Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum

IndeksPortalFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

Share | 

Ulotki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
hanka1998
ZAGRODZIANIN

Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814

PisanieTemat: Ulotki   Pon Cze 23, 2014 11:14 am

Nie mam planów na większość wakacji, a pieniądze by się przydały. Na spełnienie marzeń potrzebuję około 400-500 polskich złotych. A że jestem człowiekiem leniwym i mam lekkie problemy z kręgosłupem, to nawet nie pchałam się na zbieranie owoców. 
Czy ktoś z Was ma doświadczenia w ulotkowym biznesie? U mnie w mieście raczej nie będzie problemu ze znalezieniem pracy, więc o to nawet się nie martwię. Ile można na tym zarobić? W internecie zdania są raczej podzielone i chciałabym zdobyć informacje od kogoś kompetentnego Wink

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Lubelak
Administrator

Liczba postów : 2672

PisanieTemat: Re: Ulotki   Pon Cze 23, 2014 3:42 pm

Nie mam doświadczenia, ale:
czy dostarczą ulotki na miejsce, czy masz trzymać paczki w domu. Zarabiaj, jak najbardziej, tylko ustal z nimi zasady. Jak nie zrozumiałe to tak: nie dasz rady dźwigać 25 kilo ulotek kilka kilometrów i rozdawać chodząc z nimi, zaplecze niech zapewnią.
To takie na szybko.

Aby korzystać z Internetu potrzebny jest IP. IQ niestety nie ...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
hanka1998
ZAGRODZIANIN

PisanieTemat: Re: Ulotki   Wto Cze 24, 2014 4:14 am

E tam, skoro przez tyle lat noszę książki do szkoły, to i z 25 kg na plecach nie będę miała problemu Laughing

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Ulotki   Wto Cze 24, 2014 9:24 am

Będziesz chodzić z ulotkami w nierzadko gorące dnie, potem jak niektórzy te ulotki wezmą, to co zobaczysz? Że leżą na ziemi albo w śmietniku. Chce ci się stać ileś godzin bez przerwy w upale? Weź sobie coś lżejszego - na problemy z kręgosłupem długie stanie raczej nie pomoże. Serio, weź jakąś lekką pracę, na której nawet możesz więcej zarobić - chociażby wyprowadzanie psa sąsiadki czy nawet opieka nad dziećmi, cokolwiek Wink
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator

Liczba postów : 2672

PisanieTemat: Re: Ulotki   Wto Cze 24, 2014 10:05 am

Droga hanka1998, nami się nie przejmuj, działaj Smile

Aby korzystać z Internetu potrzebny jest IP. IQ niestety nie ...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Ulotki   Wto Cze 24, 2014 10:17 am

Dobra, rób co chcesz, fakt. Zrobisz co uznasz za stosowne.
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN

PisanieTemat: Re: Ulotki   Wto Cze 24, 2014 12:10 pm

Ależ ja chcę właśnie poznać Wasze zdanie Very Happy 
Nil'Chi- długie stanie/chodzenie w upale i patrzenie się na porozrzucane ulotki nie robi na mnie specjalnego wrażenia. W różnych wolontariatach nastałam się wiele godzin w upały i mrozy, przygotowana na to jestem Wink Tylko rzecz w tym, że nie wiem jak się mają stawki. A, powiedzmy sobie wprost, to mnie najbardziej interesuje Razz Chyba po prostu przejdę się po paru miejscach i popytam ulotkowiczów, bo tak najszybciej się rozeznam w tym wszystkim.

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Ulotki   Wto Cze 24, 2014 2:28 pm

Haniacz. 
Jak jesteś przygotowana na ekstremalne warunki to dasz radę. Stawki, z tego co się orientuję, to granice 7-15 zł/h.
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN

Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774

PisanieTemat: Re: Ulotki   Sro Cze 25, 2014 3:59 pm

Zdecydowanie nie pchaj się w ulotki. Naprawdę, olbrzymia paczka do tachania po domkach na obrzeżach miasta to masa kilometrów w nogach (trening masz przy okazji - marszobiegi z obciążeniem). A przy problemach z kręgosłupem nawet "stacjonarne" wpychanie chłamu ludziom wykańcza.
Lepszą opcją jest rozdawanie bezpłatnych gazet na większych skrzyżowaniach (ludziska same się pchają, gazetki masz w wózku, na miejsce też cię dostarczają)

A nie myślałaś nad hotelikiem dla zwierzęcej drobnicy (jeśli masz miejsce w domu)? Sporo schronisk zbiera takie oferty na czas wakacji, stawki ustalasz samodzielnie, wszelkie warunki również (wyżywienie, zakres opieki itd). Ale polecam jednak sporządzanie z każdym umowy i pobieranie zaliczki. Licz się z tym, że czasem jednak właściciel nieszczególnie się spieszy je odebrać (stąd zawrzyj w umowie zapis, że jeśli w ciągu tygodnia czy dwóch po ustalonym terminie nie odbierze zwierzaka oddajesz fundacji / do schroniska / najbliższego zoologa)

Szukasz jednorożca? Zobacz, wybierz i pisz: KLIK
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Malto
ZAGRODZIANIN

Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378

PisanieTemat: Re: Ulotki   Sob Cze 28, 2014 10:57 am

Osobiście pracowałam przy rozdawaniu ulotek dwa razy - dwa lata z rzędu, z okazji organizacji Biegu Św. Dominika (Jarmark Dominikański). Wspominam to dość dobrze. Ulotki dostarczone przez organizatora, teren działania - centrum Gdańska (Starówka), więc nie musiałam się nachodzić, uśmiech i wciskanie ludziom kartki, której losy sekundę później nieszczególnie mnie obchodziły. 
Jeśli miałabyś działać na podobnej metodzie, czyli przemieszczanie się w promieniu jednej ulicy i szczerzenie się do tłumu ludzi z katarynkowym "proszę!" - może warto o tym pomyśleć. Jeśli jednak miałoby to odbywać się na zasadzie a'la domokrążca - osobiście bym podziękowała. Wysiłek niewarty zachodu, zwłaszcza że - jak sama piszesz - masz problemy z kręgosłupem.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
becia22
Nowy

Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 5

PisanieTemat: Re: Ulotki   Czw Lut 04, 2016 9:17 am

no, ale nie przesadzajcie, przecież oni płacą ile 5-6zł za godzinę za roznoszenie tych ulotek... Chcę sobie kupić olej z czarnuszki egipskiej to powiedzcie mi ile musiałabym na to zbierać, ile godzin pracować? Sami widzicie. A teraz jakbym była studentką zaoczną i musiałabym wynajmować mieszkanie, jeść, pić, bilety miesięczne, internet itd. Skąd na to wszystko pieniądze brać? Już nie mówiąc o przyjemnościach.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Ulotki   

Powrót do góry Go down

Ulotki
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1