Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Boskie wiatru na sprzedażach!

Go down 
+15
Destin
Impossible1
Poziomek
Mika_TLR
Markool
RavenQ.
Alcesta
Emciak77
.Tukan14
ewuula
avrilka
erreo
Kazuyuki
mysecretlife
Noatun
19 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Noatun
Nowy
Noatun


Nick w grze : Mayam
Liczba postów : 15
Dołączył : 12/04/2014

Boskie wiatru na sprzedażach! Empty
PisanieTemat: Boskie wiatru na sprzedażach!   Boskie wiatru na sprzedażach! I_icon_minipostSro Maj 21, 2014 11:46 pm

Na sprzedażach zostały wystawione 4 boskie konie wiatru: Libonotos, Trakiusz, Notos i Zefir. Sprzedaż koni trwa do 23 maja, 23.59.
Pokusicie się o zakup jakiegoś? Very Happy
Pozdrawiam, Mayam.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3204785
Gość
Gość
Anonymous



Boskie wiatru na sprzedażach! Empty
PisanieTemat: Re: Boskie wiatru na sprzedażach!   Boskie wiatru na sprzedażach! I_icon_minipostCzw Maj 22, 2014 1:56 am

Aktualnie to mnie nie stać, dlatego się nie pokuszę. Jak będę spać na kuponach, to kupię Smile
Powrót do góry Go down
mysecretlife
W skromnych progach Zagrody
mysecretlife


Nick w grze : mysecretlife
Liczba postów : 400
Dołączył : 14/04/2013

Boskie wiatru na sprzedażach! Empty
PisanieTemat: Re: Boskie wiatru na sprzedażach!   Boskie wiatru na sprzedażach! I_icon_minipostCzw Maj 22, 2014 2:49 am

Jejkuu i teraz nie wiem co zrobić. ;< Miałam walczyć o lato. Mam 22 kupony i co 3 WT darmowe. Chyba zrezygnuje z tych boskich z zarezerwowanych.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1769919
Kazuyuki
Już coś wie
Kazuyuki


Nick w grze : Kazuyuki
Liczba postów : 103
Dołączył : 21/10/2012

Boskie wiatru na sprzedażach! Empty
PisanieTemat: Re: Boskie wiatru na sprzedażach!   Boskie wiatru na sprzedażach! I_icon_minipostCzw Maj 22, 2014 4:09 am

Konia z rzędem dla osoby, która powie mi za ile Kajkias będzie na sprzedażach Very Happy
Powrót do góry Go down
mysecretlife
W skromnych progach Zagrody
mysecretlife


Nick w grze : mysecretlife
Liczba postów : 400
Dołączył : 14/04/2013

Boskie wiatru na sprzedażach! Empty
PisanieTemat: Re: Boskie wiatru na sprzedażach!   Boskie wiatru na sprzedażach! I_icon_minipostCzw Maj 22, 2014 4:18 am

Kazuyuki napisał:
Konia z rzędem dla osoby, która powie mi za ile Kajkias będzie na sprzedażach Very Happy
Tego raczej nikt nie wie ale podejrzewam że będzie kosztować coś koło 20 k niestety. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1769919
Kazuyuki
Już coś wie
Kazuyuki


Nick w grze : Kazuyuki
Liczba postów : 103
Dołączył : 21/10/2012

Boskie wiatru na sprzedażach! Empty
PisanieTemat: Re: Boskie wiatru na sprzedażach!   Boskie wiatru na sprzedażach! I_icon_minipostCzw Maj 22, 2014 4:58 am

W sumie też tak obstawiam - oby to była prawda i nie będzie więcej kosztować Very Happy
Powrót do góry Go down
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Boskie wiatru na sprzedażach! Empty
PisanieTemat: Re: Boskie wiatru na sprzedażach!   Boskie wiatru na sprzedażach! I_icon_minipostCzw Maj 22, 2014 5:28 am

Śmieszne ceny za boskiego, 10 kuponów. Ale nie skuszę się, czekam cierpliwie (i mocno zaciskam kciuki) aż pojawią się kamienie szlachetne. Poza tym mam nadzieję, że za kilka miesięcy zrobią powtórkę tych sprzedaży i wtedy można będzie sobie jeszcze coś dokupić. Byłoby pięknie Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
Kazuyuki
Już coś wie
Kazuyuki


Nick w grze : Kazuyuki
Liczba postów : 103
Dołączył : 21/10/2012

Boskie wiatru na sprzedażach! Empty
PisanieTemat: Re: Boskie wiatru na sprzedażach!   Boskie wiatru na sprzedażach! I_icon_minipostCzw Maj 22, 2014 6:04 am

Erreo co do kamieni szlachetnych nie mam dobrych wiadomości...
Spoiler:
Zdjęcie to było dodane na forum VIP i pochodzi z francuskiego serwera.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Boskie wiatru na sprzedażach! Empty
PisanieTemat: Re: Boskie wiatru na sprzedażach!   Boskie wiatru na sprzedażach! I_icon_minipostCzw Maj 22, 2014 7:30 am

OMG, ale drożyzna ;___;
Mam 0 kuponów, niestety żadnego nie kupię :C
Powrót do góry Go down
Noatun
Nowy
Noatun


Nick w grze : Mayam
Liczba postów : 15
Dołączył : 12/04/2014

Boskie wiatru na sprzedażach! Empty
PisanieTemat: Re: Boskie wiatru na sprzedażach!   Boskie wiatru na sprzedażach! I_icon_minipostCzw Maj 22, 2014 7:38 am

Ja chętnie bym się pokusiła, gdyby nie to, że chcę Lato i mizerne 20 k na koncie ;c Na razie czekam do 24 maja, może będą ciekawsze wiatry. Liczę na Lipsa  Boskie wiatru na sprzedażach! 4074547142
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3204785
Gość
Gość
Anonymous



Boskie wiatru na sprzedażach! Empty
PisanieTemat: Re: Boskie wiatru na sprzedażach!   Boskie wiatru na sprzedażach! I_icon_minipostCzw Maj 22, 2014 7:45 am

Mizerne? MIZERNE? 20 to dla mnie fortuna, bogactwo.
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Boskie wiatru na sprzedażach! Empty
PisanieTemat: Re: Boskie wiatru na sprzedażach!   Boskie wiatru na sprzedażach! I_icon_minipostCzw Maj 22, 2014 8:04 am

Kazuyuki napisał:
Erreo co do kamieni szlachetnych nie mam dobrych wiadomości...
Jezusie, 50 kuponów za Rubina? Powariowali.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Gość
Gość
Anonymous



Boskie wiatru na sprzedażach! Empty
PisanieTemat: Re: Boskie wiatru na sprzedażach!   Boskie wiatru na sprzedażach! I_icon_minipostCzw Maj 22, 2014 8:06 am

Powariowali już dawno ;____;
Dziwię się, co mnie tam jeszcze trzyma...
Powrót do góry Go down
ewuula
Raczkujący
ewuula


Nick w grze : ewuula
Liczba postów : 58
Dołączył : 01/11/2011

Boskie wiatru na sprzedażach! Empty
PisanieTemat: Re: Boskie wiatru na sprzedażach!   Boskie wiatru na sprzedażach! I_icon_minipostCzw Maj 22, 2014 8:21 am

50 kuponików za Rubina? Zwróci się za 1200 dni ciągłej opieki nad nim xD
Powrót do góry Go down
.Tukan14
Nowy
.Tukan14


Nick w grze : Tukan14
Liczba postów : 14
Dołączył : 11/05/2014

Boskie wiatru na sprzedażach! Empty
PisanieTemat: Re: Boskie wiatru na sprzedażach!   Boskie wiatru na sprzedażach! I_icon_minipostCzw Maj 22, 2014 8:43 am

Kazuyuki napisał:
Konia z rzędem dla osoby, która powie mi za ile Kajkias będzie na sprzedażach Very Happy
20 - 25 kuponów  Razz
Powrót do góry Go down
Noatun
Nowy
Noatun


Nick w grze : Mayam
Liczba postów : 15
Dołączył : 12/04/2014

Boskie wiatru na sprzedażach! Empty
PisanieTemat: Re: Boskie wiatru na sprzedażach!   Boskie wiatru na sprzedażach! I_icon_minipostCzw Maj 22, 2014 9:33 am

Lips będzie za równe 20 k na sprzedażach. Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3204785
Emciak77
Nowy
Emciak77


Nick w grze : Emciak77
Liczba postów : 42
Dołączył : 03/06/2013

Boskie wiatru na sprzedażach! Empty
PisanieTemat: Re: Boskie wiatru na sprzedażach!   Boskie wiatru na sprzedażach! I_icon_minipostCzw Maj 22, 2014 9:38 am

A może ma ktoś już info jakie będą następne konie na sprzedażach? Smile
Powrót do góry Go down
Alcesta
Już coś wie
Alcesta


Nick w grze : Alcesta
Liczba postów : 179
Dołączył : 02/08/2012

Boskie wiatru na sprzedażach! Empty
PisanieTemat: Re: Boskie wiatru na sprzedażach!   Boskie wiatru na sprzedażach! I_icon_minipostCzw Maj 22, 2014 11:04 am

Wie ktoś za ile kuponów będą Iapis i Boreasz? :]
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1715275
Gość
Gość
Anonymous



Boskie wiatru na sprzedażach! Empty
PisanieTemat: Re: Boskie wiatru na sprzedażach!   Boskie wiatru na sprzedażach! I_icon_minipostCzw Maj 22, 2014 3:00 pm

Khe, khe. Powariowali, jeśli mam być szczera. Najpierw dzikie, potem planety, teraz wiatrowe, a potem kamienie szlachetne?! Te boskie tracą przez nich wartość. Teraz boski ma wartość... żadną. Nonsens.
10k za boskiego, na któregoś ktos wcześniej wydał 30k na promocji z RO? To ma byc sprawiedliwość?
[*] Boskie Konie
Powrót do góry Go down
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Boskie wiatru na sprzedażach! Empty
PisanieTemat: Re: Boskie wiatru na sprzedażach!   Boskie wiatru na sprzedażach! I_icon_minipostCzw Maj 22, 2014 6:00 pm

avrilka napisał:
Kazuyuki napisał:
Erreo co do kamieni szlachetnych nie mam dobrych wiadomości...
Jezusie, 50 kuponów za Rubina? Powariowali.

 Shocked 

słów mi zabrakło
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
RavenQ.
Nowy
RavenQ.


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 1
Dołączył : 21/05/2014

Boskie wiatru na sprzedażach! Empty
PisanieTemat: Re: Boskie wiatru na sprzedażach!   Boskie wiatru na sprzedażach! I_icon_minipostCzw Maj 22, 2014 10:16 pm

Ja MUSZĘ uzbierać kupony! 


Mam tylko 1k. 
Powrót do góry Go down
Markool
Raczkujący
Markool


Nick w grze : Markool
Liczba postów : 70
Dołączył : 14/05/2013

Boskie wiatru na sprzedażach! Empty
PisanieTemat: Re: Boskie wiatru na sprzedażach!   Boskie wiatru na sprzedażach! I_icon_minipostPią Maj 23, 2014 12:17 am

czy to będzie pewne że rubin za 50? Chociaż 25-30 to bym nie narzekał tak to chyba wywalę wszystko na WT pod warunkiem że zdobędę 310 podków a seetka brakuje
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2965333
Kazuyuki
Już coś wie
Kazuyuki


Nick w grze : Kazuyuki
Liczba postów : 103
Dołączył : 21/10/2012

Boskie wiatru na sprzedażach! Empty
PisanieTemat: Re: Boskie wiatru na sprzedażach!   Boskie wiatru na sprzedażach! I_icon_minipostPią Maj 23, 2014 1:46 am

Nie jest to pewne, że będzie za 50, tak jak mówiłam, screen znalazłam na forum i nie mam żadnej pewności czy aby na 100% wszystko z nim okej. Oby nie... żeby Rubin był za te 10-20 kupsów Very Happy
Powrót do góry Go down
Mika_TLR
W skromnych progach Zagrody
Mika_TLR


Nick w grze : Mika_TLR
Liczba postów : 486
Dołączył : 07/11/2012

Boskie wiatru na sprzedażach! Empty
PisanieTemat: Re: Boskie wiatru na sprzedażach!   Boskie wiatru na sprzedażach! I_icon_minipostPią Maj 23, 2014 4:01 am

na prawdę, przez takie akcje te boskie tracą wartość...
ja rozumiem, że w ten sposób udostępniają te konie większej rzeszy graczy ale... ech no mnie stać, ale się nie chwycę Wink
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Boskie wiatru na sprzedażach! Empty
PisanieTemat: Re: Boskie wiatru na sprzedażach!   Boskie wiatru na sprzedażach! I_icon_minipostPią Maj 23, 2014 4:53 am

No nie powiedziałabym, że boszczaki w taki sposób tracą na wartości. Nie do końca. Jednak 50 kuponów to nie jest nic, tak naprawdę to równowartość każdej promocji w których są do wygrania. Laughing

Poza tym, nie wiem o co spina, chyba każdy chce mieć boszczaka i jeśli go zdobędzie to jego sprawa. Poza tym kamieni nie można sprzedać, więc naprawdę nie wiem o co niektórym chodzi, przecież nie stracą na tym tak, jak ostatnio stracili niektórzy na falkach. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Gość
Gość
Anonymous



Boskie wiatru na sprzedażach! Empty
PisanieTemat: Re: Boskie wiatru na sprzedażach!   Boskie wiatru na sprzedażach! I_icon_minipostPią Maj 23, 2014 5:09 am

Avrilka ma rację, boskie konie nie stracą na wartości, bo najzwyczajniej w świecie większości nie można sprzedać, a skoro nie można sprzedać, to handel się nie kręci. Te działają tylko na korzyść właściciela. Poza tym to sprawa osobista każdego, czy chce wydać te kupony na niego czy nie chce- ja nikomu po kieszeniach zaglądać nie będę. Jeśli ma, jeśli go stać, to niech kupuje nawet takich 5 Smile
Powrót do góry Go down
Mika_TLR
W skromnych progach Zagrody
Mika_TLR


Nick w grze : Mika_TLR
Liczba postów : 486
Dołączył : 07/11/2012

Boskie wiatru na sprzedażach! Empty
PisanieTemat: Re: Boskie wiatru na sprzedażach!   Boskie wiatru na sprzedażach! I_icon_minipostPią Maj 23, 2014 8:11 am

tu nie chodzi o to, skoro kiedyś np. Rubin był jako bonus do zakupu 100kuponów to jak jest na sprzedaż za 50 jego wartość spada. Konie boskie jak wiatry, które były do zdobycia- ZDOBYCIA- ich cena była wyższa. Chodzi mi tu nie tyle o wartość jako cenę - bo tymi akurat boskimi się Nie handluje- ale o wartość jako "cenę w oczach" tzn kiedyś konie te były unikatowe Wink powiedzmy sobie prawdę, nie jest ciężko zebrać te 10-15 kupsów. I jak dla mnie w takich momentach tracą na wartości.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Boskie wiatru na sprzedażach! Empty
PisanieTemat: Re: Boskie wiatru na sprzedażach!   Boskie wiatru na sprzedażach! I_icon_minipostPią Maj 23, 2014 3:34 pm

Jestem jak najbardziej "team Mika". Co to za unikatowosc skoro zamiast nameczyc się i przeżywać ze w kolejnym RO nie było boszczaka, to można za marne 10-20k kupić?
Rozumiem, zrobić raz na pół roku no ale to jest TRZECIE pod rząd .-.
Powrót do góry Go down
Poziomek
W skromnych progach Zagrody
Poziomek


Nick w grze : RedQueen
Liczba postów : 424
Dołączył : 03/12/2013

Boskie wiatru na sprzedażach! Empty
PisanieTemat: Re: Boskie wiatru na sprzedażach!   Boskie wiatru na sprzedażach! I_icon_minipostSob Maj 24, 2014 12:59 am

Nowe boskie wiatru!
Skiron - 10k
Apeliotes - 15k
Euronotos - 15k
Kajkias - 20k
Powrót do góry Go down
.Tukan14
Nowy
.Tukan14


Nick w grze : Tukan14
Liczba postów : 14
Dołączył : 11/05/2014

Boskie wiatru na sprzedażach! Empty
PisanieTemat: Re: Boskie wiatru na sprzedażach!   Boskie wiatru na sprzedażach! I_icon_minipostSob Maj 24, 2014 1:43 am

Danonek napisał:
 999 Khe, khe. Powariowali, jeśli mam być szczera. Najpierw dzikie, potem planety, teraz wiatrowe, a potem kamienie szlachetne?! Te boskie tracą przez nich wartość. Teraz boski ma wartość... żadną. Nonsens.
10k za boskiego, na któregoś ktos wcześniej wydał 30k na promocji z RO? To ma byc sprawiedliwość?
[*] Boskie Konie


[*]
W ogródku warzywnym wydałam Równe. 100 kuponów, a on teraz jest za 10....
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Boskie wiatru na sprzedażach! Empty
PisanieTemat: Re: Boskie wiatru na sprzedażach!   Boskie wiatru na sprzedażach! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Boskie wiatru na sprzedażach!
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Boskie konie z kolekcji wiatru
» Konie wiatru
» Trening boskich wiatru
» Zapraszam do Watahy Wschodniego Wiatru
» Najwyższe PG na sprzedażach

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Archiwum aktualności-
Skocz do: