Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 BLUEBERRY GRAPHICS - Ania powraca :)

Go down 
AutorWiadomość
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

BLUEBERRY GRAPHICS - Ania powraca :) Empty
PisanieTemat: BLUEBERRY GRAPHICS - Ania powraca :)   BLUEBERRY GRAPHICS - Ania powraca :) I_icon_minipostPią Maj 09, 2014 12:35 pm

BLUEBERRY GRAPHICS - Ania powraca :) 11bjfuu


Tablica Informacyjna

Miło mi Was powitać w moim nowym wątku graficznym! Mam nadzieję, że na howrse i ZM wróciłam już na stałe. Na całe szczęście, gdy miałam przerwę od gry, a także forum - nie zrezygnowałam z grafiki. Teraz, gdy wróciłam postanowiłam na nowo spróbować z "zakładem graficznym", pomimo tego, że coraz więcej osób się za to zabiera. Liczę na to, że chociaż kilka osób złoży u mnie zamówienie. Pragnę zaznaczyć, że przyjmuję maksymalnie pięć zamówień, później następuje stop, ponieważ chcę się "wyrobić" z wszystkimi zamówieniami. Wykonuję prezentacje bez kodów, ale za niewielką dopłatą mogę się z HTMLem "pomęczyć". Przy składaniu zamówienia proszę więc o podanie czy chcecie kod czy też nie. Z każdym dniem staram się uczyć czegoś nowego jeśli chodzi o grafikę, HTML czy CSS, więc liczę na to, że z każdym tygodniem będę miała coraz większe możliwości. Dziękuję Wam za każde złożone zamówienie, za każde komentarze odnośnie moich prac, bo jest to przede wszystkim motywacja do dalszego działania. Zapraszam do dalszej lektury!

  Co i jak?

W tym wątku znajdziecie zarówno grafika dla wszystkich, a także grafika do oddania.
Grafika dla wszystkich są to grafiki, z których może korzystać każdy. Jeśli używasz jednej z nich - proszę, powiadom mnie o tym. Do grafik ogólnych nie dorabiam loginów, cytatów i innych tego typu "pierdółek". 
Grafika do oddania są to grafiki już zrobione, które poszukują właściciela. Zmieniam login, mogę dodać jakieś szczegóły itd. Oczywiście grafiki te są darmowe.
Ponadto od czasu do czasu, dla ogółu, robię komplety (tj. prezentacja + avatar).
Na koniec pragnę poinformować, że na ten moment nie wykonuję grafiki z gifem. Umiem ją wykonać, ale nie na świetnym poziomie.

  Grafika

Wykonuję grafikę zarówno na howrse jak i DoGGi (tu jestem pod nickiem aniawis39). Podejmę się wykonania wszelkich "podstawowych" grafik czyli prezentacje, avatary, bannery itd., ale także przerywniki i inne takie. Właściwie mogę spróbować wszystkiego oprócz nagłówków na bloga, bo nadal się z nimi "męczę".

  Strony HTML

Mogę stworzyć dla Was również stronę www w oparciu o HTML na serwery typu strefa.pl. Stworzenie strony obejmuje wykonanie grafiki i dodanie do tejże grafiki kodu HTML. Wstawienie kodu na serwer, uruchomienie strony - pozostawiam Wam. Sama się tym nie "bawię".

  Zamówienia

Długo myślałam czy tworzyć dla Was formularz czy też nie. Ostatecznie zdecydowałam, że nie, ponieważ na podstawie samego formularza dość ciężko zrozumieć czego dokładnie oczekujecie. Dlatego bardzo proszę abyście zamówienia składali według własnego "formularza", opiszcie dokładnie swoją grafikę, jak ją sobie wyobrażacie. Obowiązkowym punktem każdego zamówienia jest podanie wymiarów zamawianej grafiki. 
Jak już wspominałam wcześniej po pięciu zamówieniach następuje stop! Proszę tego przestrzegać, zamówienia składane po stopie będą ignorowane.

  Grafika do oddania

PREZENTACJE (kliknij w miniaturkę)


  Grafika dla wszystkich


 Galeria



Na koniec pragnę tylko poinformować, że kod "ogarnęłam" sama - wzorowałam się na Contrze, ale stworzenie tego wątku absolutnie nie polegało na kopiuj, wklej i zmianie tekstu.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
 
BLUEBERRY GRAPHICS - Ania powraca :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Mary powraca razem z kotami !
» Ania bazgrze
» Free graphics by stewardessa
» Magic Graphics
» Royal Graphics

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOWRSE :: Pracownie graficzne :: Prace darmowe :: Prezentacje bez html (same grafiki)-
Skocz do: