Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Zjazd Zagrodowiczów !

Go down 
+4
Presence
Dżemik
Księżniczka Żulietta
gwiazda2002
8 posters
AutorWiadomość
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Zjazd Zagrodowiczów ! Empty
PisanieTemat: Zjazd Zagrodowiczów !   Zjazd Zagrodowiczów ! I_icon_minipostCzw Mar 13, 2014 2:00 pm

O ile dobrze pamiętam, organizowano kiedyś dzień (no, a przynajmniej była petycja by zorganizować taki dzień) w którym każdy założy plakietkę ze swoim nickiem i będzie z nią chodził i może spotka kogoś z zagrody. Jednak jak się teraz o tym myśli, nie ma to sensu po głębszych przemyśleniach, gdyż każdy może być z innego województwa. Ja pomyślałabym raczej o jakimś zjeździe zagrodowiczów. Ponieważ Zagrodowicze mogą mieszkać we wszystkich województwach po kilku (kilkunastu) mógłby się takowy odbyć gdzieś bardziej po środku. Nie wiem jeszcze jak miałoby to wyglądać (O ile chciałoby się nad czymś takim pomyśleć) ale jakby się zastanowić to może coś z tego by wyszło.
Powrót do góry Go down
Księżniczka Żulietta
Przyjaciel Zagrody
Księżniczka Żulietta


Nick w grze : Ryuuko
Liczba postów : 1622
Dołączył : 06/11/2012

Zjazd Zagrodowiczów ! Empty
PisanieTemat: Re: Zjazd Zagrodowiczów !   Zjazd Zagrodowiczów ! I_icon_minipostCzw Mar 13, 2014 2:03 pm

CHętnie bym na jakimś zjeździe uczestniczyła, ale przy Krakowie, dalej rodzice mnie nie puszczą ;w;
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1933720
Gość
Gość
Anonymous



Zjazd Zagrodowiczów ! Empty
PisanieTemat: Re: Zjazd Zagrodowiczów !   Zjazd Zagrodowiczów ! I_icon_minipostCzw Mar 13, 2014 2:06 pm

Ta, mnie by do Katowic maksymalnie puścili... lepiej byłoby w kilku województwach jeżeli w ogóle.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Zjazd Zagrodowiczów ! Empty
PisanieTemat: Re: Zjazd Zagrodowiczów !   Zjazd Zagrodowiczów ! I_icon_minipostCzw Mar 13, 2014 3:26 pm

Dla osób niepełnoletnich ciężko byłoby dojechać w jakieś konkretne miejsce, bo nie każdy rodzic chce puszczać swoje pociechy tak daleko(mnie nawet nie chcą, a niby pełnoletnia jestem).
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Zjazd Zagrodowiczów ! Empty
PisanieTemat: Re: Zjazd Zagrodowiczów !   Zjazd Zagrodowiczów ! I_icon_minipostCzw Mar 13, 2014 3:49 pm

To może konferencja skejpowa z kamerką, yolo. Sens niby ten sam, a nóg nie wysilasz ^^
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Zjazd Zagrodowiczów ! Empty
PisanieTemat: Re: Zjazd Zagrodowiczów !   Zjazd Zagrodowiczów ! I_icon_minipostCzw Mar 13, 2014 3:59 pm

Jak ktoś ma premium skajpa, to ja bardzo chętnie: > A nawet kamerkę zainstaluję !
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Zjazd Zagrodowiczów ! Empty
PisanieTemat: Re: Zjazd Zagrodowiczów !   Zjazd Zagrodowiczów ! I_icon_minipostPią Mar 14, 2014 1:47 am

Ja mam:3
Powrót do góry Go down
Księżniczka Żulietta
Przyjaciel Zagrody
Księżniczka Żulietta


Nick w grze : Ryuuko
Liczba postów : 1622
Dołączył : 06/11/2012

Zjazd Zagrodowiczów ! Empty
PisanieTemat: Re: Zjazd Zagrodowiczów !   Zjazd Zagrodowiczów ! I_icon_minipostPią Mar 14, 2014 2:17 am

Ja nie mam premiuma ale mi wychodzi kamerka na konfie (albo wychodziła) c:
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1933720
Dżemik
Przyjaciel Zagrody
Dżemik


Nick w grze : JadeXDD
Liczba postów : 2112
Dołączył : 13/10/2012

Zjazd Zagrodowiczów ! Empty
PisanieTemat: Re: Zjazd Zagrodowiczów !   Zjazd Zagrodowiczów ! I_icon_minipostPią Mar 14, 2014 3:33 am

Jakbym miała gadac na skajpie to ja bez kamerki, bo nie mam premium.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1955976
Gość
Gość
Anonymous



Zjazd Zagrodowiczów ! Empty
PisanieTemat: Re: Zjazd Zagrodowiczów !   Zjazd Zagrodowiczów ! I_icon_minipostPią Mar 14, 2014 7:30 am

Ale chyba do konf z kilkoma osobami wystarczy, że jedna osoba ma premium..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Zjazd Zagrodowiczów ! Empty
PisanieTemat: Re: Zjazd Zagrodowiczów !   Zjazd Zagrodowiczów ! I_icon_minipostPią Mar 14, 2014 7:51 am

Greta. napisał:
Ale chyba do konf z kilkoma osobami wystarczy, że jedna osoba ma premium..

Tak, ta która zakłada konfę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Zjazd Zagrodowiczów ! Empty
PisanieTemat: Re: Zjazd Zagrodowiczów !   Zjazd Zagrodowiczów ! I_icon_minipostPią Mar 14, 2014 7:57 am

eee... Mnie najdalej do Sopotu by puścili... może lepiej osobno na każde województwo... np. w pomorskim w Gdańsku, w śląskim w Katowicach, w mazowieckim w Warszawie itd.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Zjazd Zagrodowiczów ! Empty
PisanieTemat: Re: Zjazd Zagrodowiczów !   Zjazd Zagrodowiczów ! I_icon_minipostPią Mar 14, 2014 8:05 am

Ja nadal stoję za pomysłem skajpa: )
Powrót do góry Go down
Presence
Przyjaciel Zagrody
Presence


Nick w grze : Presence
Liczba postów : 1861
Dołączył : 23/07/2011

Zjazd Zagrodowiczów ! Empty
PisanieTemat: Re: Zjazd Zagrodowiczów !   Zjazd Zagrodowiczów ! I_icon_minipostPią Mar 14, 2014 8:29 am

Ja nie mam skajpa... Fak .-.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3746365
Suzan
Przyjaciel Zagrody
Suzan


Nick w grze : Suzan
Liczba postów : 954
Dołączył : 21/09/2012

Zjazd Zagrodowiczów ! Empty
PisanieTemat: Re: Zjazd Zagrodowiczów !   Zjazd Zagrodowiczów ! I_icon_minipostPią Mar 14, 2014 12:45 pm

o no konfa skajpajowa byłaby fajna c: moja kamerka jest nówka kilka razy dopiero śmigana xDD!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=31458
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Zjazd Zagrodowiczów ! Empty
PisanieTemat: Re: Zjazd Zagrodowiczów !   Zjazd Zagrodowiczów ! I_icon_minipostPią Mar 14, 2014 11:59 pm

Za skajpajem to ja sie rencami i nogami podpisuje - mnie nie chcieli puscic na koncert nawet do Ostrowca, a co dopiero gdzies dalej XD A oddzielnie na kazde wojewodztwo sie nie oplaca, bo ze swietokrzyskiego ze mna wiem o czterech osobach, jedna chodzi ze mna, dwie do pobliskiego tez liceum, so...
Ale jak konfa, to to to niedziela na przyklad wieczorkiem? 17-20 bym polecala, raczej kazdy wolny juz Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Gość
Gość
Anonymous



Zjazd Zagrodowiczów ! Empty
PisanieTemat: Re: Zjazd Zagrodowiczów !   Zjazd Zagrodowiczów ! I_icon_minipostSob Mar 15, 2014 12:26 pm

Nie mam Skype'a.
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Zjazd Zagrodowiczów ! Empty
PisanieTemat: Re: Zjazd Zagrodowiczów !   Zjazd Zagrodowiczów ! I_icon_minipostSob Mar 15, 2014 12:40 pm

A jaki problem szybko zalozyc konto tylko na potrzeby Howrse i Zagrody? Jamam takie, Eve Dallas imie i nazwisko XD
Kwadrans roboty, a mozna pogadac.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

Zjazd Zagrodowiczów ! Empty
PisanieTemat: Re: Zjazd Zagrodowiczów !   Zjazd Zagrodowiczów ! I_icon_minipostSob Mar 15, 2014 5:54 pm

Właściwie czemu by nie. Pytanie kiedy i kto Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Zjazd Zagrodowiczów ! Empty
PisanieTemat: Re: Zjazd Zagrodowiczów !   Zjazd Zagrodowiczów ! I_icon_minipostSob Mar 15, 2014 11:03 pm

Ja baaardzo chetnie w kazda niedziele wieczorem, na tygodniu zazwyczaj praktycznie nie wlaczam kompa, tylko siedze na telefonie z braku innej mozliwosci Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Suzan
Przyjaciel Zagrody
Suzan


Nick w grze : Suzan
Liczba postów : 954
Dołączył : 21/09/2012

Zjazd Zagrodowiczów ! Empty
PisanieTemat: Re: Zjazd Zagrodowiczów !   Zjazd Zagrodowiczów ! I_icon_minipostNie Mar 16, 2014 4:11 am

EveDallas napisał:
Ja baaardzo chetnie w kazda niedziele wieczorem, na tygodniu zazwyczaj praktycznie nie wlaczam kompa, tylko siedze na telefonie z braku innej mozliwosci Wink
Ja w tygodniu w internacie i net strasznie mulasty to by pewnie mnie przerywało masakrycznie ;o Także mi niedziela pasi Very Happy  tylko która? Mój login to ciocia_em jakby co xD!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=31458
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

Zjazd Zagrodowiczów ! Empty
PisanieTemat: Re: Zjazd Zagrodowiczów !   Zjazd Zagrodowiczów ! I_icon_minipostNie Mar 16, 2014 4:24 am

Chętnie bym przyjechała. Jeszcze się nad tym zastanowię.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Zjazd Zagrodowiczów ! Empty
PisanieTemat: Re: Zjazd Zagrodowiczów !   Zjazd Zagrodowiczów ! I_icon_minipostNie Mar 16, 2014 7:21 am

Kamikazia napisał:
Chętnie bym przyjechała. Jeszcze się nad tym zastanowię.
Tak to jest jak się nie czyta!
Powrót do góry Go down
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

Zjazd Zagrodowiczów ! Empty
PisanieTemat: Re: Zjazd Zagrodowiczów !   Zjazd Zagrodowiczów ! I_icon_minipostSro Mar 19, 2014 2:11 pm

Soporific napisał:
Kamikazia napisał:
Chętnie bym przyjechała. Jeszcze się nad tym zastanowię.
Tak to jest jak się nie czyta!
Umiem czytać i potrafię korzystać z tej umiejętności. Razz


Ostatnio zmieniony przez Kamikazia dnia Sob Mar 22, 2014 3:06 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Zjazd Zagrodowiczów ! Empty
PisanieTemat: Re: Zjazd Zagrodowiczów !   Zjazd Zagrodowiczów ! I_icon_minipostPią Mar 21, 2014 1:56 pm

Ja jestem bardziej za Skype. Wtedy mama nie musi się martwić, że się zgubię... chyba, że mnie porwą w internetach.
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Zjazd Zagrodowiczów ! Empty
PisanieTemat: Re: Zjazd Zagrodowiczów !   Zjazd Zagrodowiczów ! I_icon_minipostSob Mar 22, 2014 2:04 am

Kejt, porwiemy Cie i zjemy.

Co wy na ta niedziele, na 17, 18?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Gość
Gość
Anonymous



Zjazd Zagrodowiczów ! Empty
PisanieTemat: Re: Zjazd Zagrodowiczów !   Zjazd Zagrodowiczów ! I_icon_minipostSob Mar 22, 2014 4:21 am

Ja proponuję najpierw konfę bez kamerek, co by się ludzie ośmielili. Później kto będzie chciał to sobie włączy.

Jeżeli będziecie chcieli mieć konfę z kamerkami, dodajcie mnie wraz z waszym nickiem na Zagrodzie. 

Utworzę konferencję dla nas wszystkich którą później zamienię na tą z kamerkami gdyby była większa liczba chętnych gadać ryjek w ryjek Smile 


oubli.diablesse     <<<- Mój nick skype.
Powrót do góry Go down
Suzan
Przyjaciel Zagrody
Suzan


Nick w grze : Suzan
Liczba postów : 954
Dołączył : 21/09/2012

Zjazd Zagrodowiczów ! Empty
PisanieTemat: Re: Zjazd Zagrodowiczów !   Zjazd Zagrodowiczów ! I_icon_minipostSob Mar 22, 2014 1:18 pm

ale że o jutrzejszą niedzielę chodzi? Nwm czy korków z matematyki nie będę miała ;o! Maturka mi się zza krzoka kłania. No i w jakim sensie chcecie konfę bez kamerek? Sam czat? Jeśli tak to jestem jak najbardziej za c:!
Jakby co mój login skype to ciocia_em xD!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=31458
Sponsored content





Zjazd Zagrodowiczów ! Empty
PisanieTemat: Re: Zjazd Zagrodowiczów !   Zjazd Zagrodowiczów ! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Zjazd Zagrodowiczów !
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Z życia Zagrodowiczów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Rozmowy :: Inne pogawędki-
Skocz do: