Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Blokowanie DEA przez WKL

Go down 
+22
Destin
blaze the cat
MrsKopytko
Mika_TLR
anteek
Nemmip
Kemishi
Amstaff
mrunia
Poziomek
Księżniczka Żulietta
.Tukan14
Nevarra
Cloveu
Ejli
kam55
Labamba
Veya
TenOdNiechcenia
LIStek`
Kazuyuki
Greenrose
26 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Greenrose
Nowy
Greenrose


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 29
Dołączył : 23/12/2013

Blokowanie DEA przez WKL  Empty
PisanieTemat: Blokowanie DEA przez WKL    Blokowanie DEA przez WKL  I_icon_minipostPią Maj 23, 2014 3:28 pm

Wielu słyszało zapewne o walce WKL z DEA, w końcu trwa ona nie od dziś. Wielu też niesłusznie za wszystko obwiniało DEA, tym samym idealizując WKL. Było to dla DEA krzywdzące, o tyle, o ile to nie zawsze DEA było prowodyrem kłótni i awantur - nie było także święte, bo swoje za uszami ma, przyznać się potrafi, jednak nie prawdą jest, że WKL nigdy nic złego nie zrobiło DEA - i tak oto przykład jeden z wielu... DEA cieszyło się spokojem, bo taki od pewnego czasu panował, jednak jak się okazało było to tylko złudzenie, które minęło w chwili gdy DEA zaczęło się przybliżać w PG do WKL. O ile można bronić swojej pozycji, bo to chyba zrozumie każdy, o tyle regularne blokowanie zawodów w celu przeszkodzeniu nam w rozwijaniu PG to chyba lekka przesada... Poniższe linki to screeny z rozmowy z liderką WKL a także z samych bloków,oraz wyrzuceniu przez nich aktualnego PG DEA.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Blokowanie DEA przez WKL  Empty
PisanieTemat: Re: Blokowanie DEA przez WKL    Blokowanie DEA przez WKL  I_icon_minipostPią Maj 23, 2014 3:44 pm

Siedziałam 10 minut, ale przejrzałam wszystko. Z początku faktycznie myślałam że to przypadki, ale czytając dalej... No nie wiem. Rozumiem raz, drugi, trzeci, no ale też bez przesady. 
WKL widocznie chce się utrzymać w rankingu za wszelką cenę.
Powrót do góry Go down
Kazuyuki
Już coś wie
Kazuyuki


Nick w grze : Kazuyuki
Liczba postów : 103
Dołączył : 21/10/2012

Blokowanie DEA przez WKL  Empty
PisanieTemat: Re: Blokowanie DEA przez WKL    Blokowanie DEA przez WKL  I_icon_minipostSob Maj 24, 2014 3:25 am

Zanim posypie się tutaj fala krytyki, komentarze o niestosownym zachowaniu WKL i w ogóle o tym, że wszyscy są be... Wypowiem się. Ot tak, jako osoba totalnie z zewnątrz, która od dłuższego czasu obserwuje te śmieszne przepychanki. To się robi po prostu totalnie żałosne, serio. Nie będę się wypowiadać na tematy hodowli, ponieważ nie zamierzam nikogo osądzać. Natomiast:

Greenrose napisał:

Wielu też niesłusznie za wszystko obwiniało DEA, tym samym idealizując WKL.
Wielu? Tzn. kto? Bez konkretów wychodzi na to, że po prostu się użalasz.

Greenrose napisał:

O ile można bronić swojej pozycji, bo to chyba zrozumie każdy, o tyle regularne blokowanie zawodów w celu przeszkodzeniu nam w rozwijaniu PG to chyba lekka przesada...
WKL ma pełne prawo Was blokować i w sumie jedyne co można zrobić, to kupić sobie maść na ból siedzenia. Może to robić, ponieważ ma lepsze konie od Waszych, nie zawierali z Wami *domniemam* żadnych układów i technicznie jesteście konkurencją. Zamiast wyć po kątach zrób skillera i też ich zablokuj - nikt Ci tego nie broni. Wylewasz żal na ZM, a ludziom się tego normalnie już oglądać nie chce. Wcześniejsze przepychanki z kradzieżami były spoko - można było wziąć popcorn, poczytać, pośmiać się nieco. Można się tu powoływać na "honory" i tym podobne rzeczy, ale prawda jest taka, że blokowanie kogoś na zawodach nijak ma się do definicji honoru i jego posiadania czy też straty. To TYLKO GRA. Wymyślcie jakiś sposób, żeby ładnie prześcignąć WKL. Nie wiem no, może po prostu blupujcie bez zawodów? PG wychodzi takie samo ;P

Zamiast załatwić swoje sprawy w swoim zakresie wypisujesz tematy na Zagrodzie. W tym czasie pewnie już by jeden arabek był machnięty (podziwiam, tyle screenów zrobić). Nie raz mnie blokowano i nie raz będą jeszcze Ciebie blokować, pogódź się z tym, life is brutal. Więcej czasu tracisz na te przepychanki i bóle niż na porządną pracę w hodowli.

DEA mogłoby być świetną hodowlą, ale jak dalej będzie miało miejsce takie wywlekanie sporów i atakowanie (nawet jeśli w Twojej opinii słuszne) innej hodowli na pewno reputacji Wam nie poprawi.
Powrót do góry Go down
LIStek`
Raczkujący
LIStek`


Nick w grze : LIStek`
Liczba postów : 51
Dołączył : 20/02/2013

Blokowanie DEA przez WKL  Empty
PisanieTemat: Re: Blokowanie DEA przez WKL    Blokowanie DEA przez WKL  I_icon_minipostSob Maj 24, 2014 5:09 am

Rose ogarnij się bo widzę że masz Ból pośladów że Wirek umie coś zrobić w tej grze a ty jesteś ofiarą która wykorzystuje swoją hodowle jak tylko może. KRZYŻ NA DROGĘ. a Skoro Wirek chce wywalać PG to może pracowała na to. zabronisz jej?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Blokowanie DEA przez WKL  Empty
PisanieTemat: Re: Blokowanie DEA przez WKL    Blokowanie DEA przez WKL  I_icon_minipostSob Maj 24, 2014 5:17 am

LIStek` napisał:
Rose ogarnij się bo widzę że masz Ból pośladów że Wirek umie coś zrobić w tej grze a ty jesteś ofiarą która wykorzystuje swoją hodowle jak tylko może. KRZYŻ NA DROGĘ. a Skoro Wirek chce wywalać PG to może pracowała na to. zabronisz jej?
Zgadzam się z  tym, że pracowała na to PG. Ale DEA może być wkurzone, to ewidentnie przeszkadzanie w osiąganiu rankingu.
Powrót do góry Go down
TenOdNiechcenia
Nowy
TenOdNiechcenia


Nick w grze : TenOdNiechcenia
Liczba postów : 8
Dołączył : 29/11/2013

Blokowanie DEA przez WKL  Empty
PisanieTemat: Re: Blokowanie DEA przez WKL    Blokowanie DEA przez WKL  I_icon_minipostSob Maj 24, 2014 5:36 am

Ja dodam, że ostatnio trenowałam skilla. Po dwóch godzinach dostałam wiadomość, że pseudoblokuję DEA. Z czego wyszło co ? Oni z automatu się do mnie dopisywali i mieli wielce pretensje że ich koń przegrywa.... Niestety, nie wierzę teraz w te screeny, bo moi znajomi również dostawali podobne wiadomości. 
A co do sprzedaży, to czemu niby ma nie wystawiać ? Ona na to pracowała to może chyba, nie ?
Powrót do góry Go down
Veya
Już coś wie
Veya


Nick w grze : Veya
Liczba postów : 190
Dołączył : 17/10/2013

Blokowanie DEA przez WKL  Empty
PisanieTemat: Re: Blokowanie DEA przez WKL    Blokowanie DEA przez WKL  I_icon_minipostSob Maj 24, 2014 6:00 am

A teraz wypowiem się ja, w gwoli ścisłości.
Od czasu ostatniej burzy między WKL a DEA panował spokój, błogi spokój.
Nikt sobie w drogę nie wchodził, spokojnie wszyscy blupowali, nie działo się nic irytującego - po prostu idylla. 
Problemy zaczęły się jakieś... hmmm... 2 tygodnie temu? Nagle, ni stąd ni zowąd.
Ja rozumiem to, że ktoś dopisze się przez przypadek raz, dwa trzy - ale sama doświadczyłam tego, że gemini specjalnie mnie bloczyła (jej koń był już wyblupowany, miał ponad 20 wygranych) - więc było to robione po prostu po złości.
Maść na ból czterech liter? Ludzie, trochę ogarnięcia.
Zapewne każdy byłby wkurzony, gdyby musiał bawić się z zawodami godzinę, dwie czy nie wiadomo ile, a co najśmieszniejsze - przeskakując z zawodów na zawody. To galop, to kłus, to skoki - i co? Wszędzie wpada WKL, po złości, nie z racji pracy. 
Od dawien dawna była "umowa", że się nie blokujemy, nie wchodzimy sobie w drogę, po co? By się wzajemnie wkurzać? Bezsens.
Sama niegdyś pisałam do wirek z przeprosinami, gdy jedna z osób z DEA nie wiedząc, że nie wolno dopisała się do ich zawodów. Przeprosiny zostały przyjęte, prosta piłka. Każdy z DEA ma od razu nakładany zakaz blokowania koni z jakichkolwiek prestiżowych hodowli - by uniknąć takich właśnie nieporozumień, sporów i problemów.
Prosiliśmy WKL by nas nie blokowali, pisaliśmy w tej sprawie do jednej z osób (podobno wirek o tym wcale nie wiedziała, w co jednakże wątpię, gdyż pisane było do jej "bliskiej osoby"). 
Ile można się prosić? 
Wydaje mi się, że zawodów jest tyle, że spokojnie każdy się pomieści, przecież do tej pory wszystko było piękne i cudowne, prawda? 
Tym bardziej wkurzające jest to, że w 90% my sobie pchamy zawody, więc pracuje na to kilka osób, tracąc czas - WKL idzie sobie na łatwiznę, a co tam, lepiej żerować na pracy innych osób, to takie przyjemne.
Popatrzcie na to z dwóch stron, pomyślcie, jakbyście sami się czuli gdyby ktoś traktował Was w taki sposób - bo tak, to jest irytujące, denerwujące, wkurzające, tym bardziej, że my im tego nie robimy - nie bawi nas to, strata czasu. 

Tonku, możesz mi napisać na PW kiedy była ta sytuacja? Bo nic do mnie takiego nie doszło, a aż jestem ciekawa całego zajścia. 

Z tego co ja wiem - VIP nie zapisze konia do zawodów, w których ma możliwość przegrania, więc troszkę to dziwne. Koń w zawodach bierze udział z takimi um, z jakimi został aktualnie zapisany, nie są liczone jego końcowe um i tak dalej...

Ja do sprzedaży się nie wypowiem, ale cóż... w sumie jakby tak zebrało się kilkanaście dobrych osób, to mogliby zagrozić i WKL, koniec końców.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1624463
Labamba
Już coś wie
Labamba


Nick w grze : Labamba
Liczba postów : 150
Dołączył : 30/06/2013

Blokowanie DEA przez WKL  Empty
PisanieTemat: Re: Blokowanie DEA przez WKL    Blokowanie DEA przez WKL  I_icon_minipostSob Maj 24, 2014 7:14 am

Veya wszystko o czym piszesz to oczywiście prawda. Blokowanie jest chamskie i na pewno upierdliwe.
Wydawało mi się, że każda hodowla ma ze sobą niepisemną umowę nie blokowania się wzajemnie. Po prostu z zasad fair play. Bywa  różnie. A czy WKL robi Wam to celowo?
Szczerze? Wątpię, bo nie uważam żebyście byli dla nich konkurencją i baliby się Was.
Oczywiście DEA mogłoby być pierwszą hodowlą arabów i w ogóle na hwr, ale niestety TY sama tej hodowli nie pociągniesz. Ani TY ani te kilka najwięcej blupujących aktualnie osób. Do tego trzeba jednak zgranej ekipy chociażby 10 osób i przede wszystkim dobrego lidera Smile
Poza tym co chcecie osiągnąć tym tematem? Wszyscy z ZM mają teraz napisać do WKL i pogrozić im palcem żeby nie blokowało DEA? Takie sprawy chyba załatwia się między sobą, między liderami?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2876121
Gość
Gość
Anonymous



Blokowanie DEA przez WKL  Empty
PisanieTemat: Re: Blokowanie DEA przez WKL    Blokowanie DEA przez WKL  I_icon_minipostSob Maj 24, 2014 8:22 am

Nie rozumiem prawdziwego sensu tego tematu. Czyli co, my, ludzie postronni mamy w tej sytuacji zrobić? Zastosować plan ewakuacyjny, a może zebrać się przy ognisku i odtańczyć taniec nienawiści? To sprawa między wami czy macie umowę podpisaną czy nie. Nikt z nas, kto nie jest w hodowli nie ma nic do tego co się między wami dzieje.

Poza tym osoby mające konto VIP i używające automatycznego zgłaszania do zawodów nie mają możliwości sprawdzenia do kogo się dopisuje i kto był zgłoszony pierwszy. Nie ma też przedstawionej kolejności zgłoszeń w żadnej historii, dlatego nikt nie może mieć pewności jak jest naprawdę. Może wy sami dopisujecie konie do WKL, żeby po prostu mieć argument do oczernienia ich? Jak wam nie pasuje, że konie WKL z wami wygrywają, to może czas na zmianę taktyki żeby w jakiś logiczny i uczciwy sposób ich przegonić? 

Każdy działa na korzyść własnej hodowli i ja nie widzę powodu, żeby mieć pretensje do WKL, że działa(?) na korzyść swojej. DEA to KONKURENCJA dla nich, jakby nie patrzeć. Poza tym nie znalazłam w regulaminie żadnej adnotacji, iż zgłaszanie koni dwóch koni identycznej rasy do jednych zawodów jest zakazane. Dlatego szczerze wam radzę, żeby zamiast wylewania żali co chwilę na forach (zarówno w celu obrony przed oskarżeniami jak i wysuwania różnego rodzaju oskarżeń na konkurencyjne hodowle lub/i graczy), spiąć tyłeczki i zająć się promowaniem w POZYTYWNY sposób swojej hodowli oraz uczciwą walką z konkurencją. DEA ma swoich zwolenników i przeciwników, ale to właśnie WY, WY, a nie kto inny pracujecie na dobre imię hodowli. A takimi zagraniami jak te powyższe swoich zwolenników niestety nie znajdziecie.
Powrót do góry Go down
Veya
Już coś wie
Veya


Nick w grze : Veya
Liczba postów : 190
Dołączył : 17/10/2013

Blokowanie DEA przez WKL  Empty
PisanieTemat: Re: Blokowanie DEA przez WKL    Blokowanie DEA przez WKL  I_icon_minipostSob Maj 24, 2014 8:44 am

Temat nie ma na zasadzie oczernić nikogo, zmusić postronnych do działania ale ukazać to, jakie zagrywki są teraz wobec nas stosowane - i są one naszym zdaniem po prostu nie fair. Jak sama Lab napisała - fair play. Ja rozumiem, że automat może dopisać, to oczywiste, ale tak jak pisałam - mi dopisywano się koniem już wyblupowanym, po kryciach, po wszystkim, stojącym sobie - jaki był tego sens? Przepraszam, ale nie wierzę, że z braku laku. Tak samo latanie za nami po zawodach, przypadek? No błagam.

Zmiana taktyki? Próbowaliśmy z pchaniem i bez pchania - efekt ten sam, niestety. Gdzie mamy te konie zacząć posyłać? Wytworzyć sobie specjalne zawody? To nierealne. 

W takim razie poróbmy sobie masę blokerów i wzajemnie zastopujmy wszelką pracę, to byłoby dobre wyjście? Bo chyba do tego wreszcie dojdzie. Kuriozalna sytuacja po prostu. 

Tak, oczywiście, specjalnie sobie pracę utrudniamy, specjalnie dopisujemy się tak, by jednego konia blupować godzinę (gdy normalnie trwa to jakieś 20 minut, jeżeli robi to osoba wprawiona). Nie mamy co robić, serio. 

Moja droga Lab, aktualnie DeA ma bardzo zgraną i dobrą ekipę, ale sama doskonale wiesz jak jest, i chyba nie muszę mówić co mam na myśli. 
Próbowaliśmy to załatwić, pisaliśmy do liderki, i tyle - jak widać nie wyszło, w przeciwnym wypadku tematu by nie było, zostałoby to rozegrane wewnętrznie. 

Tak jak pisałam - temat nie ma wywołać wojny, tylko zwrócić uwagę na to, jak nie fair postępuje wobec nas konkurencyjna hodowla. Dlaczego inne hodowle potrafią jakoś się omijać i nie wchodzić sobie w drogę? To nie jest trudne, wystarczy chcieć.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1624463
kam55
Już coś wie
kam55


Nick w grze : luctl
Liczba postów : 105
Dołączył : 05/07/2013

Blokowanie DEA przez WKL  Empty
PisanieTemat: Re: Blokowanie DEA przez WKL    Blokowanie DEA przez WKL  I_icon_minipostSob Maj 24, 2014 8:59 am

Green, udajesz ofiarę bo nie potrafisz sobie z tym poradzić. Zamiast zrobić pseudoskilla, odwdzięczyć się czy przejść chociażby na WEST to wylewasz gorzkie żale :DTym nic nie zdziałasz. Nie twierdzę że blokowanie jest fajne itp., ale jednak trochę myślenia nie zaszkodzi xD
Co do wywalania Wirek takiego PG - pracowała na to, jak widzicie robi duuużo i ma do tego prawo, to JEJ hodowla.
~czekam na hejty! lol!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3062674
Gość
Gość
Anonymous



Blokowanie DEA przez WKL  Empty
PisanieTemat: Re: Blokowanie DEA przez WKL    Blokowanie DEA przez WKL  I_icon_minipostSob Maj 24, 2014 9:29 am

Ja tam nie będę nikogo hejcić. O co wam chodzi w tych hodowlach? Zajmijcie się sobą. Nikt wam nie zabrania śledzić PG tej drugiej, ale już przestańcie z tą wojną! Co ona ma na celu? Nic. Jedynie wyniszczenie tej drugiej, a po co? Rywalizajcia motywuje do działania, a jak zniszczycie się nawzajem, to co z tego będzie? Ranking przejmie ta, która przetrwa i przestanie działać, bo wie, że jest na szczycie. Zniknie motywacja. Więc cieszcie się tym co macie. Nie zajmujcie się bezcelową, niepotrzebną wojną między hodowlami, a zajmijcie PG, UM, rankingiem. Normalną grą. A nie chorą, bezsensowną, zbyt ostrą rywalizacją, która już nawet rywalizacją nie jest, a zazdrością, zawiścią. I tyle.

No, tyle ode mnie. 
~ również czekam na hejty i krytykę. Nie krępować się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Blokowanie DEA przez WKL  Empty
PisanieTemat: Re: Blokowanie DEA przez WKL    Blokowanie DEA przez WKL  I_icon_minipostSob Maj 24, 2014 9:32 am

omg o.o nie wiedziałam, że to kiedyś powiem, ale zgadzam się z nil.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Blokowanie DEA przez WKL  Empty
PisanieTemat: Re: Blokowanie DEA przez WKL    Blokowanie DEA przez WKL  I_icon_minipostSob Maj 24, 2014 9:37 am

Dzięki Danon.
Też nie wiedziałam, że napiszę coś takiego, ale mnie poniosło.
Powrót do góry Go down
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

Blokowanie DEA przez WKL  Empty
PisanieTemat: Re: Blokowanie DEA przez WKL    Blokowanie DEA przez WKL  I_icon_minipostSob Maj 24, 2014 10:18 am

Nil, stawiam ci jogurt pitny, bo alkohol dopiero od osiemnastki Razz

Już pominę fakt, że dla mnie hwr samo w sobie jest najdziwniejszym tworem, ale takie sytuacje są co najmniej dziwno-śmieszne. A tak na serio:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Gość
Gość
Anonymous



Blokowanie DEA przez WKL  Empty
PisanieTemat: Re: Blokowanie DEA przez WKL    Blokowanie DEA przez WKL  I_icon_minipostSob Maj 24, 2014 10:33 am

Cóż, dzięki Ejli
Jogurcik pyszny.
Hwr odstaje od rzeczywistości i jest trochę nieogarnięte. Ostatnie, co interesuje Owlient, to "Co się dzieje na polskim serwerze...?"
Powrót do góry Go down
Cloveu
Nowy
avatar


Nick w grze : Cloveu
Liczba postów : 18
Dołączył : 26/02/2013

Blokowanie DEA przez WKL  Empty
PisanieTemat: Re: Blokowanie DEA przez WKL    Blokowanie DEA przez WKL  I_icon_minipostNie Maj 25, 2014 2:20 am

WKL mają prawo wystawiać swoje konie czy chociażby blokować DEA, utrudniając rozwijanie się konkurencji- to chyba normalne, że nie chcą żeby ktoś ich przegonił.
Także zamiast narzekać (co my mamy na to poradzić że WKL was blokują?), niech DEA zacznie coś robić i pracować, a ew. problemy, czy, tak jak Veya pisała, dopisywanie już wyblupowanych koni, niech liderki rozwiązują prywatnie pomiędzy sobą.

Osoby postronne nie mogą ocenić kto komu robi na złość, prawda jest jedynie taka że WKL pracowało na swoją pozycję i będą bronić swojego miejsca w rankingu, a DEA musi się z tym pogodzić i przykładowo, tak jak Kazu pisała, zrobić skillera i też poblokować WKL- to już wasza sprawa. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2782828
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Blokowanie DEA przez WKL  Empty
PisanieTemat: Re: Blokowanie DEA przez WKL    Blokowanie DEA przez WKL  I_icon_minipostNie Maj 25, 2014 2:47 am

Szczerze, taka wojna dla osoby patrzącej z zewnątrz jest zwyczajnie zabawna i nie rozumiem czemu upubliczniasz to na forum. Gracz, który szuka konia do zawodów kupi lepszego za atrakcyjną cenę, nieważne z jakim przyrostkiem.
WKL was blokuje i ma do tego pełne prawo, bo w końcu konie im z nieba tez nie spadły, też włożyli masę czasu, kuponów i wysiłku by to osiągnąć. A że likwidują konkurencję? Prawo dżungli, albo zjesz, albo będziesz zjedzony. Czy wy dopuścicie trzecią hodowle by was przegoniłą uprzejmie im zawodów nie blokując?
Może zamiast z nimi walczyć zastosuj się to pewnych mądrych słów: "Jeśli nie możesz pokonać swojego wroga, przyłącz się do niego" ?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
.Tukan14
Nowy
.Tukan14


Nick w grze : Tukan14
Liczba postów : 14
Dołączył : 11/05/2014

Blokowanie DEA przez WKL  Empty
PisanieTemat: Re: Blokowanie DEA przez WKL    Blokowanie DEA przez WKL  I_icon_minipostNie Maj 25, 2014 4:33 am

LIStek` napisał:
Rose ogarnij się bo widzę że masz Ból pośladów że Wirek umie coś zrobić w tej grze a ty jesteś ofiarą która wykorzystuje swoją hodowle jak tylko może. KRZYŻ NA DROGĘ. a Skoro Wirek chce wywalać PG to może pracowała na to. zabronisz jej?
Zgadzam się, wywala takie bo może ma taki cennik ustalony lub maja spokojny przyrost PG?
Powrót do góry Go down
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

Blokowanie DEA przez WKL  Empty
PisanieTemat: Re: Blokowanie DEA przez WKL    Blokowanie DEA przez WKL  I_icon_minipostNie Maj 25, 2014 5:44 am

Z góry uprzedzam, że nie znam się na metodach radzeniu sobie w hodowlach, nie wiem też czy to ma prawo wypalić, ale...

Może dacie komuś parę zapychaczy i poprosicie by robił to, co należy? (najlepiej w przeciwnym kierunku (góra-dół dół-góra) niż blokujący)W sumie potrzebny jest tylko refleks, chętny do pomocy i zapychacze właśnie .~.  Coś nie widzę DEA i WKL współpracujących ze sobą, po prostu nie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Księżniczka Żulietta
Przyjaciel Zagrody
Księżniczka Żulietta


Nick w grze : Ryuuko
Liczba postów : 1622
Dołączył : 06/11/2012

Blokowanie DEA przez WKL  Empty
PisanieTemat: Re: Blokowanie DEA przez WKL    Blokowanie DEA przez WKL  I_icon_minipostNie Maj 25, 2014 6:12 am

Nu, ja też sie zgadzam z Nil D; *tydzień cudów*
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1933720
Poziomek
W skromnych progach Zagrody
Poziomek


Nick w grze : RedQueen
Liczba postów : 424
Dołączył : 03/12/2013

Blokowanie DEA przez WKL  Empty
PisanieTemat: Re: Blokowanie DEA przez WKL    Blokowanie DEA przez WKL  I_icon_minipostNie Maj 25, 2014 6:25 am

Zgadzam się z Nil... o_____O
Powrót do góry Go down
mrunia
Nowy
mrunia


Nick w grze : mrunia
Liczba postów : 29
Dołączył : 22/02/2013

Blokowanie DEA przez WKL  Empty
PisanieTemat: Re: Blokowanie DEA przez WKL    Blokowanie DEA przez WKL  I_icon_minipostPon Maj 26, 2014 3:03 pm

Danonek napisał:
Siedziałam 10 minut, ale przejrzałam wszystko. Z początku faktycznie myślałam że to przypadki, ale czytając dalej... No nie wiem. Rozumiem raz, drugi, trzeci, no ale też bez przesady. 
WKL widocznie chce się utrzymać w rankingu za wszelką cenę.
Zgadzam się. Niestety wy też blokujecie BLUP moim arabkom i luzyndom.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1969300
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Blokowanie DEA przez WKL  Empty
PisanieTemat: Re: Blokowanie DEA przez WKL    Blokowanie DEA przez WKL  I_icon_minipostCzw Maj 29, 2014 12:10 pm

Hmm..ale po co to się tutaj ludziom żalicie ? Myślicie nadal, że wygrane zawody mają wpływ na PG źrebaków ? Wink Jeżeli tak-gratuluję.Ośmieszacie się tylko na publicznym forum.


Gdy ja was blokowałem  za blokowanie anglików z (nie istniejącej już hodowli) Royal Blood, (i to akurat nie mi, tylko innym osobom ) wcale nie zakładaliście tematów na forum.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

Blokowanie DEA przez WKL  Empty
PisanieTemat: Re: Blokowanie DEA przez WKL    Blokowanie DEA przez WKL  I_icon_minipostPią Maj 30, 2014 6:53 am

Zaraz. Owszem, ja długo nie wchodziłam na Hwr, ale nigdzie nie jest napisane, że nie wolno wystawiać konia do zawodów cudzej hodowli. Po 1, jak ktoś już wyżej wspomniał, z kontem VIP można wystawić do wielu zawodów naraz - nie widać wtedy, do kogo się dopisujesz. Niestety, choć jest to argument, jest on słaby.
Po 2, jesteś konkurencją. Walczycie ze sobą. Dla mnie jest zrozumiałe, i - chociaż chamskie - dość ,,naturalne" blokowanie koni. Oni w ten sposób bronią się przed konkurencją. Chcą być pierwsi. Bronią się przed konkurencją. 
Po 3, to że się nie blokowaliście, to jest wyłącznie wasza uprzejmość, a ponieważ ostatnio nie było między waszymi hodowlami zbyt miło, oni jak najbardziej mają powód, by się odegrać. Może i nie jest to kulturalne, ale niestety - takie jest życie. 

Jedyne, co możecie zrobić, to blokować ich. Albo wystawiać takiego konia do BLUP'owania do zawodów dla koni, które wygrały mniej niż 20 zawodów. Bo w takich zawodach mają mniejsze możliwości blokowania was .-. Ja się nie znam na hodowlach, i jeżeli palnęłam głupstwo, to pozostają wam 2 opcje:
a) siedzieć i czekać, aż im przejdzie, i żalić się na forum 
b) blokować ich.

Po prostu nie ma innych możliwości.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
kam55
Już coś wie
kam55


Nick w grze : luctl
Liczba postów : 105
Dołączył : 05/07/2013

Blokowanie DEA przez WKL  Empty
PisanieTemat: Re: Blokowanie DEA przez WKL    Blokowanie DEA przez WKL  I_icon_minipostPią Maj 30, 2014 2:35 pm

Green, coś tak nagle zamilkłaś ;( Adwokatów zabrakłoo? ;D
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3062674
Nemmip
Przyjaciel Zagrody
Nemmip


Nick w grze : Nemmip
Liczba postów : 428
Dołączył : 08/03/2014

Blokowanie DEA przez WKL  Empty
PisanieTemat: Re: Blokowanie DEA przez WKL    Blokowanie DEA przez WKL  I_icon_minipostSob Maj 31, 2014 3:41 am

Widać, że niezła kłótnia wyrosła. Kłóćcie się dalej. Przenoszę do odpowiedniego działu (Flames).
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3776402http://www.howrse.p
kam55
Już coś wie
kam55


Nick w grze : luctl
Liczba postów : 105
Dołączył : 05/07/2013

Blokowanie DEA przez WKL  Empty
PisanieTemat: Re: Blokowanie DEA przez WKL    Blokowanie DEA przez WKL  I_icon_minipostSob Maj 31, 2014 7:44 am

Nemmip napisał:
Widać, że niezła kłótnia wyrosła. Kłóćcie się dalej. Przenoszę do odpowiedniego działu (Flames).
ta kłotnia jest od samego początku... zaczęta przez dea
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3062674
anteek
Przyjaciel Zagrody
anteek


Nick w grze : aantek
Liczba postów : 795
Dołączył : 10/05/2012

Blokowanie DEA przez WKL  Empty
PisanieTemat: Re: Blokowanie DEA przez WKL    Blokowanie DEA przez WKL  I_icon_minipostWto Cze 03, 2014 8:21 am

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ! Po otrzymaniu takich wiadomości od Was sam specjalnie bym blokował, dno i wodorosty Smile Jednak fajnie jest czasami zobaczyć co dzieje się na howrse i pośmiać się z tych MONDRYCH ludzi Razz
Powrót do góry Go down
Mika_TLR
W skromnych progach Zagrody
Mika_TLR


Nick w grze : Mika_TLR
Liczba postów : 486
Dołączył : 07/11/2012

Blokowanie DEA przez WKL  Empty
PisanieTemat: Re: Blokowanie DEA przez WKL    Blokowanie DEA przez WKL  I_icon_minipostWto Cze 03, 2014 7:06 pm

Miałam okazję być w obydwu hodowlach i za mojej kadencji starano się unikać takich kwestii jak blokowanie BA moje zapędy do blokowania były wręcz hamowane.
Przyznam, że opisywanie blokowania przez hodowle, pozostawmy to czy celowego czy nie jest niestosowne. Zapewniam jako bywalec hodowlany, że wszędzie się z tym spotykam. Częściej nawet przez upartych ludzi, którzy skądś kupili wałacha. Co do cen na rynku, moi drodzy ceny i PG dyktuje hodowla która prowadzi. Taki przywilej lidera. 
Albo zacznijcie w końcu współpracować, bo ta walka trwa już rok.
Albo spiszcie jakiś układ.
Drogie WKL i DEA przypominam, że kiedy byłam był problem z dokładaniem mi zawodów ponieważ BLUPowałam araby na weście. Z tego co widzę screeny dotyczą zawodów klasycznych. Może pora się przestawić? ---> http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=18376021   taki przykładzik

Btw. drodzy państwo temat znajduję się we Flames, ale proszę o zachowanie należytej kultury w wypowiedziach.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Blokowanie DEA przez WKL  Empty
PisanieTemat: Re: Blokowanie DEA przez WKL    Blokowanie DEA przez WKL  I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Blokowanie DEA przez WKL
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» [Propozycja] Blokowanie Poczty
» Blog przez WP
» Czcionki Polecane przez was :3
» ** ZABLOKOWANY PRZEZ AUTORA **
» Przez nudy z grafiką.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: