Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Nabór na moderatora

Go down 
+4
Nemmip
Poziomek
Ejli
Estelle
8 posters
AutorWiadomość
Estelle
ZAGRODZIANIN
Estelle


Nick w grze : Estelle
Liczba postów : 642
Dołączył : 06/06/2012

Nabór na moderatora Empty
PisanieTemat: Nabór na moderatora   Nabór na moderatora I_icon_minipostCzw Kwi 10, 2014 11:34 am

Nabór na moderatora Tumblr_n3d33sMmlV1rsh4mao8_250Nabór na moderatora Tumblr_n3d33sMmlV1rsh4mao4_250Nabór na moderatora Tumblr_n3d33sMmlV1rsh4mao9_250

Witajcie ponownie kochani! 
Jak widać w nazwie, będzie kolejny nabór, ale zacznijmy od początku. Powyższe gify przedstawiają mój nastrój, humor i ogólnie wszystko przez ostatnie kilka dni. Stworzyłam nabór z myślą o was, byście również mieli w to jakiś wkład, a wyszła z tego mega klapa! No nie do końca, bo osoby które wygrały, póki co się sprawdzają, co mnie cieszy. Jednakże wraz z Eve zostałyśmy wielokrotnie oskarżone przede wszystkim o oszustwo, no i był problem z tym, że moderatorzy nie głosowali, przez co czuli się urażeni. 
Powstał z tego nie mały problem, kilka awantur, lecz powoli wszystko się uspokaja (mam taką nadzieję ;.; ). Liczymy się z waszymi opiniami i chcemy też dzięki temu polepszyć z wami kontakt, drodzy userzy.
Przyszedł mi więc na myśl pomysł na kolejny nabór, który będzie stworzony tak, by zadowolić jak największe grono. Tak więc o naborze słów kilka:
- Nie ma przedziałów wiekowych, w końcu przecież wiek ma się przede wszystkim w głowie, nie na papierku, jednakże prosimy by zgłaszały się przede wszystkim osoby ciutę starsze, które wiedzą już czego chcą, mają ogrom pomysłów oraz przede wszystkim tyle cierpliwości i zapału, ile tylko się da. W końcu moderator również musi dawać przykład innym.
- Liczymy przede wszystkim na osoby przebojowe, pełne kreatywności, które będą mieć sporo czasu. Pragniemy przypomnieć, że bycie moderatorem to nie tylko zamykanie i wywalanie wątków do kosza. 
- Mamy nadzieję, iż większość będzie mogła posiadać Skype. Ułatwiłoby to bowiem kontakt z moderatorami. Jednakże jeśli ktoś takich możliwości mieć nie będzie, zostało to uwzględnione. Stąd pole ,,GG".
- Poniżej znajduje się formularz. Wypełniacie i wysyłacie go w odpowiedzi w tym wątku.
- Na wysyłanie zgłoszeń macie czas do 17 kwietnia tego roku. Wyniki pojawią się po Świętach, najprawdopodobniej między 22 a 23 kwietnia. 
- Tym razem zostanie wybrany tylko jeden moderator. Zostanie on wybrany na podstawie zgłoszenia oraz aktywności na forum. Nie będzie brana w ogóle pod uwagę ranga czy też przyjaźnie z daną osobą. 17 kwietnia wątek ten zostanie zamknięty. Moderatorzy wraz z administracją zagłosują w ankiecie, która zostanie ujawniona po zakończeniu naboru, wraz z wynikami.



Formularz napisał:
Dlaczego właśnie ty?:
Jak planujesz/widzisz rozwój zagrody?:
Ile czasu dziennie zamierzasz poświęcić Zagrodzie?:
Nick na Howrse: 
GG:
Nick na Skype:

Myślę że to na tyle. Mam nadzieję, że tym razem ciepło przyjmiecie nabór, jak i wybraną przez nas wszystkich osobę. Każdy ma swoich faworytów, więc nie tak łatwo wybrać odpowiednią osobę Wink No, dobra, zapraszam do naboru po prostu.
Nabór na moderatora Tumblr_m6v27gGQdQ1qdj3cfo1_r1_500
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=181364
Gość
Gość
Anonymous



Nabór na moderatora Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na moderatora   Nabór na moderatora I_icon_minipostPią Kwi 11, 2014 6:54 am

Dlaczego właśnie ty?: mam czas, chęci, jestem cierpliwa i dosyć znana na forum.
Jak planujesz/widzisz rozwój zagrody?: Zagrodę widzę jako forum o howrse, ale forum, niezbombardowane eventami. (:
Ile czasu dziennie zamierzasz poświęcić Zagrodzie?: godzina, dwie, czasem trzy.
Nick na Howrse: Caitlyn
GG: 49593176
Nick na Skype: -
Powrót do góry Go down
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

Nabór na moderatora Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na moderatora   Nabór na moderatora I_icon_minipostPią Kwi 11, 2014 7:26 am

Dlaczego właśnie ty?:

Większość osób mnie kojarzy, zamieniło ze mną parę słów. Jestem tu już długo, więc rozumiem ogólną koncepcję działania Zagrody. Nie wiem, jak jest z ogólną sympatią do mnie, ale wydaje mi się że jestem raczej lubiana. W trakcie zabaw w "pseudo-fora" poznałam trochę funkcję moderatora od strony technicznej, czyli jak zamknąć wątek i tak dalej. Jeśli jest jakaś kłótnia, staram się raczej być neutralną, ale człowiekiem idealnym nie jestem i nie zawsze mi to wychodzi. Jestem młoda, mam czas i chęci i często wpadam na różne pomysły. 

Jak planujesz/widzisz rozwój zagrody?:

Na pewno musimy ograniczyć ilość konkursów. "Za moich czasów", jeśli Zagroda decydowała się na jakiś konkurs, to organizacja trwałą dwa miesiące i był taki szał, jakby darmowe wille rozdawali. Dodatkowo, chcę by Zagroda była czymś tworzonym od graczy, dla graczy. Myślę, że jeśli zachęcimy do tworzenia poradników i ciekawych eksperymentów *borze szumiący tylko nie konkursów* czymś ciekawym, wiele wartym plepleple, będzie do nas ściągać coraz więcej osób kreatywnych i pomocnych. Dodatkowo, można zachęcić do aktywnego udzielania się poza "grami forumowymi" jakimiś nagrodami przy zdobyciu kolejnej rangi, a wyłączyć nabijanie postów we wcześniej wspomnianym dziale. Mile widziane byłoby również odkopanie Zagrodzianina, bo nikt już o tej randze nie pamięta :p

Ile czasu dziennie zamierzasz poświęcić Zagrodzie?:

Jestem znana jako "ta, co od 14 lat nie wychodziła z domu", więc myślę, że wywnioskowanie że mam zbyt dużo czasu wolnego nie będzie zby trudne. Oczywiście, nie będzie tak dzień w dzień, ale myślę że codziennie znajdę od godziny do nieskończoności czasu wolnego ^^

Nick na Howrse: 

Fallyne

GG:

41774426

Nick na Skype:

-
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Gość
Gość
Anonymous



Nabór na moderatora Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na moderatora   Nabór na moderatora I_icon_minipostPią Kwi 11, 2014 7:55 am

Dlaczego właśnie ty?
Bo mam dużo pomysłów, chcę pomóc Zagrodzie. Jestem kreatywna. Jak chcę/muszę potrafię się zebrać w sobie i się "ogarnąć". Mam poczucie humoru.
Jak planujesz/widzisz rozwój Zagrody?
Mniej konkursów, ale np. co miesiąc czy dwa jakieś nowe wydarzenie.
Ile czasu dziennie zamierzasz poświęcić Zagrodzie?
Od środy to będzie ok. dwóch, trzech godzin, teraz wchodzę rzadko, jestem mega zajęta chwilowo.
Nick na howrse: możewreszciesięuda
GG: nie posiadam, posiadać będę w lipcu/czerwcu
Skype: nie posiadam, również w lipcu/czerwcu może będę mieć.
Jestem w kontakcie na howrse i na Zagrodzie, spoko, zwykle odpisuję tego samego dnia, może następnego. Wiadomość mi na pewno nie umknie.


Ostatnio zmieniony przez jestę czołgię dnia Sro Kwi 16, 2014 8:00 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Poziomek
W skromnych progach Zagrody
Poziomek


Nick w grze : RedQueen
Liczba postów : 424
Dołączył : 03/12/2013

Nabór na moderatora Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na moderatora   Nabór na moderatora I_icon_minipostPią Kwi 11, 2014 8:15 am

Dlaczego właśnie ja?:
Jestem osobą młodą, cierpliwą i mającą dużo wolnego czasu. Mam tez wiele chęci :)Szybko pojmuje co i jak. Na Zagrodzie nie jestem zbyt długo, ale i tak rozumiem jakie jest jej działanie. Umiem  zapobiegać kłótniom. Znam bardzo dobrze zasady ortografii i interpunkcji.
Jak planuję/widzę rozwój Zagrody?:
Na pewno widzę mniej konkursów. Konkursy powinny być tylko i wyłącznie na jakieś ważne uroczystości, święta lub daty ważne dla Zagrody. Chciałabym, aby było więcej tematów o HOWRSE, a mniej offtopu.Powinniśmy zachęcać graczy, aby tworzyli więcej poradników dotyczących gry.Forum powinno być jeszcze bardziej przejrzyste. Nowi userzy mogą się pogubić. Dla mnie powinno też być mniej konkursów organizowanych przez userów, np. od zakończeniu 1 konkursu, musi minąć 15 dni, żeby znów mógł jakiś zorganizować.
Ile czasu dziennie zamierzam poświęcić Zagrodzie?:
Na pewno więcej niż godzinę. Jakieś 2/3.
Nick na Howrse:
izazal
GG:
50395646
Nick na skype:
-
Powrót do góry Go down
Nemmip
Przyjaciel Zagrody
Nemmip


Nick w grze : Nemmip
Liczba postów : 428
Dołączył : 08/03/2014

Nabór na moderatora Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na moderatora   Nabór na moderatora I_icon_minipostSob Kwi 12, 2014 3:20 am

Dlaczego właśnie ja?:
Mimo iż mam bardzo mały staż na obecnym koncie Zagrody to chciałabym się zgłosić.
Na moim poprzednim koncie dosyć dużo się udzielałam (pewnego dnia stwierdziłam,że pora skończyć z konikami,więc konto na Howrse i na Forum skasowałam),oraz byłam dosyć znana na Forum.Na chwilę obecną bardzo tego żałuję i ponoszę tego konsekwencje.
***
Teraz troszku o mnie xD
Jestem osobą młodą,co za sobą ciągnie,że mój mały łebek wypełnia ogrom pomysłów.Na ogół jestem kreatywna i rzetelna w powierzonej mi pracy.Bezinteresownie potrafię pomóc oraz na swój własny sposób potrafię rozwiązać problemy swoje jak i innych.Interpunkcja i ortografia u mnie nie kuleje (wysoko punktowane miejsca w powiatowych konkursach ortograficznych,w których nie biorę w tym roku udziału,bo w gimbazie za bardzo ich nie ma)

Jak planujesz/widzisz rozwój zagrody?:


Przede wszystkim "walczyłabym" o zmniejszenie konkursów i wydarzeń.Gdy będzie ich dużo to wiadomo,że rzeczy z CR,dobre konie,Equus kiedyś się skończą,co za tym idzie-nagrody będą "za słabe" by przyciągnąć uwagę potencjalnych graczy.
***
Jak mi wiadomo z wątków dot.Forum  niektórzy gracze gubią się na Zagrodzie,z pewnością próbowałabym zrobić Zagrodę bardziej przejrzystą.Na wielu wątkach zieje pustkami.Osobiście spróbowałabym: ich zachęcić do tworzenia nowych wątków,
usunąć stare,niepopularne wątki,
zrobić generalne porządki i usunąć tematy/zbędne poradniki.
***
Oczywiście mam cichą nadzieję na większy powrót do tematyki o Howrse,nie offtopu

Ile czasu dziennie zamierzasz poświęcić Zagrodzie?:


Z racji dobrej organizacji czasu po szkole mogę spędzić bardzo dużo czasu na moim komputerze.Naturalnie czas spędzony na Forum będzie zależny od ilości pracy (której mam nadzieję,że będzie dużo).
Na oko można na mnie liczyć od ok.2 godzin i wyżej.

Nick na Howrse:


Nemmip


GG:


-
Nick na Skype:


nemmip.grafika
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3776402http://www.howrse.p
mikerowave
Główny Grafik
mikerowave


Liczba postów : 1075
Dołączył : 14/07/2013

Nabór na moderatora Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na moderatora   Nabór na moderatora I_icon_minipostSob Kwi 12, 2014 1:20 pm

Dlaczego właśnie ty?:
Jestem osobą, która może wiele czasu poświęcić forum. Mam doświadczenie w pełnieniu funkcji moderatora. Jestem na zagrodzie od jakiegoś czasu. Staram się dużo udzielać. Szybko się uczę i potrafię myśleć kreatywnie. Mimo swojego wieku (13 lat) potrafię się zachować jak dojrzała osoba. Potrafię pomagać bezinteresownie. Jeżeli dochodzi do kłótni to próbuję ją rozwiązać nie kłócąc się lecz próbując dowiedzieć się w czym tkwi problem i rozwiązać go. 
Poza tym zawsze marzyłam by zostać tu modem.
Jak planujesz/widzisz rozwój zagrody?:
Uważam, że powinno być mniej konkursów, ale takich dobrze zaplanowanych w które angażuje się dużo osób. Gdyby to zależało ode mnie to pytałabym się użytkowników czy zaakceptują zmiany zanim je wprowadzi załoga. Przydałoby się zareklamować Zagrodę na jakiś stronach, które cieszą się popularnością. Zmieniłabym też układ forum. Wydaję mi się, że niektóre działy/wątki znajdują się w złym miejscu.
Ile czasu dziennie zamierzasz poświęcić Zagrodzie?:
Co najmniej koło 3 godziny (ale i tak pewnie częściej koło 5). Jedyny problem to czwartki. Wtedy mogę wchodzić na ZM tylko z telefonu i ewentualnie na pół godziny z komputera.
Nick na Howrse: 
Contra.
GG:
Brak
Nick na Skype:
divaneczka
Powrót do góry Go down
Kepler99
Już coś wie
Kepler99


Nick w grze : Kepler99-Nie gram!
Liczba postów : 140
Dołączył : 08/04/2014

Nabór na moderatora Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na moderatora   Nabór na moderatora I_icon_minipostNie Kwi 13, 2014 8:38 am

Dlaczego właśnie ty.?
Mimo,że jestem osobą "młodą",mam doświadczenie w byciu moderatorem po mimo małego stażu tu w Zagrodzie umiała bym rozwiązać konflikt,który mógł by zaistnieć i wspomóc użytkowników potrzebujących tego co mają ci wzmożniejsi w umiejętności gracze.Mam 13 lat,ale zachować się umiem jak dorosła jestem spokojna i idealna do tłumaczenia,że złe zachowanie nie popłaca,a szczegulnie tu w ZM.
Jak planujesz/widzisz rozwój zagrody.?
Wszyscy będą się szanować i wspierać nawzajem,bez żadych kłótni i nie porozumień.Będzie mniej nie potrzebnych i bezsensownych tematów typu "Ci Administratorzy są dla nas zbyt surowi musimy ich zniszczyć itd." Każdy z nas będzie miał swój głos by móc wyrazić swoją opinię i dać interesującą i pomagającą innym użytkownikom radę.Nikt nie będzie pokrzywdzony,że inni go obrażają i nie nic z tym nie robią.Mówiąc w ogromnym skrócie wszystko będzie idealne i takie jakie miało być przedstawione w myślach twórców ZM.
Ile czasu dziennie zamierzasz poświęcić Zagrodzie.?
Tyle ile się da omijając obowiązki szkolne,to fajne forum,któremu poświęcam około 3 do 4 godzin po szkole,a jak mam dużo nauki to 2,3 godziny,a w weekendy nawet cały dzień z przerwami.A ogólnie zawsze wejdę minimum na godzinę.
Nick na Howrse.
Kepler99
GG.
23675972

Skype.
-


Ostatnio zmieniony przez Kepler99 dnia Wto Kwi 15, 2014 11:52 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4272540
Evelynek
Przyjaciel Zagrody
Evelynek


Nick w grze : aleksandra.j.1
Liczba postów : 744
Dołączył : 30/07/2012

Nabór na moderatora Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na moderatora   Nabór na moderatora I_icon_minipostPon Kwi 14, 2014 10:27 am

Dlaczego właśnie ty?:

Jestem na Zagrodzie już dosyć długo, większość może mnie kojarzyć. Mam dosyć dużo czasu i chęci, aby pomóc Zagrodzie stać się lepszą. Mimo młodego wieku (13 lat) mam bardzo dużo pomysłów i 
potrafię postawić się w praktycznie każdej sytuacji. Jeśli tylko ktoś zechce, mogę z nim popisać lub 
pomóc mu w konkretnej sprawie. Jestem do dyspozycji każdego, nie wybieram osób "bo lubię". 
* Tak, miałam małą przerwę od Zagrody, bo nie miałam chęci grać w howrse, ale już jest wszystko dobrze...

Jak planujesz/widzisz rozwój zagrody?:

 Na pewno ograniczę ilość konkursów jakie są. Ponieważ wygląda to jak wygląda. Dawniej do 
takiego wydarzenia przygotowywano się tygodniami, zbierano osoby, ustalano gry, nagrody i 
punktację a dopiero potem zaczynało się zabawę. Teraz jest to w większości spontan typu "chcę 
sobie zrobić konkurs!1!!!!111". A zagroda była robiona po to, by rozmawiać o howrse/offtipic a nie 
po to, by co tydzień były konkursy. Owszem, jest na to specjalny dział, ale bez przesady. Można
robić jakąś loterię czy coś, ale nie porównywać tego np. z Piknikiem, który uważam za najbardziej 
udane do tej pory wydarzenie. Wszystko planowane od początku do końca. 

***

Oprócz tego chciałabym, żeby Zagroda była trochę bardziej przejrzysta. Niektórzy nowi 
forumowicze gubią się w nowym wyglądzie. Oprócz tego niektóre tematy nie są na swoim miejscu. 

***

 Chciałabym też, aby ranga Zagrodzianin została odnowiona, ponieważ są osoby, które na nią 
zasługują. No i oczywiście usunąć/zminimalizować nabijanie aktywności, bo niektóre osoby 
specjalnie dla rang spamują postami. 


Ile czasu dziennie zamierzasz poświęcić Zagrodzie?:

Mój czas nie jest jakoś ograniczony. Czasami mogę być godzinę a czasami nawet pięć. Zależy to od 
dnia, lekcji i możliwości internetowych, gdyż czasami mi to złe "pudło" szwankuje i internetu nie mam. 

Nick na Howrse:


 aleksandra.j.1

GG:


31034128


Nick na Skype:


 facebook:cukiereczeek12 lub Evelynek


*dało się jeszcze dłuższe, ale mi się już nie chciało
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=559173
Creamy
Jedną nogą w ZM
Creamy


Nick w grze : Creamy
Liczba postów : 515
Dołączył : 08/09/2013

Nabór na moderatora Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na moderatora   Nabór na moderatora I_icon_minipostWto Kwi 15, 2014 8:36 am

Dlaczego właśnie ty?:
Jestem bardzo kreatywną osobą. Mam dużo chęci i zapału. Może i mam mało lat (13), ale lubię pomagać innym. W mojej głowie rodzi się mnóstwo pomysłów, czasami szalonych. Jestem już trochę na Zagrodzie.
Jak planujesz/widzisz rozwój zagrody?:
Uprościłabym stronę ZM, bo wielu graczy nie odnajduje się na forum. Odpowiedzi do niektórych wątków nie powinny być nabijane, bo potem robi się spam i bałagan. Zamieściłabym bannery Zagrody na jakieś popularne fora tak, by zareklamować ZM. Również chciałabym pozmieniać rangi - dać te "zielone" forumowiczom, którzy na nie zasługują (jest ich trochę)
Ile czasu dziennie zamierzasz poświęcić Zagrodzie?:
1-3h
Nick na Howrse: 
Vanilliowa
GG:
-
Nick na Skype:
Loguję się za pomocą facebook'a, i nie wiem jaki mam login x_x [Ja głupia]
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3996599
Gość
Gość
Anonymous



Nabór na moderatora Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na moderatora   Nabór na moderatora I_icon_minipostSro Kwi 16, 2014 6:40 am

Dlaczego właśnie ty?:
Jestem na ZM, jestem już od dłuższego czasu. Kiedyś się bardzo dużo udzielałem, więc mam ogólne pojęcie jak to wszystko działa. Staram się pomagać innym (kiedyś miałem zieloną rangę). Po za tym mam czas i chęci.
Jak planujesz/widzisz rozwój zagrody?:
Przede wszystkim należało by rozreklamować  Zagrodę na innych forach (w końcu reklama dźwignią handlu).  Należało by też pozamykać przedawnione wątki/działy, żeby ograniczyć zbędny spam. Po za tym widzę mniej konkursów, żeby mieć czas na lepsze ich przygotowanie / rozreklamowanie / zebranie sponsorów itp.
Ile czasu dziennie zamierzasz poświęcić Zagrodzie?:
1-2 godziny w tygodniu, 1-3 godziny w weekendy  (w niedziele mniej)
Nick na Howrse:
Ogier12
GG:
48209367
Nick na Skype:
-
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nabór na moderatora Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na moderatora   Nabór na moderatora I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Nabór na moderatora
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jak zmienić avatar [edycja moderatora]
» Po co w grze są osiołki [edycja moderatora]
» Proszę moderatora o zamknięcie
» ile equus za zwoj plutona [edycja moderatora]
» Witamy nowego Moderatora

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: