Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Czarna Perła a staż - można tak?

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
PintoShewolf
Nowy
PintoShewolf


Nick w grze : PintoShewolf
Liczba postów : 8
Dołączył : 12/05/2014

Czarna Perła a staż - można tak? Empty
PisanieTemat: Czarna Perła a staż - można tak?   Czarna Perła a staż - można tak? I_icon_minipostWto Maj 20, 2014 11:32 am

Sprawa wygląda tak - mam jakieś 40 dni stażu. No i pojawia się problem. Chciałabym wysłać pracę do CP, ale nie mogę, a czekać nie chcę. Umówiłam się z jedną graczką, która ma ponad 500 dni stażu, że narysuję tę pracę a ona ją wyśle i odda mi większą część kuponów. Ja jednak, jako "prawowita artystka" troszkę gorzko się z tym czuję... chciałabym napisać na prezentacji, że to ja jestem autorką tej pracy i żeby ona na swojej również to napisała, żeby ludzie po prostu wiedzieli. Czy może być to niedozwolone, karalne?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3877861
Mika_TLR
W skromnych progach Zagrody
Mika_TLR


Nick w grze : Mika_TLR
Liczba postów : 486
Dołączył : 07/11/2012

Czarna Perła a staż - można tak? Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Perła a staż - można tak?   Czarna Perła a staż - można tak? I_icon_minipostWto Maj 20, 2014 2:10 pm

szczerze, jakiś nadgorliwy gracz może się "przyczepić" i uznać to jako podszywanie się. Jako twórca będzie widniała bowiem na 2-ga graczka. Z tego co wiem howrse potępia takie "akcje". Kojarzę wpisy o banowaniu etc. Dlatego radzę z tą 1 pracą poczekać, dorysuj ze 2-3 do czasu aż sama będziesz mogła "puścić" pracę. Tak będzie po prostu bezpieczniej.
Powrót do góry Go down
PintoShewolf
Nowy
PintoShewolf


Nick w grze : PintoShewolf
Liczba postów : 8
Dołączył : 12/05/2014

Czarna Perła a staż - można tak? Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Perła a staż - można tak?   Czarna Perła a staż - można tak? I_icon_minipostWto Maj 20, 2014 2:18 pm

Obgadam to jeszcze z koleżanką "wspólniczką" i może spytamy się na howrse'owskim forum, ale dziękuję Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3877861
Mika_TLR
W skromnych progach Zagrody
Mika_TLR


Nick w grze : Mika_TLR
Liczba postów : 486
Dołączył : 07/11/2012

Czarna Perła a staż - można tak? Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Perła a staż - można tak?   Czarna Perła a staż - można tak? I_icon_minipostWto Maj 20, 2014 2:24 pm

oj tam to nie pisz, wydaje mi się że forum nie od rozstrzygania takich spraw jest Wink
Powrót do góry Go down
PintoShewolf
Nowy
PintoShewolf


Nick w grze : PintoShewolf
Liczba postów : 8
Dołączył : 12/05/2014

Czarna Perła a staż - można tak? Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Perła a staż - można tak?   Czarna Perła a staż - można tak? I_icon_minipostCzw Maj 22, 2014 12:19 pm

Ktoś tam chyba kiedyś pisał i nie tak negatywnie to odebrali, ale bardzo chcę wysłać pracę na czerwcowe głosowanie Smile Chociaż teraz mam wiele ważniejszych spraw na głowie niż howrse.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3877861
Gość
Gość
Anonymous



Czarna Perła a staż - można tak? Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Perła a staż - można tak?   Czarna Perła a staż - można tak? I_icon_minipostCzw Maj 22, 2014 12:48 pm

Będzie jeszcze wiele głosowań, a różnie mogą to odebrać- moim zdaniem zdecydowanie takiego czegoś nie pochwalą.
Powrót do góry Go down
Mika_TLR
W skromnych progach Zagrody
Mika_TLR


Nick w grze : Mika_TLR
Liczba postów : 486
Dołączył : 07/11/2012

Czarna Perła a staż - można tak? Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Perła a staż - można tak?   Czarna Perła a staż - można tak? I_icon_minipostCzw Maj 22, 2014 1:35 pm

ja też bym poczekała, lepiej poczekać miesiąc niż potem walczyć np. z zakazem wysyłania prac Wink howrse pod względem kar lubi zaskakiwać.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czarna Perła a staż - można tak? Empty
PisanieTemat: Re: Czarna Perła a staż - można tak?   Czarna Perła a staż - można tak? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Czarna Perła a staż - można tak?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Przestrzeń Twórcza
» Czarna Perła
» Czarna Perła
» Czarna Perła
» Czarna Perła

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: