Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało

Go down 
+4
hanka1998
Ejli
Evelynek
Lubelak
8 posters
AutorWiadomość
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało Empty
PisanieTemat: Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało   Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało I_icon_minipostSro Kwi 09, 2014 6:36 am

Proszę o wypowiedzi jak w temacie. Nowe osoby jak najbardziej zapraszam do pisania z czym mają kłopoty na Zagrodzie Smile


Ostatnio zmieniony przez Lubelak dnia Sro Kwi 09, 2014 6:38 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Gość
Gość
Anonymous



Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało Empty
PisanieTemat: Re: Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało   Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało I_icon_minipostSro Kwi 09, 2014 6:37 am

Trochę przejrzystszą pocztę
Powrót do góry Go down
Evelynek
Przyjaciel Zagrody
Evelynek


Nick w grze : aleksandra.j.1
Liczba postów : 744
Dołączył : 30/07/2012

Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało Empty
PisanieTemat: Re: Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało   Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało I_icon_minipostSro Kwi 09, 2014 6:39 am

Aktualnie ja się na forum gubię, bo jak było dawno temu inaczej, prościej to teraz tematy są pogrupowane, włożone w kategorie i nie idzie się odnaleźć. Tyle ode mnie.


Ostatnio zmieniony przez Evelynek dnia Czw Kwi 17, 2014 3:21 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=559173
Gość
Gość
Anonymous



Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało Empty
PisanieTemat: Re: Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało   Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało I_icon_minipostSro Kwi 09, 2014 6:39 am

Mam kklopot ze skladem moderacji oraz,tak administracji. Chcialabym zeby osoby ktore nie maja czasu na zagrode,byly zniesione ze stanowiska,skoro maja prywatne zycie to po co im admin na zagrodzie? Niech lepiej sie zajmie tym ktos kto ma czas? Nie ma odpowiedniej osoby,stanowisko moze zaczekac.
Powrót do góry Go down
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało Empty
PisanieTemat: Re: Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało   Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało I_icon_minipostSro Kwi 09, 2014 6:41 am

Cóż, nie wiem czy to się liczy, ale na pewno kilka działów bym przestawiła. Z całą pewnością "Pogawędki o Howrse" schowane gdzieś w pogawędkach w offtopie gdzieś wyżej (no ludzie, to forum o Howrse) o raz Poznajmy Się (nie wiem jak jest teraz, ale za moich czasów to był pierwszy krok lokowania się na Zagrodzie). Ogólnie, wszystkie działy, nawet ważniejsze, są tak niemiłosiernie pochowane, że człowiek ma wrażenie że to wszystko to jedno wielkie Top Secret.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało Empty
PisanieTemat: Re: Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało   Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało I_icon_minipostSro Kwi 09, 2014 7:00 am

Popieram Ejli. Strasznie to pochowane jest. Już lepiej było, kiedy forum było długie i wszystko było powywalane na wierzch. A tak to trzeba szukać pół godziny jednego wątku Wink

Mućko, zauważ, że każdy ma jako takie życie. Nie może się ono opierać tylko i wyłącznie na siedzeniu przed ZM, bo jestem adminem i muszę rzucić pracę, szkołę i tak dalej, bo mam forum. Tym bardziej, że za to nie ma kasy, robią to dla czystej przyjemności Wink A admini pojawiają się czasami albo i nawet częściej. W większości, bo jakoś Arveny dawno nie widziałam, ale admini są. Tylko pracują po cichu, że tak powiem Wink Nie można od nich wymagać cudów. Póki w ogóle się pojawiają i coś robią (a robią, starają się postawić forum na nogi), to nie można się za bardzo czepiać.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Estelle
ZAGRODZIANIN
Estelle


Nick w grze : Estelle
Liczba postów : 642
Dołączył : 06/06/2012

Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało Empty
PisanieTemat: Re: Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało   Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało I_icon_minipostSro Kwi 09, 2014 8:59 am

Hanka, dziękuję za słowa otuchy. Już myślałam że serio jestem ta niedobra, bo zamiast być non stop na forum bawię się z synkiem XD

Tematy ,,Pogawędki o Howrse" oraz ,,Poznajmy się" zostały przeniesione i są teraz ,,na wierzchu". Co do reszty - według mnie jeśli user widzi syf na stronie głównej, odechciewa mu się zaglądać dalej. Wszystko podzieliłam więc według kategorii. Dodam też, że zmiany dalej trwają, więc oczywiście opinie się przydadzą Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=181364
Poziomek
W skromnych progach Zagrody
Poziomek


Nick w grze : RedQueen
Liczba postów : 424
Dołączył : 03/12/2013

Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało Empty
PisanieTemat: Re: Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało   Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało I_icon_minipostSro Kwi 09, 2014 11:22 am

Ja tam pragnę, aby: ,,Inne pogawędki'' były na ,,wierzchu''.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało Empty
PisanieTemat: Re: Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało   Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało I_icon_minipostCzw Kwi 10, 2014 10:09 am

ja też się pogubiłam, nie wiem co jest gdzie...
Aha, zauważył ktoś? Kiedy to wszystko było powywalane na wierzch, to mówiliście "za dużo tego, zmniejszcie te rozmiary" a teraz "nic się nie da znaleźć, lepiej było wtedy". Zdecydujcie się!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało Empty
PisanieTemat: Re: Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało   Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało I_icon_minipostCzw Kwi 10, 2014 11:20 am

Nie wiem, czy to możliwe, ale przydało by się jakoś wyróżnić datę napisania postu, może to by zmniejszyło ilość "odgrzewanych kotletów"
Powrót do góry Go down
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało Empty
PisanieTemat: Re: Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało   Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało I_icon_minipostCzw Kwi 10, 2014 11:21 am

jestę czołgię napisał:
ja też się pogubiłam, nie wiem co jest gdzie...
Aha, zauważył ktoś? Kiedy to wszystko było powywalane na wierzch, to mówiliście "za dużo tego, zmniejszcie te rozmiary" a teraz "nic się nie da znaleźć, lepiej było wtedy". Zdecydujcie się!

Słyszałaś o czymś takim, jak "złoty środek"?

To, co jest używane raz na ruski rok może być pochowane, ale myślę, że działy najczęściej używane lub będące bazą całego forum wręcz muszą być na wierzchu.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Gość
Gość
Anonymous



Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało Empty
PisanieTemat: Re: Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało   Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało I_icon_minipostCzw Kwi 10, 2014 11:27 am

Ejli napisał:
jestę czołgię napisał:
ja też się pogubiłam, nie wiem co jest gdzie...
Aha, zauważył ktoś? Kiedy to wszystko było powywalane na wierzch, to mówiliście "za dużo tego, zmniejszcie te rozmiary" a teraz "nic się nie da znaleźć, lepiej było wtedy". Zdecydujcie się!

Słyszałaś o czymś takim, jak "złoty środek"?

To, co jest używane raz na ruski rok może być pochowane, ale myślę, że działy najczęściej używane lub będące bazą całego forum wręcz muszą być na wierzchu.
słyszałam. popieram
Powrót do góry Go down
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało Empty
PisanieTemat: Re: Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało   Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało I_icon_minipostPią Kwi 11, 2014 1:45 pm

1. Zbliżacie się do przekroczenia cienkiej czerwonej jeśli chodzi o ilość wydarzeń. Można to nazwać ,,syndrom Owlient". Błagam, ograniczcie te wydarzenia. Niech będą tylko od wielkiego dzwonu, a nie co miesiąc...
2. Jak dla mnie w dziale hodowla jest za dużo poddziałów -  bo niestety ale dla każdej rasy niby robi czytelnym i wgl, ale jakoś tak mi to nie leży.
3. Coś nie sprawdził się ukryty dział. Bo 0 postów od kiedy istnieje to dość hm... słaby wynik?
4. Coś zróbcie z listą ._. Nie działa, więc albo zmienić jej formę, albo ją usunąć. 
5. Ogólnie - coś zrobić z pustymi działami. Bo wiszą i głupio wyglądają ._.

Chyba tyle. Jeżeli coś mi się przypomni - napiszę Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało Empty
PisanieTemat: Re: Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało   Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało I_icon_minipostPią Kwi 11, 2014 2:08 pm

Cytat :
1. Zbliżacie się do przekroczenia cienkiej czerwonej jeśli chodzi o ilość wydarzeń. Można to nazwać ,,syndrom Owlient". Błagam, ograniczcie te wydarzenia. Niech będą tylko od wielkiego dzwonu, a nie co miesiąc...
A po co tyle tematów na nowości? Nie wystarczy jeden? I zwyczajnie kto pierwszy zauważy ten doda post, ewentualnie w pierwszym temacie podpiąć link do posta o nowej nowości? Coś jak mają Francuzi na oficjalnym.

Cytat :
5. Ogólnie - coś zrobić z pustymi działami. Bo wiszą i głupio wyglądają ._.

To skasować. Jak będą potrzebne to się założy.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało Empty
PisanieTemat: Re: Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało   Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało I_icon_minipostWto Kwi 15, 2014 10:42 am

Nevarra napisał:
Cytat :
1. Zbliżacie się do przekroczenia cienkiej czerwonej jeśli chodzi o ilość wydarzeń. Można to nazwać ,,syndrom Owlient". Błagam, ograniczcie te wydarzenia. Niech będą tylko od wielkiego dzwonu, a nie co miesiąc...
A po co tyle tematów na nowości? Nie wystarczy jeden? I zwyczajnie kto pierwszy zauważy ten doda post, ewentualnie w pierwszym temacie podpiąć link do posta o nowej nowości? Coś jak mają Francuzi na oficjalnym. 

Mnie chodziło o pikniki, loterie itp. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
Sponsored content





Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało Empty
PisanieTemat: Re: Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało   Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Propozycje zmian na forum gry [GRA PL]
» Bierzcie co chcecie :)
» Na jakich serverach grasz?
» W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć?
» Jeśli musiśz coś pisać n kompie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: