Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Nowe opcje

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Estelle
ZAGRODZIANIN
Estelle


Nick w grze : Estelle
Liczba postów : 642
Dołączył : 06/06/2012

Nowe opcje Empty
PisanieTemat: Nowe opcje   Nowe opcje I_icon_minipostWto Kwi 15, 2014 8:55 am

Dziś zostały wprowadzone zmiany, które możecie przejrzeć TUTAJ. 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Poniżej macie poradnik, który zrobiłam na Int, zaraz po wprowadzeniu, jak zakładać swym koniom ekwipunek. 
Pierwszy mamy czaprak. Klikamy i przechodzimy dalej. 
Spoiler:
Następnie - siodło. Również wybieramy z dostępnych i przechodzimy dalej.
Spoiler:
Przechodzimy teraz do uzdy! Po jej wyborze możemy zakończyć nakładanie ekwipunku, lub dodać bonusy Smile
Spoiler:
Pierwszym bonusem są owijki(bandaże). 
Spoiler:
No, i zostały nam już nauszniki! 
Spoiler:
Po zakończeniu pamiętajcie o przyciśnięciu tego oto przycisku. Jeśli tego nie zrobicie, ekwipunek nie zostanie założony!
Spoiler:

Po zakończeniu tak wygląda nasz koń w ekwipunku klasycznym:
Spoiler:
A tak w westernowym:
Spoiler:
No i koń z Zestawem Posejdona!
Spoiler:

Na koniec - ceny! To najważniejsze Wink
Spoiler:

Jeśli nie widzisz ekwipunku, lub nie chcesz go widzieć, wejdź na swoje ustawienia konta i sprawdź, czy zaznaczony jest ostatni punkt. Jeśli nie chcesz widzieć ekwipunku - odhacz go i zapisz!
Spoiler:


Co sądzicie o nowych zmianach? Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=181364
Nefra01
Przyjaciel Zagrody
Nefra01


Nick w grze : Nefra01
Liczba postów : 1522
Dołączył : 05/08/2012

Nowe opcje Empty
PisanieTemat: Re: Nowe opcje   Nowe opcje I_icon_minipostWto Kwi 15, 2014 9:09 am

A jak przykładowo mam konia, który posiada już siodło, czaprak i ogłowie i chcę mu je zmienić na lepszy sprzęt, to gdzie mam kliknąć? Bo chyba jestem ślepa, ale nie widzę żadnego przycisku...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1602864
Estelle
ZAGRODZIANIN
Estelle


Nick w grze : Estelle
Liczba postów : 642
Dołączył : 06/06/2012

Nowe opcje Empty
PisanieTemat: Re: Nowe opcje   Nowe opcje I_icon_minipostWto Kwi 15, 2014 9:15 am

W środku (nad Zwycięstwami) koło przedmiotów (po lewej) mamy Ekwipunek. Klikasz na dowolną ikonę, siodła czy tam uzdy i wyświetli ci się całe okno Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=181364
Nefra01
Przyjaciel Zagrody
Nefra01


Nick w grze : Nefra01
Liczba postów : 1522
Dołączył : 05/08/2012

Nowe opcje Empty
PisanieTemat: Re: Nowe opcje   Nowe opcje I_icon_minipostWto Kwi 15, 2014 9:21 am

Dzięki ;3 Czyli jeszcze u nas wszystkiego nie ogarnęli, bo jak klikam na jakiś element, to mnie wywala na główną...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1602864
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Nowe opcje Empty
PisanieTemat: Re: Nowe opcje   Nowe opcje I_icon_minipostWto Kwi 15, 2014 10:20 am

A wiecie co? to zwykłe chamstwo w ładnym opakowaniu. Rogate do blupu dostawały SSNM, USNM i najlepsze podkowy. Potem celowo rejestrowałam w OJ z całym rynsztunkiem coby zmienić na darmowy a ten dać kolejnej szkapie. A teraz jak tak zrobię to ten lepszy wyparuje - czyli znów eq z konta wyparuje bo muszę kupić kolejny :/
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Dianamp5
Nowy
Dianamp5


Nick w grze : Dianamp5
Liczba postów : 14
Dołączył : 18/03/2014

Nowe opcje Empty
PisanieTemat: Re: Nowe opcje   Nowe opcje I_icon_minipostWto Kwi 15, 2014 10:33 am

To jak zmieniasz sprzęt, to poprzedni znika?!
To było zbyt piękne, żeby było prawdziwe :C.
Powrót do góry Go down
Kazuyuki
Już coś wie
Kazuyuki


Nick w grze : Kazuyuki
Liczba postów : 103
Dołączył : 21/10/2012

Nowe opcje Empty
PisanieTemat: Re: Nowe opcje   Nowe opcje I_icon_minipostWto Kwi 15, 2014 12:59 pm

Cytując Ow:
Cytat :

- Dlaczego nie będziemy w stanie usunąć ekwipunku z naszych koni? => Wraz z przyszłymi zmianami trwają prace nad Centrum Jeździeckiego i musimy ustawić funkcje i rzeczy tak, aby odpowiednio i bez problemów integrowały z nowościami.
W przyszłości gracze będą mogli produkować własny ekwipunek, więc jest to konieczne dla równowagi gry, gdyż dopiero pojawi się możliwość usunięcia ekwipunku.
Ekwipunek potrzebuje "żywotności", z początkiem i końcem; w przeciwnym razie będziecie mogli bez końca produkować ekwipunek, którego będzie coraz więcej.
Czyli prosto z mostu mówiąc: lanie wody. Równowaga gry, stabilizacja... Cóż, miejmy nadzieję, że nie ustabilizują gry tak jak ostatnio, do godziny dwunastej.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nowe opcje Empty
PisanieTemat: Re: Nowe opcje   Nowe opcje I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Nowe opcje
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nowe opcje! [PL]
» Nowe opcje
» GRA - Nowe opcje w Howrse
» Nowe opcje (24 marca)
» Nowe opcje (20 marca 2013) [GRA PL]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności-
Skocz do: