Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Oferuję krycia

Go down 
AutorWiadomość
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Oferuję krycia Empty
PisanieTemat: Oferuję krycia   Oferuję krycia I_icon_minipostPią Cze 20, 2014 9:44 am

Oferuję pokrycia prywatne ogierami z mojej hodowli.
• O arab 1063.76 - wytrenowany, ponad 80 BLUP (brakuje tylko wieku), dał kilka rogatych potomków. Cena: 1000 Equus
• O hano 457.92 (R)  wytrenowany, 100 BLUP, ojciec kilku rogatych potomków. Cena: 1000 Equus
• O cob 1139.36 (141) - wytrenowany, ponad 80 BLUP (brakuje tylko wieku). Cena: 1500 Equus
• Holiday! - wytrenowany rożek nokota, 455 PG, 100 BLUP. Cena: 500 Equus
• O bash 523.02 - wytrenowany, ponad 80 BLUP (brakuje tylko wieku). Cena: 1000-1500 Equus
• Beautiful lie - wytrenowany rożek bashkir curly, 590 PG (o wiele wyższe niż na publicznych, gdzie max. PG wynosi 565), ponad 90 BLUP (brakuje tylko wieku). Cena: do ustalenia na priv, najchętniej w przedmiotach z CR za kilka pokryć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a pokryciem przez mojego ogiera, pisz do mnie na PW howrse. Smile
Zapraszam!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
 
Oferuję krycia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Archiwum postow
» Oferuję prezki
» Oferuję pokrycia ogierami!
» Oferuję pomoc w opiece nad końmi.
» Oferuje trening koni do GP, BLUPowanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HODOWLA :: Pozostałe :: Jednorożce :: Pokrycia-
Skocz do: