Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Jak zrobić serduszko na klawiaturze?

Go down 
AutorWiadomość
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Jak zrobić serduszko na klawiaturze? Empty
PisanieTemat: Jak zrobić serduszko na klawiaturze?   Jak zrobić serduszko na klawiaturze? I_icon_minipostPon Lut 24, 2014 8:39 am

Czy pytasz sama siebie jak zrobić serduszko na klawiaturze, żeby nie musieć szperać po tabelce z symbolami? Przecież zajmuje Ci to niepotrzebnie czas. Jednak jest na to metoda. Jeśli masz zainstalowanego Windowsa, zrobienie serduszka ♥ za pomocą klawiatury jest banalnie proste. Tylko popatrz.

Włącz klawiaturę numeryczną. Zrobisz to naciskając klawisz 'Num Lock' na górze klawiatury, zazwyczaj po jej prawej stronie. Zresztą, na pewno wiesz. Jeśli masz laptopa bez włączonej klawiatury numerycznej, znajdź najpierw klawisz funkcyjny 'Fn', ulokowany zazwyczaj w lewej dolnej części klawiatury. Wtedy odnajdź klawisz 'Num Lock'. Trzymając klawisz 'Fn' naciśnij 'Num Lock'. Gotowe. Klawiatura numeryczna będzie odgrywała dużą rolę w tworzeniu serduszka, a dokładnie jedna jej cyfra.

Trzymając 'Alt', naciśnij '3' na klawiaturze numerycznej. Puść 'Alt'. Serduszko ♥ gotowe! Jeśli masz laptopa, który klawiaturę numeryczną ma w innym miejscu, wciśnij literę 'L', która zazwyczaj kryje pod sobą cyfrę '3'.

Pamiętaj, że zawsze warto mieć włączoną klawiaturę numeryczną. Nie wyłączaj więc klawisza 'Num Lock'. Jeśli zaś korzystasz z laptopa, powinieneś wyłączyć 'Num Lock', aby móc normalnie korzystać z klawiatury.

Artykuł skopiowany z Tipy.pl
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
 
Jak zrobić serduszko na klawiaturze?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» serduszko
» Kliknij moje serduszko :D
» Prośba o kliki na moje serduszko
» I co ja mam zrobić?
» jak zrobić?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Rozmowy :: Inne pogawędki :: Info zasłyszane w mediach-
Skocz do: