Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Wiedźmin 3: Dziki gon

Go down 
+3
tomek101
Szarusia16
Lubelak
7 posters
AutorWiadomość
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Wiedźmin 3: Dziki gon Empty
PisanieTemat: Wiedźmin 3: Dziki gon   Wiedźmin 3: Dziki gon I_icon_minipostSro Cze 04, 2014 7:34 am

E3: "Wiedźmin 3" - jest pierwszy zwiastun wyczekiwanej polskiej produkcji! - Co wiemy o grze? Jej świat ma być około 20 procent większy niż ten ze ... "Skyrima"! Przejechanie go na koniu wzdłuż miałoby zająć około 40 minut. Tytuł będzie oczywiście oparty na nowej generacji silnika, który posłużył do stworzenia "Wiedźmina 2". Jeśli chodzi o fabułę, to Geralt ma w końcu odzyskać pamięć i ruszyć w poszukiwaniu zagubionych bliskich. Questy w produkcji mają być podzielone na wątki/warstwy. Poszukiwanie bliskich, przepychanki polityczne, oraz wszystkie pozostałe. Oczywiście wszystkie misje, przygody i zadania mają się ze sobą przeplatać, a podejmowane decyzje będą wpływać na nasze losy i na cały świat gry. Zmianom ulec mają także szczegóły takie jak drzewko umiejętności, zarządzanie ekwipunkiem, działanie znaków, sposób walki i tak dalej. Póki co jest jednak za wcześnie by wdawać się w takie niuanse. - Materiały prasowe






Artykuł w całości skopiowany
Źródło: Onet
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Szarusia16
Przyjaciel Zagrody
Szarusia16


Liczba postów : 745
Dołączył : 20/04/2011

Wiedźmin 3: Dziki gon Empty
PisanieTemat: Re: Wiedźmin 3: Dziki gon   Wiedźmin 3: Dziki gon I_icon_minipostCzw Cze 05, 2014 1:30 pm

Edycja Kolekcjonerska...chcę.....ta figurka...dzieło sztuki ;___;
Powrót do góry Go down
tomek101
Nowy
tomek101


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 3
Dołączył : 22/07/2015

Wiedźmin 3: Dziki gon Empty
PisanieTemat: Re: Wiedźmin 3: Dziki gon   Wiedźmin 3: Dziki gon I_icon_minipostSro Lip 22, 2015 3:44 am

Fajna i wciągająca gierka, lepsza jest od 2 Smile
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Wiedźmin 3: Dziki gon Empty
PisanieTemat: Re: Wiedźmin 3: Dziki gon   Wiedźmin 3: Dziki gon I_icon_minipostSob Sty 30, 2016 5:26 pm

Wiedźmin 3: Dziki gon 198122_nowy-dodatek-do-wiedzmina
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
ASid
Nowy
ASid


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 1
Dołączył : 16/02/2016

Wiedźmin 3: Dziki gon Empty
PisanieTemat: Re: Wiedźmin 3: Dziki gon   Wiedźmin 3: Dziki gon I_icon_minipostWto Lut 16, 2016 11:38 am

I jak, graliście w Wiedźmina? Smile Moim zdaniem cudowny, porównywalny nawet z moim ukochanym Gothickiem. A dodatek "Serce z Kamienia" jeszcze lepszy. Polecam jeśli ktoś jeszcze nie grał!
Powrót do góry Go down
Suzan
Przyjaciel Zagrody
Suzan


Nick w grze : Suzan
Liczba postów : 954
Dołączył : 21/09/2012

Wiedźmin 3: Dziki gon Empty
PisanieTemat: Re: Wiedźmin 3: Dziki gon   Wiedźmin 3: Dziki gon I_icon_minipostPią Lut 19, 2016 4:23 pm

ASid napisał:
I jak, graliście w Wiedźmina? Smile Moim zdaniem cudowny, porównywalny nawet z moim ukochanym Gothickiem. A dodatek "Serce z Kamienia" jeszcze lepszy. Polecam jeśli ktoś jeszcze nie grał!
Posiadam gierkę, ale niestety mój komputer tego nie jest w stanie uciągnąć ;-;! Planuję zakup nowego byleby tylko zagrać Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=31458
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

Wiedźmin 3: Dziki gon Empty
PisanieTemat: Re: Wiedźmin 3: Dziki gon   Wiedźmin 3: Dziki gon I_icon_minipostSob Lut 20, 2016 4:38 pm

Ja zamast grać obejrzałam całą serię gameplaya na yt, dosłownie 100% gry zobaczyłam. Żałuję, że sama nie grałam, ale przeżycia z samego oglądania i tak niesamowite Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
Szaman1234
Nowy
Szaman1234


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 3
Dołączył : 16/08/2016

Wiedźmin 3: Dziki gon Empty
PisanieTemat: Re: Wiedźmin 3: Dziki gon   Wiedźmin 3: Dziki gon I_icon_minipostWto Sie 16, 2016 11:02 am

Gra, po prostu bomba !!! Jedna z najlepszych gier w jakie grałem Smile Trudno się oderwać przez pierwsze 15 h Razz
___________________________________________________________________________
Zapraszam do sklepu gdzie można kupić między innymi detektory tętna płodu
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wiedźmin 3: Dziki gon Empty
PisanieTemat: Re: Wiedźmin 3: Dziki gon   Wiedźmin 3: Dziki gon I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Wiedźmin 3: Dziki gon
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wiedźmin 2 i Mount & Blade za darmo na GOG.com
» Nowy dziki koń-Sorraia
» Dziki dragon(dres XD)
» GRA: Dziki koń Exmoor w Rogach Obfitości! [PL]
» Dziki koń Cincoteague w sprzedaży+kupony w ufo[DE]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Inne gry :: Inne gry-
Skocz do: