Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Złodziejka pracy Arveny

Go down 
+3
Sheila86
ZetkaEmka
Star-x3
7 posters
AutorWiadomość
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Złodziejka pracy Arveny Empty
PisanieTemat: Złodziejka pracy Arveny   Złodziejka pracy Arveny I_icon_minipostCzw Wrz 15, 2011 11:11 am

Selmi ma wysłaną do CP maść która jest plagiatem pracy Arveny (a właściwie jej siostry)

Złodziejka pracy Arveny 1009810-normalZłodziejka pracy Arveny 1009903-normal

Nie sądzicie że są za podobne na przypadek?

Mam nadzieje że Arvenie uda się wyegzekwować sprawiedliwość. A przy okazji proszę ją o kontakt, bo wiem że czyta forum ; P
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Złodziejka pracy Arveny Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejka pracy Arveny   Złodziejka pracy Arveny I_icon_minipostCzw Wrz 15, 2011 11:20 am

A który jest siostry Arveny?
Powrót do góry Go down
Sheila86
Przyjaciel Zagrody
Sheila86


Nick w grze : Sheila86
Liczba postów : 658
Dołączył : 03/07/2011

Złodziejka pracy Arveny Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejka pracy Arveny   Złodziejka pracy Arveny I_icon_minipostCzw Wrz 15, 2011 11:59 am

A ja się nie zgadzam. Ten pierwszy od lewej pochodzi z tapety na pulpit ogólnodostepnej, jest tylko troche zmieniony. Bardzo podobny ma Cholek jako zdjęcie początkowe w profilu do prezki a niewiele różniących się widziałam pełno na googlach.
Druga rzecz moim zdaniem wcale nie są aż tak podobne i jest całe mnóstwo wyglądających jak każdy z tych koni z osobna zdjęć w internecie ogólnodostępnych, więc moim zdaniem to nie jest plagiat. Ten koń po prawej ma też zupełnie inaczej ułożone nogi oba natomiast mają całkowicie różne "twarze" (jakkolwiek to brzmi:P) oraz budowę ciała.
Plagiat byłby jakby to był ten sam koń dokładnie tylko miałby zmieniony kolor albo dodaną jedną czy 2 rzeczy, np jakieś kokardki czy coś. Tutaj są natomiast dwa różne konie. A to że 2 osoby miały pomysł na konia czarnego z elementami ognia to nic dziwnego. Mnie samej podobają się takie koniki i chętnie widziałabym więcej tego typu maści, bo uważam, że nie ma ich zbyt wiele.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1084664
Go??
Gość
Anonymous



Złodziejka pracy Arveny Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejka pracy Arveny   Złodziejka pracy Arveny I_icon_minipostCzw Wrz 15, 2011 1:00 pm

a czy to praca z tych samych krajów?
Powrót do góry Go down
Caffrey
Nowy
Caffrey


Liczba postów : 16
Dołączył : 04/07/2011

Złodziejka pracy Arveny Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejka pracy Arveny   Złodziejka pracy Arveny I_icon_minipostCzw Wrz 15, 2011 3:19 pm

Bez urazy, ale jak dla mnie to te obrazki różnią się diametralnie.

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2430929
Sakti
Raczkujący
Sakti


Liczba postów : 66
Dołączył : 21/08/2011

Złodziejka pracy Arveny Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejka pracy Arveny   Złodziejka pracy Arveny I_icon_minipostCzw Wrz 15, 2011 5:37 pm

Podobieństwo jest takie że oba czarne i z elementami ognia i tyle, ale jak się mają te podobieństwa do plagiatu? Nijak! Jak by tak podchodzic do sprawy to mógłby być jeden projekt siwego konia, jeden czarnego itd Wink Coś mi sie wydaje że Star chcesz podlizać sie Arwenie i tylko o to chodzi Wink Ech... Star co takiego chcesz uzyskać od Arweny ze jesteś gotowa sponiewierać innego gracza? ? ...
Powrót do góry Go down
DusiaKoniara
W skromnych progach Zagrody
DusiaKoniara


Liczba postów : 301
Dołączył : 19/07/2011

Złodziejka pracy Arveny Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejka pracy Arveny   Złodziejka pracy Arveny I_icon_minipostPią Wrz 16, 2011 9:43 am

Sakti myślę, że Star nie o to chodziło. Owszem pracę są podobne (maść, moment wybicia w galopie i elementy ognia), jednak wątpię, aby był to plagiat. Różnią się bardzo stylem wykonania. Autorki miały taki sam pomysł i tyle.
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Złodziejka pracy Arveny Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejka pracy Arveny   Złodziejka pracy Arveny I_icon_minipostPią Wrz 16, 2011 10:31 am

Balios też ma ognistą grzywę Wink
Złodziejka pracy Arveny Balios-3
Jeden z piątych żywiołów to też ogień... Zdjęcia teraz nie mogę znaleźć...
Więc raczej pomysł ten sam Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Sponsored content





Złodziejka pracy Arveny Empty
PisanieTemat: Re: Złodziejka pracy Arveny   Złodziejka pracy Arveny I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Złodziejka pracy Arveny
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Urodziny Arveny !
» Czarna Perła-wymiary pracy
» Wysyłanie pracy
» czarna perla - problem z wyslaniem pracy
» Rymarz szuka pracy.!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: