Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !

Go down 
+39
Wild_Horse
kasieczka
Greenrose
Kazuyuki
HowrseMania
Poisson Kiss
TenOdNiechcenia
VCarinn
Zasobniaczka
Sławcio50
Labamba
CzarnaRoza
mzvm
Nels
pakistanek
marthee
Maremi
Hollywood
Tiamat
LIStek`
Haffek
Barson1990
avrilka
Kirara
descarado
olcia1234
hermo
Nathaly
hanka1998
Destin
konik123
EveDallas
anteek
nevinowa
Veya
ardnasak
kam55
epvunio
Amstaff
43 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 I_icon_minipostPon Lut 17, 2014 11:44 am

Amstaff napisał:
Jednak chodziło mi bardziej o to, by nikt nie zechciał dołączać do hodowli, w której są tacy ludzie

To czy ktoś dołączy do takiej hodowli to jego decyzja Amstaff.
Oczernianie nie jest najlepszym pomysłem, nie ważne jakimi powódkami prowokowane.
Powrót do góry Go down
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 I_icon_minipostPon Lut 17, 2014 11:59 am

Oczernianie jest wtedy, gdy bez dowodów o coś oskarżamy.
A jednak wiele osób dziękowało mi za to, bo pisali, że już mieli dołączać do dea, a jednak zobaczyli wątek i się rozmyślili Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
Gość
Gość
Anonymous



Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 I_icon_minipostPon Lut 17, 2014 12:12 pm

Amstaff napisał:
Oczernianie jest wtedy, gdy bez dowodów o coś oskarżamy.
A jednak wiele osób dziękowało mi za to, bo pisali, że już mieli dołączać do dea, a jednak zobaczyli wątek i się rozmyślili Smile


Wiele osób to kto taki na przykład?
Powrót do góry Go down
epvunio
Nowy
epvunio


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 14
Dołączył : 15/12/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 I_icon_minipostPon Lut 17, 2014 12:28 pm

Chyba raczej nie powinno was interesować jakie osoby pisali do Amstaffa. Czy ty mówisz jakie wiadomości i od kogo dostajesz? Nie sądzę.
Powrót do góry Go down
Labamba
Już coś wie
Labamba


Nick w grze : Labamba
Liczba postów : 150
Dołączył : 30/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 I_icon_minipostPon Lut 17, 2014 1:03 pm

Soporific napisał:
Amstaff napisał:
Oczernianie jest wtedy, gdy bez dowodów o coś oskarżamy.
A jednak wiele osób dziękowało mi za to, bo pisali, że już mieli dołączać do dea, a jednak zobaczyli wątek i się rozmyślili Smile


Wiele osób to kto taki na przykład?
loffff you Very Happy Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 4074547142
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2876121
epvunio
Nowy
epvunio


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 14
Dołączył : 15/12/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 I_icon_minipostPon Lut 17, 2014 1:05 pm

Labamba napisał:
Soporific napisał:
Amstaff napisał:
Oczernianie jest wtedy, gdy bez dowodów o coś oskarżamy.
A jednak wiele osób dziękowało mi za to, bo pisali, że już mieli dołączać do dea, a jednak zobaczyli wątek i się rozmyślili Smile


Wiele osób to kto taki na przykład?
loffff you Very Happy Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 4074547142
hehe  lol!
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 I_icon_minipostPon Lut 17, 2014 2:30 pm

Bez komentarza.


Ostatnio zmieniony przez avrilka dnia Pon Lut 17, 2014 2:37 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 I_icon_minipostPon Lut 17, 2014 2:36 pm

Bez komentarza.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Haha!
Nowy
Haha!


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 2
Dołączył : 17/02/2014

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 I_icon_minipostPon Lut 17, 2014 2:49 pm



Hej. Czytając ten post, a w szczególności wypowiedzi Nathaly, parskałam 
śmiechem. Ona nie powinna się tu w ogóle wypowiadać, jako jedyny 
najgorszy i stronniczy moderator. Bo po co, wybaczcie? Znam opinię na 
jej temat, i jest ona, co dziwne, nahaha, negatywna. Ciekawe dlaczego...
Mogłabym polemizować nad tym, ale nie odbiegajmy od tematu. Nathaly 
zrobi wszystko dla zysku. Taka prawda. Sama jest oszustką. Znając życie 
sama posiada lub przynajmniej posiadała same multikonta. Jeżeli 
moderator wie o istnieniu multikonta, czy tak przypadkiem, no nie wiem, 
nie ma obowiązku tego zgłosić na kontakt? To chyba proste i logiczne. 
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 I_icon_minipostWto Lut 18, 2014 1:18 am

epvunio napisał:
Chyba raczej nie powinno was interesować jakie osoby pisali do Amstaffa. Czy ty mówisz jakie wiadomości i od kogo dostajesz? Nie sądzę.

Skoro sam o nich wspomina w wiadomości ...
Posługuje się nimi jako kolejnym przykładem że dobrze gracz Amstaff jest tutaj kimś kto pomaga, więc powinien poinformować kto taki w celu potwierdzenia tej informacji. 
Jakoś nagle umilkł po czym sądzić można że jednak nie jest to takie klarowne jak mogłoby się wydawać Smile Nie proszę go o informacje co było w wiadomościach dokładnie a nicki graczy którzy rzekomo do hodowli chcieli dołączyć tak nagle i równie nagle zrezygnowali.
Powrót do góry Go down
czadra
Nowy
czadra


Nick w grze : czadra
Liczba postów : 45
Dołączył : 19/01/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 I_icon_minipostWto Lut 18, 2014 1:43 am

Haha! napisał:



Hej. Czytając ten post, a w szczególności wypowiedzi Nathaly, parskałam 
śmiechem. Ona nie powinna się tu w ogóle wypowiadać, jako jedyny 
najgorszy i stronniczy moderator. Bo po co, wybaczcie? Znam opinię na 
jej temat, i jest ona, co dziwne, nahaha, negatywna. Ciekawe dlaczego...
Mogłabym polemizować nad tym, ale nie odbiegajmy od tematu. Nathaly 
zrobi wszystko dla zysku. Taka prawda. Sama jest oszustką. Znając życie 
sama posiada lub przynajmniej posiadała same multikonta. Jeżeli 
moderator wie o istnieniu multikonta, czy tak przypadkiem, no nie wiem, 
nie ma obowiązku tego zgłosić na kontakt? To chyba proste i logiczne. 

Nie masz dowodów na to, że jest nieuczciwa, jakże i na to, że posiada multikonta. Myślisz, że administracja gry, gdy prosi kogoś o pełnienie funkcji moderatora nie sprawdza tego czy jest on w zupełności uczciwy? Czyli czy np. nie posiada multikont, nie oporządza koni skryptami itp. sprawy. Mówisz, że zrobi wszystko dla zysku - znasz ją tak naprawdę? Rozmawiałeś/-aś z nią chociaż jeden raz w grze czy w jakimkolwiek innym komunikatorze? Zacytuję tutaj Nathaly:" - moderatorzy NIE banują za multi. Tym zajmuje sie wyłącznie administracja. "Masz jakiś problem z czytaniem ze  zrozumieniem? Wyraźnie napisane jest, że moderatorzy NIE BANUJĄ za multi. Inną sprawą jest - jak piszesz - ZGŁASZANIE MULTIKONT NA KONTAKT. Uwierz mi, negatywną opinię Nathaly ma właśnie dlatego, że nie jest stronniczym moderatorem. Jest po prostu uczciwa - jak wie o multi - zgłasza to. I nie zastanowiło Cię, że może za to większość osób jej nie lubi, w Twoim przypadku to popada już w pewnego rodzaju nienawiść.
Widać, że piszesz to tylko dlatego, aby "dopiec" Nath i postawić ją w złym świetle. Skoro wszyscy wiedzą, że jest takim najgorszym moderatorem, to dlaczego to tu piszesz? Wszyscy przecież są o tym święcie przekonani, że Nath jest nieuczciwa.
Proszę Cię. Udowadnianie nam z anonima, że Nathaly jest stronnicza i jest najgorszym moderatorem na howrse nic nie zmieni. Śmieszne jest to, że myślisz, że administracja dopuściłaby kogoś do funkcji moderatora nie sprawdzając jego konta, albo tym bardziej sprawdzając i wiedząc, że ma multi...

Ludzie, to już po prostu się robi śmieszne. Z tematu DEA przechodzi to w oczernianie moderatorów z anonimowego konta. Świetnie, lepiej być nie mogło!  Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 1234489951
Powrót do góry Go down
marthee
Nowy
marthee


Nick w grze : marthee
Liczba postów : 14
Dołączył : 13/09/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 I_icon_minipostWto Lut 18, 2014 4:21 am

Haha! napisał:



Hej. Czytając ten post, a w szczególności wypowiedzi Nathaly, parskałam 
śmiechem. Ona nie powinna się tu w ogóle wypowiadać, jako jedyny 
najgorszy i stronniczy moderator. Bo po co, wybaczcie? Znam opinię na 
jej temat, i jest ona, co dziwne, nahaha, negatywna. Ciekawe dlaczego...
Mogłabym polemizować nad tym, ale nie odbiegajmy od tematu. Nathaly 
zrobi wszystko dla zysku. Taka prawda. Sama jest oszustką. Znając życie 
sama posiada lub przynajmniej posiadała same multikonta. Jeżeli 
moderator wie o istnieniu multikonta, czy tak przypadkiem, no nie wiem, 
nie ma obowiązku tego zgłosić na kontakt? To chyba proste i logiczne. 
Jeśli masz wątpliwości czy Nathaly jest odpowiednią osobą na stanowisko moderatora- a pełni je już od dłuższego czasu, przekracza swoje uprawnienia, jest nieuczciwa, ma multikonta, możesz napisać w tej sprawie na kontakt Wink Moderatorzy nie mają nic wspólnego z kontaktem, bo tym zajmuje się administracja- tak samo jak banowaniem  multikont.  Modzi nie nudzą się całymi dniami i nie szukają Multi każdego gracza, mają swoje życie Wink

Powiedz mi, w jaki sposób nie chcesz odbiegać od tematu, jeżeli W OGÓLE go nie poruszyłaś? 

Poznałam ja już jakiś czas temu i jest wspaniałą osobą- wbrew temu co się o niej mówi. Niektórzy po prostu nie walczą z wiatrakami- bo tym by była zmiana opinii całego hwr do Nath Wink 

Drogi anonimie- zapraszam do dyskusji na poziomie, razem z Twoim Nickiem Wink 

Dziwie się, że Greenrose przyjęła propozycję zostanie liderem hodowli, dlaczego? Bo najwidoczniej nie miała do tego zdolności i możliwości Wink a mianowicie co to za lider którego co chwilę nie ma? Nie mówię o byciu 24/7 jednak jeśli występują problemy z Internetem wyznaczamy inną osobę i koniec, a nie będę liderem bo muszę się nie wiem, pochwalić? Jak chciałaś się zająć hodowlą jeśli nie miałaś możliwości? I wcale nie mówię tutaj o tym, aby liderem zostawały osoby które już mają w tym doświadczenie- bo przecież wszystkiego można się nauczyć, wystarczy chcieć Wink Skoro- jak sama mówisz- jesteś tylko człowiekiem i popełniasz błędy to dlaczego nie zrezygnowałaś z pełnionej funkcji ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 I_icon_minipostWto Lut 18, 2014 4:47 am

Zaraz, to jest rozmowa o tym co się dzieje w moderacji czy hodowli bo już nie rozumiem?
Powrót do góry Go down
epvunio
Nowy
epvunio


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 14
Dołączył : 15/12/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 I_icon_minipostWto Lut 18, 2014 6:16 am

Haha! napisał:



Hej. Czytając ten post, a w szczególności wypowiedzi Nathaly, parskałam 
śmiechem. Ona nie powinna się tu w ogóle wypowiadać, jako jedyny 
najgorszy i stronniczy moderator. Bo po co, wybaczcie? Znam opinię na 
jej temat, i jest ona, co dziwne, nahaha, negatywna. Ciekawe dlaczego...
Mogłabym polemizować nad tym, ale nie odbiegajmy od tematu. Nathaly 
zrobi wszystko dla zysku. Taka prawda. Sama jest oszustką. Znając życie 
sama posiada lub przynajmniej posiadała same multikonta. Jeżeli 
moderator wie o istnieniu multikonta, czy tak przypadkiem, no nie wiem, 
nie ma obowiązku tego zgłosić na kontakt? To chyba proste i logiczne. 
hahaha nie masz dowodów. I ukaż się anonimku.
Powrót do góry Go down
lotz
Nowy
lotz


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 25
Dołączył : 18/02/2014

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 I_icon_minipostWto Lut 18, 2014 6:17 am

Droga Green. 

Czytam tak sobie Twoje wypowiedzi i przyznam, że Twoja osoba coraz bardziej mnie smuci. Coraz bardziej mnie zadziwia. 
Czy Ty myślisz, że jesteś na tyle dobrą manipulantką, żeby ktoś ze starszych i zorientowanych w sytuacji graczy nabrał się na Twoje bajery? Spójrzmy prawdzie w oczy- Twoje pajęczynki pękają i to w dosyć niekontrolowany sposób. 
Muszki zaczynają skakać cwanemu pająkowi do oczu. 
Znam sytuację z Twoim telefonem do Magdy. Nie mieści mi się w głowie jak bezczenym człowiekiem trzeba być, żeby uskuteczniać takie podpuchy... Próba konwulsyjnego oczyszczenia się z podejrzeń wyszła Ci po prostu śmiesznie i żałośnie. 
Znasz powiedzenie, że zły to ptak co własne gniazdo kala? Naskakując na Destin nakalałaś w nie tak, że przelewa się przez brzegi. Może kiepsko idzie Ci czytanie ze zrozumieniem, ale ona próbowała bronić resztek godności Twojej hodowli. Potrafisz schrzanić nawet to, że ktoś próbuje ocalić okrawki Twojej (hyhy) własności. 
Następna sprawa. Jakim do jasnej ciasnej prawem twierdzisz, że wirek nie ma życia? Plujesz się, że to WKL Cię inwigiluje, ale jakoś najwięcej informacji o ich życiu prywatnym wypływa właśnie z Twojej strony. Przypadek? Hmm, nie sądzę. ;p A jeśli nie, to uspokój ból pośladów i przestań wtryniać się w rzeczy o których nie masz pojęcia. 
I jeszcze coś. Dopóki nie dorobisz się własnego przychówku bądź łaskawa się nie ośmieszać i nie uczyć dorosłych kobiet jak wychowywać mają dzieci. Jest to chamskie i żałosne. Ty wymagasz od innych szacunku? Ty, która potrafi napluć w twarze własnym współpracownikom? 
Śmiem twierdzić, że dzięki całej tej sytuacji i Twoim czarującym wystąpieniu na zagrodzie spaliłaś swój wizerunek.
Powrót do góry Go down
nevinowa
Przyjaciel Zagrody
nevinowa


Nick w grze : nevinowa
Liczba postów : 1105
Dołączył : 23/06/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 I_icon_minipostWto Lut 18, 2014 8:43 am

marthee , rose nie przejęła liderowania - ona założyła hodowlę DeA. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5205240
marthee
Nowy
marthee


Nick w grze : marthee
Liczba postów : 14
Dołączył : 13/09/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 I_icon_minipostWto Lut 18, 2014 9:09 am

nevinowa napisał:
marthee , rose nie przejęła liderowania - ona założyła hodowlę DeA. Wink
 dzięki za sprostowanie Smile

To tym bardziej Wink zakładać hodowle, tylko po to, aby ją zaniedbać? przez własną nieuwagę czy lenistwo? Hulaj duszo piekła nie ma   Wink
Powrót do góry Go down
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 I_icon_minipostWto Lut 18, 2014 10:18 am

Przykłady takich osób? A po co ? Chcecie je zwyzywać, czy jak ? Będą chciały, to na pewno same się do was zgłoszą Wink 
"Haha!"- co ma (wg. Ciebie) nieuczciwa nath do wątku o dea ? Surprised 

"Jakoś nagle umilkłem" hmm...a może nie było mnie na ZM w tych godzinach, w jakich to pisałyście ? Smile


A dzisiaj na PW na mnie naskoczyliście, że wcale nie jesteście złodziejami itd. a potem "klaczy i tak nie oddam" no ludzie...pierwsze twierdzicie, że jesteście w 100 % uczciwi, a na potwierdzenie tej uczciwości tylko oświadczacie, że rzeczywiście wzięliście moją klacz na pożyczenie a teraz nie oddacie.  Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
Gość
Gość
Anonymous



Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 I_icon_minipostSro Kwi 23, 2014 8:05 am

Dokładnie ! Mnie obrażali na skype, oskarżyli (co ozakazło się nie prawdą! )
Powrót do góry Go down
Żółwikowaa
W skromnych progach Zagrody
Żółwikowaa


Nick w grze : Żółwikowaa
Liczba postów : 459
Dołączył : 17/03/2014

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 I_icon_minipostSro Kwi 23, 2014 12:30 pm

Amstaff napisał:
kam55 napisał:
Amstaff- piszesz, że jesteśmy oszustami, gdy to własnie Ty nim jesteś :Dnajpierw jesteś u nas, złapiesz jakieś bezsensowne screeny, a potem wywalasz z hodowli i kablujesz, w dodatku na nieprawdę [You must be registered and logged in to see this image.]
Hehe...jesteście sami sobie winni. Napisałem do green, że czekam do rana na oddanie mojej klaczy/om/2 kuponów za om. Wchodzę na sprzedaże, klaczy nie ma. Musiałem się Wam odwdzięczyć za wszystko Smile
Nie no, spadłam z krzesła. A może zwyczajnie tej/tego graczki/a nie ma w tej chwili. Pomyśl trochę zanim coś powiesz/napiszesz.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4487022
kam55
Już coś wie
kam55


Nick w grze : luctl
Liczba postów : 105
Dołączył : 05/07/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 I_icon_minipostSro Kwi 23, 2014 2:14 pm

To może ja się wypowiem, już jako były członek DEA.(wreszcie)
Cała sytuacja że wszyscy z DEA są oszustami i ten wątek były po prostu nie fair w stosunku do osób które nie zawiniły... bo winne są 2 osoby, Haffek ze swoją 'świetną' propozycją, i Green, ten lider który wejdzie raz na kilka dni i śmie twierdzić, że dużo robi^^. A co do klaczy, kierro pracuje, więc zwyczajnie nie miał czasu wystawić klaczy.
A jeśli już temat zeszedł na rzekomego 'lidera' tej hodowli to mam kilka rzeczy do powiedzenia (to i tak tylko garstka) (:
Otóż Green, wspaniały lider, który jak już wspomniałam pojawia się raz na X czasu, uznał, że pewna osoba, byly członek DEA jest niewychowanym dzieciakiem na utrzymaniu rodziców. Kazał 'iść w !cenzura!' Very Happy Potem jeszcze komentarze, że m.in. ja nic nie robiłam, szkoda tylko że sama Green miała, a może i ma problemy z wyrobianiem normy. No co tam, przecież moje (i nie tylko) CRki, stracone godziny nie znaczą nic ^^ W dodatku, że robilam więcej od niej,hyhy xD.No ale przecież, wiecznie neta nie ma, no ciekawostka. Zaobserwowalam że dla niej wiek jest 'przepustką'? do jakichś dyskusji ^^ Jest starsza i od razu "nie szanujesz starszych od siebie osób!" rzucane w naszym kierunku. Do tego dochodzi faworyzacja kilku osób Very Happy Miałabym jeszcze spoooro do powiedzenia, ale zostawię to może dla siebie. Taka mała rada dla ciebie Green.. zanim coś powiesz spójrz na siebie, a nie potem zdziwko że ludzie odchodzą ^^ + czekam na hejty od was, jaka to ja zła. 
No i może zdziwi tu kogoś moja zmiana nastawienia do sytuacji - ale to prawda Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3062674
Gość
Gość
Anonymous



Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 I_icon_minipostNie Maj 11, 2014 12:53 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Powrót do góry Go down
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 I_icon_minipostWto Maj 13, 2014 11:48 am

Nie wiem, jaki moderator otworzył ten temat ponownie ani w jakim celu to zrobił, ale gratuluję Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 3864879675 
Czytając powyższe wpisy, dochodzę do wniosku, że niektóre osoby niestety nic nie zrozumiały z tekstu na 1 stronie. Nie chce mi się tłumaczyć tego od nowa, i tak odpowiedni przekaz trafił do pewnych osób, które dziękowały mi za ten wątek Smile Tyle z mojej strony Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
Sponsored content





Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 17 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !
Powrót do góry 
Strona 17 z 17Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
 Similar topics
-
» UWAGA WSZYSTKIE HODOWLE
» Uwaga wszystkie hodowle!!!!! mrs-Islam
» Uwaga na HODOWLĘ - Royal of Mustang - NIEAKTUALNE
» Drogie hodowle! Uwaga na graczkę kuciaczek.
» Najlepsze hodowle

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: