Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Najwięcej błędów na prezetacji

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
nati2332
Już coś wie
nati2332


Nick w grze : nati2332
Liczba postów : 107
Dołączył : 25/11/2013

Najwięcej błędów na prezetacji Empty
PisanieTemat: Najwięcej błędów na prezetacji   Najwięcej błędów na prezetacji I_icon_minipostSob Sty 11, 2014 1:52 am

Więc kto popełnił najwięcej błędów na prezentacji ? Zgłaszajcie tutaj takie osoby,a potem odbędą się głosy na tą,która ma najwięcej błędów !

Zapisy osób trwają do 14.01.2014.r

A głosowanie od 14.01.2014r do 20.01.204.r


Ostatnio zmieniony przez Nemmip dnia Czw Kwi 24, 2014 6:16 am, w całości zmieniany 2 razy (Reason for editing : Poprawiłam błędy w temacie.Pozdrawiam, Nemmip)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3117643
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Najwięcej błędów na prezetacji Empty
PisanieTemat: Re: Najwięcej błędów na prezetacji   Najwięcej błędów na prezetacji I_icon_minipostSob Sty 11, 2014 12:41 pm

Na początek to popraw błędy w temacie ^^.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
blaze the cat
Już coś wie
blaze the cat


Nick w grze : blaze the cat
Liczba postów : 128
Dołączył : 23/02/2013

Najwięcej błędów na prezetacji Empty
PisanieTemat: Re: Najwięcej błędów na prezetacji   Najwięcej błędów na prezetacji I_icon_minipostCzw Lut 27, 2014 1:30 am

htu123
Treść:
Cześć mam na imię Amelka.Moje zainteresowanie to psy i konie .Mój ulubiony kolor to fioletowy lubie go tak bardzoe że koniabym przemalowała Cześćie na ten kolor mam kolerzanke kturej login to oluniaq1q2q3 chodzimy razem do klasy i bardzo ją lubię . To fszystko jerzeli czegoś nie wiesz o tej grze to zgłoś się do mnie to ci potpowiem pare wskazuwek. No to narazie mozemy razem pogadać na tej stronie papa wasza Amelka.Smile
o i prosiłabym o gratulacje ja się odwcięcze nie krempujcie się naprawdę
Uwaga konkurs kto mi pszysle najfajniejszy wierszyk z okazji urodzin wygra pegaza ostateczny termi 2 3 2014 rok zapraszam do wziecia udziału czesc

Jerzeli chcesz oddac konia do schroniska zglos sie do mnie ja go przygarne za minimalną cene 500 equus zapraszam !
Miała za małą prezentację.
Dodatkowo: spacja nie po, a przed znakiem int.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2711112
Gość
Gość
Anonymous



Najwięcej błędów na prezetacji Empty
PisanieTemat: Re: Najwięcej błędów na prezetacji   Najwięcej błędów na prezetacji I_icon_minipostCzw Kwi 24, 2014 12:32 am

Blaze the cat - tego się nie da przeczytać xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Najwięcej błędów na prezetacji Empty
PisanieTemat: Re: Najwięcej błędów na prezetacji   Najwięcej błędów na prezetacji I_icon_minipostCzw Kwi 24, 2014 3:32 am

Piszemy o błędach na prezentacji, a w temacie jak nic prezętacja.
Możemy się śmiać, w końcu Firefox podkreśla błędy, ale to tak samo, jakbym ja się nabijała z osoby, która ma login Cat, że ma śmieszny login bo to kot.
A jeśli już, to wątpię, żeby ktoś chciał tu zobaczyć swój login. Zagroda będzie kojarzona z wyśmiewaniem.
Napiszcie tej osobie na PW sugestię, jak nie poprawi to już jej problem. To nie wasza prezentacja, idźcie być grammar nazi gdzie indziej, bo nawet nie umiecie.
Niby ja też poprawiam co poniektórych, ale nie robię tego "hahahaha napisałeś wziąść looooool", bo to żałosne.
Koniec mojej litanii, temat nie ma sensu.
Powrót do góry Go down
Nemmip
Przyjaciel Zagrody
Nemmip


Nick w grze : Nemmip
Liczba postów : 428
Dołączył : 08/03/2014

Najwięcej błędów na prezetacji Empty
PisanieTemat: Re: Najwięcej błędów na prezetacji   Najwięcej błędów na prezetacji I_icon_minipostCzw Kwi 24, 2014 6:41 am

Wątek podbiega pod wyśmiewanie graczy. Odpowiedzi zaczęły odbiegać od ogólnego postanowienia autora.Zamykam
~Nemmip
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3776402http://www.howrse.p
Sponsored content





Najwięcej błędów na prezetacji Empty
PisanieTemat: Re: Najwięcej błędów na prezetacji   Najwięcej błędów na prezetacji I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Najwięcej błędów na prezetacji
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jak najwięcej!
» najwięcej pokryć
» Wyjątkowa noc. Najwięcej "spadających gwiazd"
» Najszybszy koń - najwięcej zwycięstw w wyścigach (maksimum jeden przedmiot bonusowy)
»  Najszybszy koń - najwięcej zwycięstw w wyścigach (powyżej jednego przedmiotu bonusowego)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOWRSE :: Pogawędki o Howrse :: Księga rekordów Guinnessa-
Skocz do: