Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 WIELKI KONKURS POŻEGNALNY

Go down 
+21
nati2332
kreatywny
mina stirit1
Heras
Kejt
Dżemik
magdalenusia
horseska89
Tiamat
gwiazda2002
Nefra01
natalias143
Kisia_12
VCarinn
Księżniczka Żulietta
EveDallas
MrsKopytko
Toothless
Presence
kim*
Karolina211
25 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 I_icon_minipostNie Mar 16, 2014 5:33 pm

Okej, tak więc to lista osób, które się zgłosiły (numery przydzielone według kolejności zgłoszeń):
1. EveDallas
2. Resa
3. Żulietta (lpsmaniak)
4. Afofo (Karinn)
5. vernille (recoil)
6. kim*
7. Kisia_12
8. Kejt (ѕzσσρ)
9. Toothless
10. Soporific
11. natalias143
12. Nefra01
13. gwiazda2002
14. MrsKopytko (Mrs Kopytko)
15. Tiamat
16. DanonekxD
17. horseska89
18. magdalenusia (Arewena)
19. JadeXDD


A teraz 19 nagród o różnej wartości, zobaczymy, kto ma szczęście:
1. 2 Puszki Pandory

2. Ogier luzytański

3. Klacz andaluzyjska

4. Ogier czystej krwi arabskiej
5. Klacz pełnej krwi angielskiej

6. Objęcia Morfeusza

7. Gratulacje

8. 10 000 Equus

9. Różdżka Płodności

10. Zestaw Hery

11. Ogier fryzyjski

12. 5 000 Equus

13. 1 Kupon
14. Zestaw Bonusowy

15. Klacz osła

16. Ogierek andaluzyjski

17. Bon na dowolną usługę graficzną u mnie (oczywiście za darmo Smile)

18. Klacz andaluzyjska
19. Darmowy awatar rysowany



No i wynik losowania. Jak go odczytać? Wylosowane numerki to numerki przypisane osobom. Kolejność odpowiada kolejności nagród. 
WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 1e6sgl
Tak więc, jeśli ktoś nie zrozumiał, lista osób razem z wygranymi:
1. EveDallas - 2 Puszki Pandory
2. Resa - 5 000 Equus
3. Żulietta (lpsmaniak) - Zestaw Bonusowy
4. Afofo (Karinn) - 10 000 Equus
5. vernille (recoil) - Ogier fryzyjski
6. kim* - Klacz andaluzyjska
7. Kisia_12 - Ogier luzytański
8. Kejt (ѕzσσρ) - Ogierek andaluzyjski
9. Toothless - Klacz andaluzyjska
10. Soporific - Gratulacje
11. natalias143 - 1 Kupon
12. Nefra01 - Ogier czystej krwi arabskiej
13. gwiazda2002 - Objęcia Morfeusza
14. MrsKopytko (Mrs Kopytko) - Zestaw Hery
15. Tiamat - Darmowy awatar rysowany
16. DanonekxD - Klacz osła
17. horseska89 - Bon na dowolną usługę graficzną u mnie (oczywiście za darmo Smile)
18. magdalenusia (Arewena) - Klacz pełnej krwi angielskiej
19. JadeXDD - Różdżka Płodności
Mam nadzieję, że nigdzie się nie pomyliłam. W razie czego proszę mnie poprawić Razz  Wszystkich, którzy chcą otrzymać swoją nagrodę proszę o kontakt na howrse w ciągu najbliższego tygodnia roboczego, do 21 marca włącznie. Jeśli ktoś się nie odezwie traktuję to jak rezygnację z nagrody.

_____


Następne zadanie! Macie czas do czwartku, 20 marca 2014, godziny 23:59. Tym razem trzeba się wykazać, jak pilnym jest się lub było się uczniem. Podam 3 cytaty z książek (lektur szkolnych) na 2 etapach nauki: szkoła podstawowa i gimnazjum (nie dorzucam liceum, ponieważ zaobserwowałam, że zdecydowana większość zagrodowiczów jest albo w trakcie albo przed szkołą średnią). Waszym zadaniem jest podać autora i tytuł. Im mniej błędów tym wyższe miejsce, jeśli zdarzą się 2 lub więcej bezbłędne odpowiedzi lub odpowiedzi o takiej samej ilości błędów o pierwszeństwie do wygranej decyduje kolejność przysłania odpowiedzi. Aby nikomu nie ułatwiać zadania, odpowiedzi proszę przesyłać w wiadomości prywatnej na Zagrodzie Mgły. Odpowiedzi w wątku nie będą liczone.

1. SZKOŁA PODSTAWOWA
I

Cytat :
"- Tere-fere! - krzyknęła Budziszowa. - Konfitury pięknych słówek może pan sobie darować. Mów pan prędko: gdzie jest dziecko? Gdzie jest Basia?
- Basia jest u mnie - rzekł twardo Olszowski. - I pozostanie u mnie!
Doktorowa chciała krzyknąć, ale ją "zatkało". Podniosła jedynie obie ręce w górę na znak przeraźliwego oburzenia i spojrzała na babkę. Pani Tańska przyglądała się przez długą chwilę Olszowskiemu [...]"




II

Cytat :
"Nazywam się Lisa. Jestem dziewczynką, to chyba od razu widać z imienia. Mam siedem lat i wkrótce skończę osiem. Czasem mama mówi:
- Jesteś dużą córeczką mamy, możesz więc chyba dzisiaj wytrzeć naczynia...
Czasem zaś Lasse i Bosse mówią:
- Takie brzdące nie mogą się z nami bawić w Indian. Jesteś za mała!"




III

Cytat :
"[...] Oczywiście, wy, ze zrozumiałych powodów, nie macie o tym pojęcia, ale wierzcie mi, że jest naprawdę wielką sztuką odpowiadać źle, kiedy się umie i kiedy na usta ciśnie się właściwa odpowiedź. Wymaga to opanowania, dyscypliny wewnętrznej, talentu aktorskiego, specjalnych manewrów i zagrań - jednym słowem - s p o s o b u. A już zupełna tragedia się zaczyna, jeśli przedmiot cię interesuje i umiesz, nie wiadomo skąd. Wtedy bez sposobu w ogóle nie dasz rady."





2. GIMNAZJUM
I


Cytat :
"-Ten oto kawaler! - odrzekła pani Borowiczowa, ukazując kawalera, który na ogół w takich razach chętnie przebywać lubił za kotarą matczynej spódnicy.
- Prawda! Jedynak, syngielton! - krzyknęła stara, przyciskając głowę Marcinka do swej piersi i wygniatając mu na policzkach kształt trzech dużych rogowych guzików swego kaftana."




II

Cytat :
"- Cóż, u Boga Ojca, myślisz, że ty jeden to potrafisz! - żachnął się kiedyś Rudy. - Przyjdź do mnie jutro, a postaram się pokazać ci coś!
Zaintrygowany Alek wpadł następnego dnia do Rudego i oczom własnym nie wierzył: w pokoju czerwieniła się masa płótna trzech potężnych, dziesięciometrowych flag.
- Rudy! Człowieku! Gdzieś ty to zrobił?
- Zdjąłem z Zachęty.
- Bujasz, niemożliwe!
- Jedziemy, sprawdzimy."



III

Cytat :
"Jurand znalazłszy się na podwórzu zamkowym nie wiedział zrazu, dokąd iść, gdyż knecht, który go przeprowadził przez bramę, opuścił go i udał się ku stajniom. Przy blankach stali wprawdzie żołdacy, to pojedynczo, to po kilku razem, ale twarze ich były tak zuchwałe, a spojrzenia tak szydercze, iż łatwo było rycerzowi odgadnąć, że mu drogi nie wskażą, a jeżeli na pytanie odpowiedzą, to chyba grubiaństwem lub zniewagą."

Starałam się wybrać lektury, które są wybierane we wszystkich szkołach (przynajmniej nie spotkałam się wśród znajomych, aby ich nie było). Starałam się też, żeby były w miarę charakterystyczne.

Odpowiedzi będą punktowane następująco:
Poprawny tytuł i poprawny autor: 2 punkty
Poprawny tytuł i niepoprawny autor: 1 punkt
Niepoprawny tytuł i poprawny autor: 1 punkt
Niepoprawny tytuł i niepoprawny autor: 0 punktów
Maksymalnie można uzyskać 12 punktów. Można poprosić o podpowiedź, każda to -0,5 punka od ogólnego wyniku. O podpowiedzi prosimy na pocztę na Zagrodzie, w żaden inny sposób.
Mam nadzieję, że nie przeraziłam nikogo takim pomysłem, no i że ktoś się zgłosi Smile
Nagrody pojawią się w najbliższym czasie, dziś lub jutro.



ZAPRASZAM DO ZABAWY!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 I_icon_minipostPon Mar 17, 2014 12:13 am

A jednaj z tej lektur u mnie nie było C: Ale czytałam sobie ot tak, jaka ja ambitna byłam przed liceum, huehue.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 I_icon_minipostPon Mar 17, 2014 12:19 am

No cóż, z tobą najwyraźniej nie gadałam o lekturach XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
Tiamat
Przyjaciel Zagrody
Tiamat


Nick w grze : Tiamat
Liczba postów : 749
Dołączył : 03/08/2011

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 I_icon_minipostPon Mar 17, 2014 3:05 am

4 książki miałam tylko w fragmentach w szkole, chociaż nawet nie jestem pewna czy w ogóle miałam, ale ja akurat lubię czytać, więc czytałam co w bibliotece było, chociaż muszę przyznać, że książki numer 2. III nigdy nie przeczytałam w całości, taka nudna, że nie mogłam. XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=13215
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 I_icon_minipostPon Mar 17, 2014 8:55 am

Poszło PW C:
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 I_icon_minipostPon Mar 17, 2014 9:30 am

Tak jak sądziłam, już mam kilka osób z 12 punktami. Jeśli ich liczba przekroczy 75% wszystkich zgłoszeń, jakie dotrą w ciągu trwania tego zadnia, zrobię wśród nich losowanie lub dogrywkę (1 dodatkowa lektura, jeden cytat) - jednak nie obawiajcie się, każdy zostanie nagrodzony.

Przewidywane nagrody, w przypadku, kiedy osoby z maksymalną ilością punktów będą stanowić mniej niż 75% wszystkich uczestników (3 miejsca):
1 miejsce: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Pack-hera
2 miejsce: Ogier fiordzki
3 miejsce: Ogier luzytański

Przewidywane nagrody, w przypadku kiedy osoby z maksymalną ilością punktów będą stanowić więcej niż 75% wszystkich uczestników:
1 miejsce: losowanie zawierające Zestaw Hery oraz konie wśród osób, które zdobędą 12 punktów lub dogrywka
2 miejsce: Ogier fiordzki
3 miejsce: Ogier luzytański
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 I_icon_minipostPon Mar 17, 2014 2:28 pm

Wysłane Very Happy
Powrót do góry Go down
magdalenusia
Już coś wie
magdalenusia


Nick w grze : Arewena
Liczba postów : 186
Dołączył : 28/05/2012

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 I_icon_minipostWto Mar 18, 2014 1:27 am

Czy mi się wydaje czy nagroda nr. 6 to OM a  nie koń angielski?
Bo o ile dobrze rozumiem, mój numerek został wylosowany jako 6, czyli przypada mi nagroda nr 6.
Mam słuszność?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=881954
Gość
Gość
Anonymous



WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 I_icon_minipostWto Mar 18, 2014 1:39 am

magdalenusia napisał:
Czy mi się wydaje czy nagroda nr. 6 to OM a  nie koń angielski?
Bo o ile dobrze rozumiem, mój numerek został wylosowany jako 6, czyli przypada mi nagroda nr 6.
Mam słuszność?
Masz tam obrazek z losowania. Miałaś nr 18? To liczysz 18 od lewej do prawej Smile Ta cyferka która padnie to Twoja nagroda.


Ostatnio zmieniony przez Soporific dnia Sro Mar 19, 2014 3:16 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 I_icon_minipostWto Mar 18, 2014 9:09 am

magdalenusia, numerek przypisany tobie to 18, więc twoja nagroda to osiemnasty w kolejności numerek spośród wylosowanych. Jako osiemnasty został wylosowany numerek piąty, czyli koń pełnej krwi angielskiej.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
magdalenusia
Już coś wie
magdalenusia


Nick w grze : Arewena
Liczba postów : 186
Dołączył : 28/05/2012

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 I_icon_minipostWto Mar 18, 2014 11:25 am

Wybacz, źle zrozumiałam pierwotne wytłumaczenie Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=881954
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 I_icon_minipostCzw Mar 20, 2014 8:58 am

1. EveDallas              12 pkt
2. Kejt                     12 pkt
3. Tiamat                 12 pkt
4. Kisia_12                10 pkt
5. MrsKopytko           10 pkt
6. kim*                    12 pkt
7. DanonekxD            10 pkt
8. natalias143           12 pkt
9. Nefra01                12 pkt
10. gwiazda2002        12 pkt

7 z 10 odpowiedzi to odpowiedzi w 100% poprawne. Daje to... 70%. Jest to mniej niż 75%, niewiele, wiem. Jeszcze dwie osoby odpowiedziałyby na wszystko dobrze i czekałaby mnie kolejna loteria Razz 
Ponieważ nie dobiliście do tych 75%, choć niewiele brakowało, nagrody będą przyznane w następujący sposób:
1 miejsce: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Pack-hera
2 miejsce: Ogier fiordzki
3 miejsce: Ogier luzytański

Decyduje kolejność zgłoszeń.
1 miejsce: EveDallas
2 miejsce: Kejt
3 miejsce: Tiamat

Ponieważ uważam, że nie fair byłoby nie nagrodzić pozostałych osób, które uzyskały maksa, dostaną gratulacje i prezenty ze sklepu (pod warunkiem, że mam ich w znajomych - jeśli nie, mogą mnie zaprosić Wink).

NASTĘPNE ZADANIE!


Już jutro dzień wagarowicza. Pierwszy dzień wiosny, pogoda powinna dopisać (słyszałam coś o 20°C!). Pokażcie mi, jak bawicie się 21 marca lub cieszycie się z tego dnia!

Forma pracy to grafika (rysunek) zrobiona w programie Paint lub GIMP. Można korzystać z gotowych elementów jak brushe czy cliparty, jednak bez przesady - prac zrobionych tylko z tego nie przyjmę (Oczywiście nie dotyczy to okrągłych, zwykłych pędzli; bez nich nie powstanie praca. Mam na myśli brushe przedstawiające konkretne obiekty, jak chmury, motyle, trawę, kwiaty. Można ich używać, jednak nie w nadmiarze, każda praca powinna zawierać jak najwięcej efektów zrobionych przez was).

TERMIN NADSYŁANIA PRAC: 22 marca 2014, 15:00. Prace zamieszczacie w wątku. Zapraszam!




Nagrody:

1 miejsce:WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Eau-jouvenceWIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Eau-jouvence

2 miejsce: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Couverture-hypnosWIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Couverture-hypnos

3 miejsce:  WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Pactole-cresusWIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Pactole-cresus

Odbiór nagród od poniedziałku - limit wymian.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
Gość
Gość
Anonymous



WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 I_icon_minipostCzw Mar 20, 2014 9:23 am

Czy może być Fotoszop (:?
Powrót do góry Go down
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 I_icon_minipostCzw Mar 20, 2014 9:24 am

Soporific, może Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
kim*
Jedną nogą w ZM
kim*


Nick w grze : kim*
Liczba postów : 557
Dołączył : 18/06/2013

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 I_icon_minipostPią Mar 21, 2014 4:56 am

My Paint też? Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2980847
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 I_icon_minipostPią Mar 21, 2014 5:08 am

kim*, MyPaint już nie xs
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
Tiamat
Przyjaciel Zagrody
Tiamat


Nick w grze : Tiamat
Liczba postów : 749
Dołączył : 03/08/2011

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 I_icon_minipostPią Mar 21, 2014 10:55 am

Photoshop może być a MyPaint nie? Czemu? xP
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=13215
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 I_icon_minipostPią Mar 21, 2014 11:34 am

Bo ja tak mówię xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
Gość
Gość
Anonymous



WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 22, 2014 8:06 am

Działa mi niestety tylko port 3 i nie mam jak wysłać grafiki którą zrobiłam (ew.skype), także wycofuję się z tego zadania : <
Powrót do góry Go down
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 22, 2014 2:38 pm

Jak widzę ten konkurs nie zainteresował was zbytnio. No nic, trudno :PBrak prac, brak osób nagrodzonych.
Wczoraj minął termin zgłaszania się po nagrody z losowania, więc jeśli ktoś nie napisał mi na PW, że chce nagrodę - przepadła.

Najbliższe zadanie polega na przekonaniu mnie, że to Ty powinieneś/powinnaś wygrać.

Zadanie jest bardzo proste - piszecie do mnie na PW na Zagrodzie kilka zdań, dlaczego to akurat dla Was powinno znaleźć się miejsce na podium. Od razu mówię, że pisanie "nagrodę dam dla fundacji/osoby potrzebującej/na cele charytatywne" nie ma sensu, tak mnie nie przekonacie Razz
Próbujcie, piszcie, po co Wam nagroda, co z nią zrobicie, a może ją dostaniecie! 3 najlepsze zgłoszenia otrzymają miejsce na podium.
Doceniam pomysłowość, pisząc coś oryginalnego lub w wyjątkowy sposób zwiększacie swoje szanse!


ZGŁOSZENIA DO WTORKOWEGO WIECZORU, TZN. 25.03.2014, godzina 21:00 Smile
Nagrody:
1 miejsce: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Bras-morphee
2 miejsce: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Pack-bonus
3 miejsce: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Fleche-artemisWIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Fleche-artemis


Pozostali, którzy wezmą udział otrzymają wybrane przeze mnie konie Smile


Aha, od tego konkursu zmieniam też nieco zasady dotyczące rozdawania nagród - będę rozdawać wszystko od razu, jak najszybciej będę mogła, w końcu chcę się tego wszystkiego pozbyć jak najszybciej.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 I_icon_minipostNie Mar 23, 2014 2:01 pm

Hej hej ludzie, pojawiło się coś, czego się nie spodziewałam! Smile
Otóż nasza szkoła zorganizowała konkurs na Facebooku. Konkurs polega na zbieraniu "Lubię to". Byłabym niezmiernie wdzięczna za polubienie!
Oto link:

Spoiler:

Każdy, kto polubi i mi to udowodni (na PW na Zagrodzie screen - powinno się wyświetlić Ty i X innych lubicie to, taki screen poproszę) bierze udział w loterii. Loteria będzie obejmować różności z Czarnego Rynku, między innymi WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Corne-abondanceWIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Pack-poseidonWIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Eau-jouvence(oczywiście nie tylko!) oraz sporą ilość koni - dokładna lista pojawi się około wtorku, środy. Pozostali, którzy nie załapią się na te nagrody mogą liczyć na coś ze sklepu lub gratulacje Smile

Proszę was o lajki nawet tutaj, ponieważ mojej klasie zależy na wygranej, a niestety inni nas już wyprzedzają.
Cóż, nie pozostaje mi nic innego jak liczyć na was! Facebookowe głosowanie trwa do niedzieli, godziny 19, nasze losowanie odbędzie się więc w niedzielę po 19 lub w poniedziałek.
LICZĘ NA WAS!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
Gość
Gość
Anonymous



WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 I_icon_minipostWto Mar 25, 2014 11:23 am

Polubiłam, ale jestem na telefonie, moge potem dostarczyć screena?
Powrót do góry Go down
magdalenusia
Już coś wie
magdalenusia


Nick w grze : Arewena
Liczba postów : 186
Dołączył : 28/05/2012

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 I_icon_minipostSro Mar 26, 2014 4:40 am

Pokuszę się o wrzucenie zdjątka tutaj Wink

link do zdjęcia
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=881954
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 I_icon_minipostSro Mar 26, 2014 10:15 am

Screen bedzie na pw jak sie dorwe do kompa, znaczy najwczesniej jutro, wrzucilabym na tiny czy cos ale mi sie wyswietla kto zlajkowal oprocz mnie (pol klasy) i trochu niebardzo tak XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 I_icon_minipostSob Kwi 05, 2014 12:12 pm

Konkurs, gdzie nagrodą były Objęcia Morfeusza, Zestaw Bonusowy oraz Strzały Artemidy, gdzie waszym zadaniem było napisać do mnie, dlaczego powinniście wygrać, zainteresował 4 osoby. Ze względu na to, że nagrody są 3, dorzucam 4 miejsce - TEN konik.
Nie będę prezentowała Waszych wiadomości, ponieważ planuję jeszcze raz zorganizować podobny konkurs. Nie chciałabym ściągania! Razz
No dobra, do rzeczy. Postanowiłam, po dość długim zastanowieniu, przydzielić miejsca w następujący sposób:
1 miejsce: kim*
2 miejsce: Nefra01
3 miejsce: Tiamat
4 miejsce: DanonekxD
Gratuluję kreatywności, dziękuję za szczerość i zapraszam do dalszej zabawy Smile
Byłabym wdzięczna za napisanie do mnie na howrse. Oczywiście postaram się Was znaleźć i wystawić nagrody,ale tak ułatwicie mi zadanie Smile

Teraz loteria!
Na początku serdecznie dziękuję za wasze polubienia. Między innymi dzięki Wam moja klasa zajęła 3 miejsce, DZIĘ-KU-JE-MY!
Kto wziął udział? Niektórych znam, więc nawet bez screena wiem, że polubili. Jednak takich osób nie jest wiele, reszcie dziękuję za potwierdzenia.
Oto lista i wasze numerki:
1. ardnasak.
2. Tiamat
3. madzia1111
4. magdalenusia
5. EveDallas
6. Anella313
7. DanonekxD

Oraz nagrody:
1. WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Eau-jouvenceWIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Eau-jouvence
2. WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Bai

3. WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Corne-abondance
4. WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Sbl

5. WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Nr-icone
6. WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Pack-poseidon
7. WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Gr-c
(odbiór nagród z Czarnego Rynku od poniedziałku)

Wyniki losowania:
WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 2je5kza
Jak je odczytać?
Wylosowane numerki to numerki przypisane osobom. Kolejność odpowiada kolejności nagród.
Jeśli ktoś nie zrozumiał:
1. ardnasak. - WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Eau-jouvenceWIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Eau-jouvence
2. Tiamat - WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Bai
3. madzia1111 - WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Sbl
4. magdalenusia - WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Pack-poseidon
5. EveDallas - WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Nr-icone
6. Anella313 - WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Gr-c
7. DanonekxD - WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Corne-abondance
Gratulacje!
A teraz przepraszam, że czekaliście tak długo, jednak nie miałam czasu żeby usiąść nad porządnym podsumowaniem.
Następne zadanie niebawem, może jeszcze dziś Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 I_icon_minipostPon Kwi 07, 2014 7:54 am

Okej, kolejne zadanie!
Termin zakończenia: 11.04.2014, godzina 23:59
Co musicie zrobić, żeby wziąć udział? Tym razem trzeba się trochę pomęczyć...
Otóż trzeba stworzyć, dowolną techniką (może być na komputerze, w dowolnym programie, może być na kartce) znak, symbol przedstawiający WIELKANOC Smile
Nie oceniam tła, biorę pod uwagę sam obiekt.
Co to może być? WSZYSTKO! Pamiętajcie, że jajka i zajączki są nieco oklepane, liczę na trochę inwencji twórczej - co nie znaczy, że jajko odpada, jak ktoś zrobi jajko to też to zaakceptuję Wink
Nagrody:

1 miejsce: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Pack-hera

2 miejsce: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Gr-pmlWIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Nr

3 miejsce: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Alz-cl
ZAPRASZAM I POWODZENIA! Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
kim*
Jedną nogą w ZM
kim*


Nick w grze : kim*
Liczba postów : 557
Dołączył : 18/06/2013

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 I_icon_minipostPon Kwi 07, 2014 10:18 am

Gdzie mamy wysyłać, tutaj czy do Ciebie na PW?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2980847
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 I_icon_minipostPon Kwi 07, 2014 11:56 am

Jak wolicie Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 I_icon_minipostSob Kwi 12, 2014 2:34 am

Najbardziej was interesują loterie jak widzę. No cóż, trudno.
Tamto zadanie skończyło się na niczym, więc to nie będzie dotyczyło wykonywania pracy. Następne też nie będą tego dotyczyły.

ZADANIE!
Tym razem zadziała zasada kto pierwszy ten lepszy! Musicie wyszukać wśród MOICH koni zwierzaki:
1. Z wielbłądem
2. Z zielonym smokiem
3. Z maścią (SZJ), która ma mniej niż 40 kopii
4. Konia czystej krwi arabskiej o maści brudnokasztanowatej
5. Kuca szetlandzkiego o maści izabelowatej tobiano
6. Najstarszego z moich dzikich koni
7. Konia z Zaczarowaną Dynią
8. Konia, który wygrał 72 rozety
9. Konia, kuca lub pegaza, na którym użyłam maści ebonity
10. Skrzydlatego jednorożca
Zgłoszenie liczy się tylko wtedy, kiedy wszystkie odpowiedzi będą poprawne.

W zgłoszeniu przesyłacie mi linki do stron koni, które opisałam wyżej wraz z opisami i numerkami (czyli kopiujecie tą listę i dopisujecie do niej linki).
Zgłoszenie powinno wyglądać tak:

Kod:

1. Z wielbłądem - link
2. Z zielonym smokiem - link
3. Z maścią (SZJ), która ma mniej niż 40 kopii - link
4. Konia czystej krwi arabskiej o maści brudnokasztanowatej - link
5. Kuca szetlandzkiego o maści izabelowatej tobiano - link
6. Najstarszego z moich dzikich koni - link
7. Konia z Zaczarowaną Dynią - link
8. Konia, który wygrał 72 rozety - link
9. Konia, kuca lub pegaza, na którym użyłam maści ebonity - link
10. Skrzydlatego jednorożca - link

Można próbować wiele razy. To znaczy jeśli za pierwszym razem prześlecie zgłoszenie z błędem, możecie próbować znowu. Nie można jednak przysyłać linków do koni w różnych wiadomościach - przesyłacie wszystko jednocześnie.
Zabawa trwa do 13.04.2014, godziny 23:59. ZAPRASZAM!


Nagrody rozpiszę za chwilę, muszę je przemyśleć... Wink

Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 I_icon_minipostSob Kwi 12, 2014 3:50 am

Jeśli przed terminem będę miała 5 dobrze wypełnionych zgłoszeń zadanie skończy się wcześniej.

A teraz nagrody:
1 miejsce: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Pack-bonusWIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Pack-bonusWIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 100132624-icone
2 miejsce: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Eclair-zeusWIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Eclair-zeusWIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Sbl
3 miejsce: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Fragment-nuageWIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Bai-b
4 miejsce: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Gris-iconeWIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Gris-icone
5 miejsce: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Bbk
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
Sponsored content





WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
WIELKI KONKURS POŻEGNALNY
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Wielki konkurs!!!
» Wielki konkurs!!!
» WIELKI KONKURS
» Wielki Wiosenny Konkurs
» WIELKI KONKURS - wielkie nagrody!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ZAGRODA :: Konkursy :: Archiwum konkursów-
Skocz do: