Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Loteria c;

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



Loteria c; Empty
PisanieTemat: Loteria c;   Loteria c; I_icon_minipostCzw Lut 20, 2014 6:29 am

Loteria c;
Polega na tym że każda osoba daje mi konia z jakąś ilością UM (minimum 200 UM) im większe UM, tym więcej losów za czym idzie większa ilość nagród. Czasami nagroda jest jedna za kilka losów. 
Za konia z 200 UM jest jeden los, za konia z 400 UM są dwa losy. Można dać kilka koni których łączna suma UM będzie wynosiła np. 1000 UM i dostać 5 losów. Loteria trwa do 27 lutego. Nagrody i wyniki opublikuje 28 lutego, mogę jednak zdradzić że wśród nagród są dwa kupony Wink

Pozdrawiam, Kejt.

P.S. Na howrse mam nowe konto więc nie wystawianie koni na konto Kejtusia poniewaz  ono nie istnieje.
Powrót do góry Go down
maja612
Już coś wie
avatar


Nick w grze : nianio123
Liczba postów : 291
Dołączył : 19/08/2013

Loteria c; Empty
PisanieTemat: Re: Loteria c;   Loteria c; I_icon_minipostCzw Lut 20, 2014 8:17 am

juz trenuje konia do konkursu Wink


EDIT: wystawiam konia z 1000 UM
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3173619
Gość
Gość
Anonymous



Loteria c; Empty
PisanieTemat: Re: Loteria c;   Loteria c; I_icon_minipostCzw Lut 20, 2014 9:48 am

Dodatkowe info:
Każdy coś wygra c:
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Loteria c; Empty
PisanieTemat: Re: Loteria c;   Loteria c; I_icon_minipostCzw Lut 20, 2014 10:01 am

Kolejna loteria w ciemno? >.>
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Loteria c; Empty
PisanieTemat: Re: Loteria c;   Loteria c; I_icon_minipostCzw Lut 20, 2014 10:56 am

Nie jest w ciemno, ponieważ wiele osób potwierdzi, że nagrody rozdaję.
Zresztą miej swoje zdanie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Loteria c; Empty
PisanieTemat: Re: Loteria c;   Loteria c; I_icon_minipostCzw Lut 20, 2014 11:00 am

Lista uczestników:
1. maja612
2. maja612
3. maja612
4. maja612
5. maja612
...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Loteria c; Empty
PisanieTemat: Re: Loteria c;   Loteria c; I_icon_minipostCzw Lut 20, 2014 11:30 am

Nie chodzi o to czy nagrody rozdajesz czy też nie.

Chodzi o to że coraz więcej pojawia się konkursów na zasadzie 'kupujesz los za kasę za którą normalnie sprzedałabym tego konia i może wygrasz coś z CR".

Konkursy gdzie nie ma konkretnych zasad, wymienionej puli nagród.

I owszem,będę miała swoje zdanie, bo tu nie chodzi o mnie a o inne osoby które mogą o tym nie myśleć i głupio się naciąć a później będą miały do siebie/ciebie/kogoś innego pretensje.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Loteria c; Empty
PisanieTemat: Re: Loteria c;   Loteria c; I_icon_minipostCzw Lut 20, 2014 11:33 am

To ci wymienię nagrody, pasuje?!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Loteria c; Empty
PisanieTemat: Re: Loteria c;   Loteria c; I_icon_minipostCzw Lut 20, 2014 11:38 am

Kejtusia napisał:
To ci wymienię nagrody, pasuje?!

Mi? Ja nie biorę udziału. "Tajemne" konkursy-loterie zawsze mnie skutecznie odstraszały Smile 

Powodzenia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Loteria c; Empty
PisanieTemat: Re: Loteria c;   Loteria c; I_icon_minipostCzw Lut 20, 2014 11:44 am

I dobrze -.-
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Loteria c; Empty
PisanieTemat: Re: Loteria c;   Loteria c; I_icon_minipostCzw Lut 20, 2014 11:56 am

Kejtusia napisał:
I dobrze -.-



Nie rozumiem Twojego niezadowolenia.
Chyba gdybyś nie miała nic do ukrycia, moje pytanie nie wzbudziłoby żadnych emocji, łącznie z tymi negatywnymi jakie tu wyczuwam po wszystkim znanej emotikonce "- . -".
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Loteria c; Empty
PisanieTemat: Re: Loteria c;   Loteria c; I_icon_minipostCzw Lut 20, 2014 12:12 pm

Sopo, dla mnie jest to denerwujące. Człowiek się stara, daje fajne nagrody jak kupony itp. Ktoś jeszcze wypomina błędy... nie jest to przyjemne. Konkurs mogę prowadzić jak chcę. To, że jestem nerwowa i szybko się denerwuje jest potwierdzone...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Loteria c; Empty
PisanieTemat: Re: Loteria c;   Loteria c; I_icon_minipostCzw Lut 20, 2014 1:13 pm

Kejtusia napisał:
Sopo, dla mnie jest to denerwujące. Człowiek się stara, daje fajne nagrody jak kupony itp. Ktoś jeszcze wypomina błędy... nie jest to przyjemne. Konkurs mogę prowadzić jak chcę. To, że jestem nerwowa i szybko się denerwuje jest potwierdzone...


'Daje fajne nagrody'

Jak nagrody mogą być fajne skoro nie są wymienione? No dobrze, kilka z nich wystąpiło.

'Ktoś jeszcze wypomina błędy...'

Taka jest rola forumowiczów żeby błędów się czepiali. Pisząc post na forum publicznym musisz być przygotowana na negatywną opinię. Albo pozytywną. Tą pierwszą jednak jest ciężej przełknąć.


W każdym bądź razie ja mam swoje zdanie na temat konkursów i z pewnością go nie zmienię, a skoro Ty wiesz, że jesteś nerwowa, mogłaś zwyczajnie podać te nagrody zamiast brać to co powiedziałam jakoś szczególnie głęboko do siebie.
Powrót do góry Go down
maja612
Już coś wie
avatar


Nick w grze : nianio123
Liczba postów : 291
Dołączył : 19/08/2013

Loteria c; Empty
PisanieTemat: Re: Loteria c;   Loteria c; I_icon_minipostPią Lut 21, 2014 6:33 am

przepraszam że się wtrące ale Sopofic naprawde zabardzo się czepiasz, w moim konkursie też.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3173619
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Loteria c; Empty
PisanieTemat: Re: Loteria c;   Loteria c; I_icon_minipostPią Lut 21, 2014 6:38 am

Sopo... Sporofit Soporific się może i czepia... Ale ma czego się czepiac Smile Jakby się n9e przyczepiła, to przyczepił by się ktoś inny Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Gość
Gość
Anonymous



Loteria c; Empty
PisanieTemat: Re: Loteria c;   Loteria c; I_icon_minipostNie Mar 02, 2014 8:54 am

Wyniki wysłałam uczestnikom na pocztę, konkurs zakończony.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Loteria c; Empty
PisanieTemat: Re: Loteria c;   Loteria c; I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Loteria c;
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» 3 loteria!
» LOTERIA!
» Loteria wiosenna
» LOTERIA
» Loteria ;)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ZAGRODA :: Konkursy :: Archiwum konkursów-
Skocz do: