisał:
Ni jest źle albowiem ma jakieś takie psie uszy XD Wygląda troszke jak amstaff(Ams, nie obraź się XD)

Proponuję naszkicowanie całego konia na początku, bo jak rysujesz "kawałkami" to koncepcja ci może nie wyjść Smile
Pokazałam tak, bo jestem u babci, a miałam wrzuconą na neta samą głowę. W domu na kompie mam cały lineart, choć chrapy i uszy są do poprawki XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
Sponsored content





Broszka pcha się wszędzie, czyli pierwsze podejście do narysowania konia XD Empty
PisanieTemat: Re: Broszka pcha się wszędzie, czyli pierwsze podejście do narysowania konia XD   Broszka pcha się wszędzie, czyli pierwsze podejście do narysowania konia XD I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Broszka pcha się wszędzie, czyli pierwsze podejście do narysowania konia XD
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pierwsze kroki.
» Broszka wyje
» PIERWSZE tło
» Moje pierwsze prace
» Pierwsze cieniowanie !

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: