Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Kalendarz wrześniowy.

Go down 
+39
rozowa.Deskorolka
Calma
annrem
Dominika77
Clue
Kotersiow
Aglyss
Shelle
Etna
Presence
Philipek
Hella
Krysia1
KristenS60
Wilcuraska
Ola Koniara
Star-x3
eloite
mina stirit1
nevinowa
ZetkaEmka
Vensis
Lubelak
Pati...xd
amru3
Destin
Sakti
Casablanka
DusiaKoniara
MC Ola
Ayashi
Sulfur
amorkowa
Sakura
LadyArvena
Sheila86
Aki
Nevarra
Malto
43 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

Kalendarz wrześniowy. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Kalendarz wrześniowy.   Kalendarz wrześniowy. - Page 10 I_icon_minipostSob Wrz 24, 2011 8:09 am

Sheila86 napisał:
Kotersiow napisał:
Tjaaa... A ja w razie będzie coś na koniec za otworzenie wszystkich okienek, to znów będzie złość, zgrzytanie zębów i obwinianie Ow, złego losu, Ow, innych graczy, którym się udało, Boga, Ow, sąsiadkę z naprzeciwka... Wspominałam o Ow?
Zapomniałaś jeszcze dodać, że Ow Laughing

I Kowelana Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
Kotersiow
Już coś wie
Kotersiow


Nick w grze : Astaraela
Liczba postów : 199
Dołączył : 14/05/2011

Kalendarz wrześniowy. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Kalendarz wrześniowy.   Kalendarz wrześniowy. - Page 10 I_icon_minipostSob Wrz 24, 2011 9:34 am

Och, Kowelan przede wszystkim. W końcu kto jak kto, ale on to największą szkodę tu wyrządzi.

xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=972509
Krysia1
W skromnych progach Zagrody
Krysia1


Nick w grze : Krysia1
Liczba postów : 349
Dołączył : 02/03/2011

Kalendarz wrześniowy. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Kalendarz wrześniowy.   Kalendarz wrześniowy. - Page 10 I_icon_minipostSob Wrz 24, 2011 4:07 pm

dziś puszka Pandory :0
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=126272
Go??
Gość
Anonymous



Kalendarz wrześniowy. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Kalendarz wrześniowy.   Kalendarz wrześniowy. - Page 10 I_icon_minipostSob Wrz 24, 2011 4:19 pm

JW
Powrót do góry Go down
Kotersiow
Już coś wie
Kotersiow


Nick w grze : Astaraela
Liczba postów : 199
Dołączył : 14/05/2011

Kalendarz wrześniowy. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Kalendarz wrześniowy.   Kalendarz wrześniowy. - Page 10 I_icon_minipostSob Wrz 24, 2011 4:26 pm

Także Puszka Pandory. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=972509
Vexis
Nowy
Vexis


Liczba postów : 3
Dołączył : 23/09/2011

Kalendarz wrześniowy. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Kalendarz wrześniowy.   Kalendarz wrześniowy. - Page 10 I_icon_minipostNie Wrz 25, 2011 12:14 am

Puszka... Niestety. Ciekawe kiedy będziesz Szmargdka ( jeśli w ogóle będzie ), bo zacieram łapy na na drugą Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Pati...xd
Przyjaciel Zagrody
Pati...xd


Nick w grze : Pati...xd
Liczba postów : 4498
Dołączył : 01/08/2011

Kalendarz wrześniowy. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Kalendarz wrześniowy.   Kalendarz wrześniowy. - Page 10 I_icon_minipostNie Wrz 25, 2011 12:47 am

Puszka Pandory Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3288
DusiaKoniara
W skromnych progach Zagrody
DusiaKoniara


Liczba postów : 301
Dołączył : 19/07/2011

Kalendarz wrześniowy. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Kalendarz wrześniowy.   Kalendarz wrześniowy. - Page 10 I_icon_minipostNie Wrz 25, 2011 1:32 am

Puszeczka. A co do Szmaragdki to nie piszcie, że chcecie ich więcej bo tym (zero aluzji Very Happy) co ich nie maja robi się nieco smutno... Sad
P.S
Otworzyłam już ponad 20 RO (tyle kuponów poszło Evil or Very Mad)i nawet za dużo przedmiotów z CR nie dostałam. Coś mnie ostatnio howrse zniechęca ;/. Jak będę miała dalej takiego pecha do chyba dam sobie z tym spokój...
Powrót do góry Go down
Sheila86
Przyjaciel Zagrody
Sheila86


Nick w grze : Sheila86
Liczba postów : 658
Dołączył : 03/07/2011

Kalendarz wrześniowy. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Kalendarz wrześniowy.   Kalendarz wrześniowy. - Page 10 I_icon_minipostNie Wrz 25, 2011 2:27 am

Dusia nie przejmuj się ja mam to samo.. przez te wszystkie szafiry,rubiny, szmaragdy, gypse i inne już odechciewa się grac... Boskie są śliczne i maja bonusy wiadomo, a ja jestem pechowiec. Moim zdaniem za bardzo je reklamuja i za duzo promocji dają na nie. Oczywiscie wiem, że to gra dla kasy jak każda przeglądarkowa bo na czymś muszą zarobić, ale w sumie odkad Ubisoft wszedl z Owlientem w spolkę to tak się podziało. Wcześniej było normalniej. To wszystko sprawia, że ktoś kto zwyczajnie nie miał szczęścia zaczyna się wkurzać zwykła grą. I to co sprawiało do tej pory przyjemność już nie sprawia, bo przez te ciągłe promocje wpływają na naszą podświadomość, abyśmy chcieli tych najlepszych -Boskich- koni i muszę przyznać z przykrością, że na mnie to niestety trochę działa Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1084664
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Kalendarz wrześniowy. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Kalendarz wrześniowy.   Kalendarz wrześniowy. - Page 10 I_icon_minipostNie Wrz 25, 2011 4:46 am

Vexis napisał:
Puszka... Niestety. Ciekawe kiedy będziesz Szmargdka ( jeśli w ogóle będzie ), bo zacieram łapy na na drugą Twisted Evil

Podobno wczoraj niektórzy w kalendarzu mieli.... Niewiele osób, ale jednak
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Krysia1
W skromnych progach Zagrody
Krysia1


Nick w grze : Krysia1
Liczba postów : 349
Dołączył : 02/03/2011

Kalendarz wrześniowy. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Kalendarz wrześniowy.   Kalendarz wrześniowy. - Page 10 I_icon_minipostNie Wrz 25, 2011 5:39 am

LadyArvena napisał:
Vexis napisał:
Puszka... Niestety. Ciekawe kiedy będziesz Szmargdka ( jeśli w ogóle będzie ), bo zacieram łapy na na drugą Twisted Evil

Podobno wczoraj niektórzy w kalendarzu mieli.... Niewiele osób, ale jednak


Tak, byłą w sobote, jak byłam na markach to dziewczyna sie chwaliła...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=126272
Gilbo
Nowy
Gilbo


Liczba postów : 1
Dołączył : 31/08/2011

Kalendarz wrześniowy. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Kalendarz wrześniowy.   Kalendarz wrześniowy. - Page 10 I_icon_minipostNie Wrz 25, 2011 4:26 pm

Sheila89 - całkowicie zgadzam się z Twoją wypowiedzią - każdy, nawet jeśli gra dla frajdy, lubi czuć się dobry w tym co robi, nie gorszy od innych. A tu szansę mają na to przede wszystkim albo ci, co przepuszczają pieniądze, albo wyjątkowi szczęściarze.




A dziś w okienku mieszanki energetyczne. Nie, żebym się jakoś specjalnie ucieszyła~
I cześć wszystkim w ogóle :3
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Kalendarz wrześniowy. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Kalendarz wrześniowy.   Kalendarz wrześniowy. - Page 10 I_icon_minipostPon Wrz 26, 2011 2:00 am

Cytat :
Otworzyłam już ponad 20 RO (tyle kuponów poszło Evil or Very Mad)i nawet za dużo przedmiotów z CR nie dostałam. Coś mnie ostatnio howrse zniechęca ;/.
To faktycznie było trochę niesprawiedliwe. Mogli by zrobić coś w stylu otwórz 5 RO a dostaniesz boską. A tak niektórzy mieli farta i trafili za 1 razem, reszta otworzyła kilkadziesiąt i nic.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
DusiaKoniara
W skromnych progach Zagrody
DusiaKoniara


Liczba postów : 301
Dołączył : 19/07/2011

Kalendarz wrześniowy. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Kalendarz wrześniowy.   Kalendarz wrześniowy. - Page 10 I_icon_minipostPon Wrz 26, 2011 10:02 am

Ech... Szkoda na to klawiatury. Nie wiem, ale ja im więcej wydaje kasy na konie tym szybciej mi się ona zwraca. mam nadzieje, że tak samo będzie z kuponami Smile.
A co do kalendarza to... mieszanka Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
DusiaKoniara
W skromnych progach Zagrody
DusiaKoniara


Liczba postów : 301
Dołączył : 19/07/2011

Kalendarz wrześniowy. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Kalendarz wrześniowy.   Kalendarz wrześniowy. - Page 10 I_icon_minipostPon Wrz 26, 2011 11:02 am

Nie wiem czy ktoś to czytał na forum, ale postanowiłam to tu umieścić, ponieważ wyjaśnia wszystko na temat kalendarza, petycji i zażaleń na temat kuponów. swoja droga Owlinet broni się jak może.

Ow napisała:

Ow napisał:
Witam,

Po pierwsze potwierdzam: Szmaragd wyskoczył pewnym szczęśliwcom w sobotę z okienka kalendarza. Gratulacje


Teraz, niestety czas przejść do mniej wesołych rzeczy...
Mam nadzieję, że wszyscy wiecie, że cenię Wasze opinie, i że wszelkie wątki otwierane z okazji różnych wydarzeń są tu po to, abyście mogli wyrazić swoje zdanie, zarówno pochlebne, jak i negatywne. Muszę jednak przypomnieć, że krytyka tylko wtedy jest akceptowalna, gdy jest konstruktywna, czyli pomaga nam zrozumieć co i dlaczego się Wam nie podoba oraz co moglibyśmy zrobić, aby było lepiej.

W czasie poprzednich wydarzeń pojawiło się wiele opinii, że wymagają one zbyt wiele Kuponów, stąd pojawił się pomysł Kalendarza, w którym wszyscy za wykonanie prostych zadań dostają nagrody. Nagrody są zróżnicowane, a wiele z nich jest wyjątkowych lub wartych Kupony. Dodatkowo jako nagrody można było zdobyć przedmioty oraz zwierzaki, o które wielokrotnie prosiliście np: osiołki, nową rasę koni - Appaloosa, nowe konie boskie.


Niektóre nagrody są losowe. Szansa nie zależy, jak niektórzy sądzą, od stażu, ilości zakupionych Kuponów, pogody, znajomości itp. Jest ona losowa. Te nagrody są niezwykłe przez swoją niedostępność. Gdyby dostał je każdy gracz, mijałoby się to z celem. Przypominam jednak, że każdy miał na nie identyczną szansę.

Przykro mi, że wprowadzenie wydarzenia w którym nie musicie wydawać Kuponów, a w którym każdy może zdobyć naprawdę wartościowe nagrody, nie usatysfakjonowało wszystkich. Przypominam jednocześnie, że to właśnie Kupony pozwalają nam utrzymywać i rozwijać grę.
Wasze opinie są dla nas sygnałem, aby przemyśleć jeszcze raz kwestię przyszłych promocji i wydarzeń.

Ponieważ wątek stał się miejscem rozmów nie związanych z temat, spamu itd. (i nie chodzi mi tylko o dzisiejsze wypowiedzi) zamykam go.

Pozdrawiam,
Ow
[u]
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Kalendarz wrześniowy. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Kalendarz wrześniowy.   Kalendarz wrześniowy. - Page 10 I_icon_minipostPon Wrz 26, 2011 11:11 am

Ciekawe co dalej z tym zrobią...
Powrót do góry Go down
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

Kalendarz wrześniowy. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Kalendarz wrześniowy.   Kalendarz wrześniowy. - Page 10 I_icon_minipostPon Wrz 26, 2011 11:38 am

mycha805 napisał:
Sheila86 napisał:
Kotersiow napisał:
Tjaaa... A ja w razie będzie coś na koniec za otworzenie wszystkich okienek, to znów będzie złość, zgrzytanie zębów i obwinianie Ow, złego losu, Ow, innych graczy, którym się udało, Boga, Ow, sąsiadkę z naprzeciwka... Wspominałam o Ow?
Zapomniałaś jeszcze dodać, że Ow Laughing

I Kowelana Razz

Zapomniałam jeszcze dodać faceta z warzywniaka ;P
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

Kalendarz wrześniowy. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Kalendarz wrześniowy.   Kalendarz wrześniowy. - Page 10 I_icon_minipostPon Wrz 26, 2011 11:38 am

mycha805 napisał:
Sheila86 napisał:
Kotersiow napisał:
Tjaaa... A ja w razie będzie coś na koniec za otworzenie wszystkich okienek, to znów będzie złość, zgrzytanie zębów i obwinianie Ow, złego losu, Ow, innych graczy, którym się udało, Boga, Ow, sąsiadkę z naprzeciwka... Wspominałam o Ow?
Zapomniałaś jeszcze dodać, że Ow Laughing

I Kowelana Razz

Zapomniałam jeszcze dodać faceta z warzywniaka ;P
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
Kotersiow
Już coś wie
Kotersiow


Nick w grze : Astaraela
Liczba postów : 199
Dołączył : 14/05/2011

Kalendarz wrześniowy. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Kalendarz wrześniowy.   Kalendarz wrześniowy. - Page 10 I_icon_minipostPon Wrz 26, 2011 11:41 am

Hah, podejrzewam, że to może być ostatnia taka promocja, bo skoro dla użytkowników nieważne, czy wydają kupony, czy nie, tak czy tak siedzą, kwękają i narzekają, że mało, że źle, że niesprawiedliwie, to chyba lepiej słucha się tego po otrzymaniu pieniędzy za kupony, niż po rozdaniu mnóstwa rzeczy za darmo. Razz
I nie wiem, czy to jest jakaś obrona ze strony Owlientu. Na mój gust to jest ostrzeżenie, że skoro nie umiemy się ładnie i grzecznie bawić, to oni nie będą chodzić nam na rękę. Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=972509
Cookie.
Nowy
Cookie.


Liczba postów : 1
Dołączył : 26/09/2011

Kalendarz wrześniowy. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Kalendarz wrześniowy.   Kalendarz wrześniowy. - Page 10 I_icon_minipostPon Wrz 26, 2011 1:39 pm

Ja uważam, że to nie fair. Ludzie, którzy mają dostęp do kuponów zdobywają kolejne boskie konie. A to Baliosa, Gypsa, Sleipnira czy Rubina. A gracz, który nie ma kasy na kupony? Nic. Żadnego z tych koni, chyba, że ma naprawdę farta. Po za tym Ow pisze, że każdy ma jednakowe szanse. A w loterii z Baliosem? Wygrywali gracze ze stażem 2, 4, 6, 8 itd. dni. Potem gra im się nudziła i Balios wędrował do schroniska.

Ech... Ta gra już staje się nudna. Kiedyś Howrse było naprawdę fajne, a teraz?
Powrót do góry Go down
Kotersiow
Już coś wie
Kotersiow


Nick w grze : Astaraela
Liczba postów : 199
Dołączył : 14/05/2011

Kalendarz wrześniowy. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Kalendarz wrześniowy.   Kalendarz wrześniowy. - Page 10 I_icon_minipostPon Wrz 26, 2011 1:55 pm

Cookie., jakbyś przejrzała trochę ten temat, to byś wiedziała, że niektórzy otwierali kilkadziesiąt(!) Rogów i nie znajdowali boskiego konia. Poza tym, gdyby wszyscy dostawali te wszystkie boskie konie, co miesiąc 10 kuponów, wykupowali konie ze schroniska, jakieś zestawy bogowie-wiedzą-kogo, które dają jakieś dziwactwa... itp. to dopiero gra byłaby nudna i przewidywalna... :/

Zresztą - jak to pięknie okazało się przy kalendarzu - nawet gdyby już Wam dawali te wszystkie udogodnienia, to i tak znalazło by się mnóstwo osób, które jęczałyby, jakie to niesprawiedliwe. Och, ona ma 2 dni stażu i ma piętnaście boskich koni, a ja tylko dziesięć, a gram w to już cały miesiąc!

Poza tym życie nie jest sprawiedliwe. Jedni maja lepiej bo tak już im się ułożyło w życiu, inni gorzej, a jeszcze inni dużo-dużo gorzej. I nie zmienisz tego, niestety.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=972509
KristenS60
Raczkujący
KristenS60


Liczba postów : 92
Dołączył : 07/08/2011

Kalendarz wrześniowy. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Kalendarz wrześniowy.   Kalendarz wrześniowy. - Page 10 I_icon_minipostPon Wrz 26, 2011 1:56 pm

Szczerze mówiąc, to też mi trochę przykro. Ale wydaje mi się że nie za szybko będzie następna promocj. :/ Alle może to i lepiej. Bo niektórzy zdążą pozbierać straty i zdobyć kilka kuponów, equus i rzeczy na CR Wink Powodzenia ludzie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=151646
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Kalendarz wrześniowy. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Kalendarz wrześniowy.   Kalendarz wrześniowy. - Page 10 I_icon_minipostPon Wrz 26, 2011 11:55 pm

Ja nie narzekam. Nie mam żadnego boskiego konia, ale za to przez moje konto przewinęło się mnóstwo rzeczy za darmo, które przydają mi się w większym lub mniejszym stopniu. W ciągu ostatniego czasu udało mi się kupić 2 konie z żywiołami (estetyka), otwarłam kilka RO w promocji z szmaragdem, niestety nie znalazłam tam tego, co szukałam, ale to nic. Teraz za ostatni RO mam OM, także jestem very zadowolona Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Kalendarz wrześniowy. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Kalendarz wrześniowy.   Kalendarz wrześniowy. - Page 10 I_icon_minipostWto Wrz 27, 2011 1:02 pm

I wyszło tak- mnóstwo osób się starało, robiło te okienka tylko po to, żeby dostać boską, a tu kilka (właśnie KILKA!) osób dostaje boską, a reszta zostaje z.... Puszką? Litości. Mogliby zrobić coś w stylu 'otwórz 5 RO, a dostaniesz boską' jak ktoś już mówił. Owlient znowu robi userów w jajo. Miejmy nadzieję, że Szmaragdowa jeszcze pojawi się w kalendarzu.
Powrót do góry Go down
Kotersiow
Już coś wie
Kotersiow


Nick w grze : Astaraela
Liczba postów : 199
Dołączył : 14/05/2011

Kalendarz wrześniowy. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Kalendarz wrześniowy.   Kalendarz wrześniowy. - Page 10 I_icon_minipostWto Wrz 27, 2011 1:05 pm

Cytat :
a reszta zostaje z.... Puszką? Litości.

Fakt, chamstwo ostatnie. Dają coś za darmo? Pff! Popieram Cię, też wołałabym za to zapłacić, nie potrzebuję darmowych rzeczy.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=972509
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Kalendarz wrześniowy. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Kalendarz wrześniowy.   Kalendarz wrześniowy. - Page 10 I_icon_minipostWto Wrz 27, 2011 1:06 pm

Nie do końca chodzi mi o to, że puszka to źle, ale jest to jeden z mniej wartościowych przedmiotów 'za kupon' i na wymianach można go łatwo dostać. Przepaść między koniem boskim a tym przedmiotem jet wielka o_O Za darmo zawsze coś fajnego dostać, dobrze że przynajmniej mamy COŚ.
Powrót do góry Go down
Kotersiow
Już coś wie
Kotersiow


Nick w grze : Astaraela
Liczba postów : 199
Dołączył : 14/05/2011

Kalendarz wrześniowy. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Kalendarz wrześniowy.   Kalendarz wrześniowy. - Page 10 I_icon_minipostWto Wrz 27, 2011 1:13 pm

Ale weź pod uwagę to, że gdyby WSZYSCY mieli boskie konie, to te konie nie byłyby już boskie, a zwykła, zwyczajne. One muszę być rzadko spotykane, by były cenne. A najuczciwiej jest je rozdać losowo, zamiast ustanowić jakieś zadanie, gdzie wiadomo, że zgarną je tylko najbogatsi.

I Puszka mało cenna, ale masz ją, nie musisz nic oddawać w zamian, w razie, gdybyś kiedyś jej potrzebowała.

Poza tym ten jeden krzyk i płacz jest tylko dlatego, że to akuraśnie Wy osobiście nie macie koni boskich. Jakbyście je dostali, nikt by nie narzekał, że tylko on ma, a 9/10 użytkowników nie dostało.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=972509
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Kalendarz wrześniowy. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Kalendarz wrześniowy.   Kalendarz wrześniowy. - Page 10 I_icon_minipostSro Wrz 28, 2011 4:37 am

Wg mnie najlepszą alternatywą dla boskiej na loterii byłby Zestaw Nyx lub któryś z jego składników. Wiadomo, KK, OM i KF zawsze są przydatne. Puszka tylko tym, którzy przez przypadek uśmiercili jednego ze swoich najlepszych koni. Byłabym bardziej zadowolona, gdybym dostała OM czy KF, jeżeli nie udało mi się zdobyć boskiego.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Kalendarz wrześniowy. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Kalendarz wrześniowy.   Kalendarz wrześniowy. - Page 10 I_icon_minipostSro Wrz 28, 2011 4:57 am

Ow zamknęła wątek ,,Kalendarz wrześniowy" Wcale się nie dziwię,że doszło do małej sprzeczki o nagrodach w kalendarzu. Moją najlepszą nagrodą był Upominek Hestii oraz osioł. A o reszcie nie wspominam. W poprzedni weekend mogli dać Szmaragdy do zdobycia i Zestaw Nyks. Boski koń jest wart kilkanaście kuponów,a Puszka Pandory tylko 1 kupon. A z powiewem Eola to była porażka. No sorry,ale komu się przyda taki przedmiot kiedy inni mieli szansę na Szmaragdkę ?

A dziś 4 000 Equus. Dodatkowo myślę,że przez te ciągłe promocje Howrse się psuje-ach,nie ma to jak wydawanie kasy na grę... Poza tym,ludzie mają bujną wyobraźnię-teraz wymyślają jakieś Jadesy oraz inne boskie. -.-
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
amru3
Raczkujący
amru3


Liczba postów : 95
Dołączył : 14/07/2011

Kalendarz wrześniowy. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Kalendarz wrześniowy.   Kalendarz wrześniowy. - Page 10 I_icon_minipostSro Wrz 28, 2011 8:09 am

A ja się cieszę nawet z głupich małych rzeczy jak Powiew Eola. Dla koni na GP każdy bonusowy się przyda, podobnie jak przy hodowli jednorożców, które startując w zawodach z normalnymi końmi szansę mają marną na wygranie, a blup-ować jakoś trzeba.

Promocja była fajna, łatwe zadania, męczyć się nie trzeba było. A nagrody? Były też przecież Krew Meduzy, Różdżka Płodności, Róg Obfitości, Siodło szyte na miarę które przy dobrych wiatrach jest warte 20 000 equus...

Promocja niewymagająca właściwie żadnego wysiłku, a ludzie Nyksy za darmo chcą dostawać? Howrse to nie jest fundacja umilająca za darmo czas znudzonym. Jak się komuś gra nie podoba, to może przestać graćWink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kalendarz wrześniowy. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Kalendarz wrześniowy.   Kalendarz wrześniowy. - Page 10 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Kalendarz wrześniowy.
Powrót do góry 
Strona 10 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» kalendarz & Boska
» Spoiler: Kalendarz na kwiecień
» GRA - Kalendarz kwietniowy (serwer PL)
» W 2012 końca świata nie będzie. Źle zinterpretowaliśmy kalendarz Majów
» Kiedy obchodzisz urodziny? A co mówi o Tobie kalendarz chiński?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: