Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Wyniki naboru!

Go down 
+7
Evelynek
Nemmip
Poziomek
Jetrel
EveDallas
PlaybackJunkie8
Estelle
11 posters

Kto powinien zostać nowym moderatorem?
Gatta
Wyniki naboru! Empty0%Wyniki naboru! Empty
 0% [ 0 ]
Ejli
Wyniki naboru! Empty0%Wyniki naboru! Empty
 0% [ 0 ]
jestę czołgię
Wyniki naboru! Empty0%Wyniki naboru! Empty
 0% [ 0 ]
izazal
Wyniki naboru! Empty0%Wyniki naboru! Empty
 0% [ 0 ]
Nemmip
Wyniki naboru! Empty88%Wyniki naboru! Empty
 88% [ 7 ]
Contra.
Wyniki naboru! Empty0%Wyniki naboru! Empty
 0% [ 0 ]
Kepler99
Wyniki naboru! Empty0%Wyniki naboru! Empty
 0% [ 0 ]
Evelynek
Wyniki naboru! Empty0%Wyniki naboru! Empty
 0% [ 0 ]
Vanilliowa
Wyniki naboru! Empty12%Wyniki naboru! Empty
 12% [ 1 ]
Ogier12
Wyniki naboru! Empty0%Wyniki naboru! Empty
 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 8
 
Poll closed

AutorWiadomość
Estelle
ZAGRODZIANIN
Estelle


Nick w grze : Estelle
Liczba postów : 642
Dołączył : 06/06/2012

Wyniki naboru! Empty
PisanieTemat: Wyniki naboru!   Wyniki naboru! I_icon_minipostPią Kwi 18, 2014 4:17 am

Wyniki naboru! Tumblr_m6qmc41Si21rx6sjio1_500

Tydzień zleciał nam raz dwa, co oznacza, że czas na ankietę! Kochana załogo, czas, byście zagłosowali na swojego faworyta. Miło będzie, jeśli napiszecie posta, w którym uzasadnicie swój wybór, lub ogólnie napiszecie co uważacie o kandydaturach. 
Czas na głosowanie macie do 22 kwietnia. Dzień później przeniosę ankietę do ogłoszeń, by użytkownicy mogli się zapoznać z wynikami oraz waszymi ewentualnymi opiniami. Wybór jest ciężki, jednakże mam nadzieję że te kilka dni wam wystarczy, i tym razem nie będzie już ani problemu z głosowaniem przy naborze, ani z jawnością owego wyboru Smile
Uczestnikom życzę powodzenia i znów proszę o to, by nie zrażali się przegraną. Wybór jednej osoby z dziesięciu nie jest łatwy! Tak więc... zapraszam do głosowania i powodzenia!


Ostatnio zmieniony przez Estelle dnia Sro Kwi 23, 2014 2:47 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=181364
PlaybackJunkie8
Przyjaciel Zagrody
PlaybackJunkie8


Nick w grze : Julis
Liczba postów : 1483
Dołączył : 07/12/2012

Wyniki naboru! Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki naboru!   Wyniki naboru! I_icon_minipostPią Kwi 18, 2014 4:34 am

Cytat z mojej wypowiedzi w modowym wątku:


Cytat :
Nemmip - ooo, tak. Jak na razie jestem najbardziej za nią. Jest miła, raczej wesoła, zgłoszenie jest dobre, a sama użytkowniczka skora do jakiejkolwiek pomocy (opieram to na fakcie, że pomogła mi w sprawie jazdy konnej). Nie idealizuje swojego zgłoszenia, jest raczej odpowiedzialna (posiada swojego konia, przy koniach jest dużo roboty, więc myślę, że skoro co do konia jest obowiązkowa, to z tą funkcją będzie tylko lepiej). c:
Uznajmy to za uzasadnienie wyboru. Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=438422
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Wyniki naboru! Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki naboru!   Wyniki naboru! I_icon_minipostWto Kwi 22, 2014 8:12 am

Zapomniałam że to do dzisiaj, fanfary C:
Powiem parę słów o każdym, proszę bez fochów i innych takich, to tylko i wyłącznie moja opinia. Lece po kolei według zgłoszeń.
* Gatta. Zgłoszenie leży i kwiczy, brakuje mi porządnego uzasadnienia, pomysłów null, także ten. jako osoba całkiem spoko, ale przez zgłoszenie - raczej nie.
* Ejli. Zgłoszenie ładne, dłuższe i dopracowane. Podoba mi się pomysł o tych nagrodach, nie widzę tego co prawda, ale to jest jakiś pomysł. Generalnie dość spoko, chociaż do samej osoby jako do moda nie jestem przekonana, po akcjach na czacie.
* Nil. Zgłoszenie podobnie jak u Gatty żeby było i tyle. Zero pomysłów, uzasadnienie nie powala, brak jakiegokolwiek kontaktu... Nie.
* izazal - zgłoszenie naprawdę fajne, chociaż krótkie. Podoba mi się pomysł o zachęcaniu do tworzenia poradników, i jako user też ogólnie spoko. Ogólnie myślałam sporo, bo widziałabym userkę jako moda.
* Nemmip - dobrze mi się kojarzy jeszcze z poprzedniego konta. Zgłoszenie naprawdę fajne, dość długie, i ogólnie spoko. Patrząc po całości - jestem na tak.
* Contra. Zgłoszenie mi się podoba, ale po prostu nie widzę tej userki jako moda. Wielokrotnie upominana przeze mnie na czacie, bo non stop był spam AM (okej, inni też nie są święci, ale bez przesady), i ogólnie... Nie, to raczej nie jest to.
*Kepler99. Zgłoszenie całkiem całkiem, ale dwa osty (wiem skąd oba, inni modzi też wiedzą, userom ta wiedza potrzebna nie jest) C: Więc nie.
* Evelynek. Zgłoszenie mnie rozwaliło, bo entery everywhere. Ale do rzeczy. Generalnie zgłoszenie mi się podoba, chociaż pomysłów zero (niby są, no ale...). Userki nie widzę jako modki.
* Vaniliowa - krótko, zwięźle i na temat. Zastanowiłabym się nad modem, bo zgłoszenie i ogólnie osóbka mi się podobają.
* Ogier12 - zgłoszenie krótkie, niezbyt ogarnięte, nie bardzo mi się to widzi. Plus dokładając zachowanie w ostatnich akcjach, raczej nie.

Tak więc, myślałam nad izazal, Nemmip i Vaniliową, w końcu zagłosowałam na Nemmip.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Jetrel
VIP
Jetrel


Liczba postów : 503
Dołączył : 13/01/2012

Wyniki naboru! Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki naboru!   Wyniki naboru! I_icon_minipostWto Kwi 22, 2014 1:04 pm

* Gatta. - Sądząc po zgłoszeniu-nie. Tą dziewczynę stać na lepsze zgłoszenie, może następnym razem się wysili.
* Ejli. - Pisałam już wcześniej, dla mnie Ejli jest zbyt humorzasta. Kiedy coś jej nie pasuje, nie odzywa się, strzela fochem, a to nie powinno leżeć w naturze moda.
* jestę czołgię - Jakoś nie widzę jej jako moderatora. Jest strasznie emocjonalna i mam wrażenie że nieodpowiedzialna. To taki wesoły duszek, któremu nie powierzył byś ważnej funkcji.
* izazal - To zgłoszenie wydaje mi się najlepsze. Jest krótkie, ale ładnie i porządnie napisane. Userka ma pomysły odbiegające od reszty i nie powtarza się u niej zdanie typu "mam tylko 13 lat", co drażni mnie niemiłosiernie bo co ma piernik do wiatraka?
* Nemmip - Jedno z mądrzejszych zgłoszeń na moderatora. Ogółem jestem na tak, jedyne moje zastrzeżenie jest takie, że trzeba pilnować żeby jej pomysły zachęcania graczy do pisania nie zmieniły się w jeden wielki spam i pseudoforumową sektę pt: "Kochani piszcie tu coś, cokolwiek, zagroda musi żyć". Rozbroiło mnie też zdanie nt. interpunkcji i ortografii w stanie nienagannym, napisane zaraz po kropce, bez spacji.
* Contra. Osoba bardzo rozchwiana emocjonalnie i mam wrażenie że czasem nie dociera do niej, co się do niej pisze. Wielokrotnie upominana na czacie nie koniecznie coś sobie z tego robi.
*Kepler99. Muszę to komentować ? Dwa osty mówią same za siebie.
* Evelynek.-Poznałam ją już wcześniej, ogółem wydaje się ok, ale bardzo mało jej widać. Poza tym, zgłoszenie niczym się nie wyróżnia.
* Vaniliowa - Przepraszam, ale mi to zgłoszenie się nie podoba. Mam wrażenie że podobnie jak w kilku innych przypadkach zostało zrobione w całe 2 minuty. Poza tym przepraszam, ale wiek usera troszkę mnie odstrasza, chodzi o to że w tym wieku bywa się bardzo rozchwianym emocjonalnie.
* Ogier12 - Zachowanie usera pozostawia wiele do życzenia, poza tym zgłoszenia jest po prostu zrobione na odwal się.
Powrót do góry Go down
Estelle
ZAGRODZIANIN
Estelle


Nick w grze : Estelle
Liczba postów : 642
Dołączył : 06/06/2012

Wyniki naboru! Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki naboru!   Wyniki naboru! I_icon_minipostSro Kwi 23, 2014 2:47 am

Dziś kończy się dzień głosowania. Ja osobiście mogę zdradzić, że głosowałam na Nemmip, choć podobało mi się też kilka innych zgłoszeń. Postaraliście się, no ale jednak możemy wybrać tylko jedną osobę Wink . Jednakże nie zrażajcie się, dajcie z siebie wszystko, a w następnym naborze znów spróbujcie sił! Very Happy 
A więc spójrzmy na wyniki ankiety... 
Wyniki naboru! Tumblr_myaip0s2QI1s0wbtso1_500
Gratulacje dla... Nemmip! 7 głosów! 
Nemmip zostanie Modem próbnym na miesiąc. Będziemy przez ten czas obserwować twe poczynania. Jeśli się wykażesz, zostaniesz z nami na stałe! Trzymamy kciuki Wink 
A reszcie również gratuluję, i zapraszam do następnego naboru!.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=181364
Poziomek
W skromnych progach Zagrody
Poziomek


Nick w grze : RedQueen
Liczba postów : 424
Dołączył : 03/12/2013

Wyniki naboru! Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki naboru!   Wyniki naboru! I_icon_minipostSro Kwi 23, 2014 6:30 am

Gratulacje Nemmip!
Powrót do góry Go down
Nemmip
Przyjaciel Zagrody
Nemmip


Nick w grze : Nemmip
Liczba postów : 428
Dołączył : 08/03/2014

Wyniki naboru! Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki naboru!   Wyniki naboru! I_icon_minipostSro Kwi 23, 2014 6:42 am

Wyniki naboru! Tumblr_n1lwndMiUB1qj3j7go2_250
Od kiedy zobaczyłam wyniki chodziłam mniej więcej tak jak pan na powyższym gifie xD
Dziękuję wszystkim moderatorom oraz administratorom za oddanie na mnie głosów.Mam nadzieję,że nie dam plamy Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3776402http://www.howrse.p
Evelynek
Przyjaciel Zagrody
Evelynek


Nick w grze : aleksandra.j.1
Liczba postów : 744
Dołączył : 30/07/2012

Wyniki naboru! Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki naboru!   Wyniki naboru! I_icon_minipostSro Kwi 23, 2014 6:44 am

Nie no Nemmip gratulacje Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=559173
Dżemik
Przyjaciel Zagrody
Dżemik


Nick w grze : JadeXDD
Liczba postów : 2112
Dołączył : 13/10/2012

Wyniki naboru! Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki naboru!   Wyniki naboru! I_icon_minipostSro Kwi 23, 2014 6:50 am

Gratuluję Nemmip. Pozostałym osobom życzę powodzenia w następnych naborach. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1955976
Gość
Gość
Anonymous



Wyniki naboru! Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki naboru!   Wyniki naboru! I_icon_minipostSro Kwi 23, 2014 8:16 am

Tylko VIPy nie dostały żadnych głosów xD
Ale jedna osoba co miała 0 głosów nie jest VIPem.
Nie mam zamiaru płakać jak po pierwszym naborze, gratulacje Nemmip Smile


Ostatnio zmieniony przez jestę czołgię dnia Sro Kwi 23, 2014 9:35 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Wyniki naboru! Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki naboru!   Wyniki naboru! I_icon_minipostSro Kwi 23, 2014 9:24 am

Nemmip, gratulacje C:
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Wyniki naboru! Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki naboru!   Wyniki naboru! I_icon_minipostSro Kwi 23, 2014 10:13 am

Gratulacje! C:
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Creamy
Jedną nogą w ZM
Creamy


Nick w grze : Creamy
Liczba postów : 515
Dołączył : 08/09/2013

Wyniki naboru! Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki naboru!   Wyniki naboru! I_icon_minipostSro Kwi 23, 2014 10:16 am

Gratuluję Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3996599
Gość
Gość
Anonymous



Wyniki naboru! Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki naboru!   Wyniki naboru! I_icon_minipostSro Kwi 23, 2014 12:11 pm

Właśnie, zgłoszenie.
Był to mój pierwszy nabór, nie wiedziałam jakiej długości to zgłoszenie ma być... Laughing
Gratuluję, spróbuję następnym razem.
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Wyniki naboru! Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki naboru!   Wyniki naboru! I_icon_minipostSro Kwi 23, 2014 12:18 pm

Tu nie chodzi o długość, a JAKOŚĆ wypowiedzi, jedno sensowne zdanie jest lepsze od dziesiąciu niepotrzebnych Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Żółwikowaa
W skromnych progach Zagrody
Żółwikowaa


Nick w grze : Żółwikowaa
Liczba postów : 459
Dołączył : 17/03/2014

Wyniki naboru! Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki naboru!   Wyniki naboru! I_icon_minipostSro Kwi 23, 2014 12:21 pm

Gratulacje Nemmip! Nadajesz się jak najbardziej c:
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4487022
Sponsored content





Wyniki naboru! Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki naboru!   Wyniki naboru! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Wyniki naboru!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wyniki konkursu na opowiadanie.
» Wyniki losowania
» Wielknocny konkurs!-wyniki
» Ukryte przedmioty /Wyniki!/
» Quiz Howrse! [wyniki]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: