Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Nudy JulicySkywalker, czyli: Digitalarty z FireAlpacki i nie tylko:)

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
JulicaSkywalker
Nowy
JulicaSkywalker


Nick w grze : Julica
Liczba postów : 4
Dołączył : 14/06/2014

Nudy JulicySkywalker, czyli: Digitalarty z FireAlpacki i nie tylko:) Empty
PisanieTemat: Nudy JulicySkywalker, czyli: Digitalarty z FireAlpacki i nie tylko:)   Nudy JulicySkywalker, czyli: Digitalarty z FireAlpacki i nie tylko:) I_icon_minipostPon Cze 23, 2014 12:31 pm

Mam ochotę pokazać wam moje mazidła. Niektóre dziwne, inne wygrzebane z zakurzonych folderów etc.
Na początek Miecze świetlne(Jak na razie tylko jeden rodzaj rękojeści, ale potem może artnę z innym typem):
Spoiler:
Spoiler:
Taki sobie dziwny Kuń(Wiem, tło nie wyszło):
Spoiler:

Prehistoryczny kiciuś:
Spoiler:
I jedno ze starszych dzieł
Spoiler:
Powrót do góry Go down
Mika_TLR
W skromnych progach Zagrody
Mika_TLR


Nick w grze : Mika_TLR
Liczba postów : 486
Dołączył : 07/11/2012

Nudy JulicySkywalker, czyli: Digitalarty z FireAlpacki i nie tylko:) Empty
PisanieTemat: Re: Nudy JulicySkywalker, czyli: Digitalarty z FireAlpacki i nie tylko:)   Nudy JulicySkywalker, czyli: Digitalarty z FireAlpacki i nie tylko:) I_icon_minipostPon Cze 23, 2014 3:25 pm

podawaj swoje prace w Spoilerach, są bardzo duże.
---> jak zrobić spoiler?
W kwadratowych nawiasach nie powinno być kropek, ani w pierwszym ani w tym ze sleshem --> czyli tym / nie ma tam też spacji miedzy nawiasami, oraz między nawiasami a linkiem. Ale inaczej pokazać się tego nie da, gdyż forum odczytuje to jako uszkodzone zdjęcie
Spoiler:
jeśli korzystasz z opcji wstaw zdjęcie dostępnym przez zagrodę mgły - 12 ikonka od prawej - zdjęcia wstawiane prze Typnic, generowany przez Typnic link zawiera już oznaczenie [img.] oraz [/img.] więc nie trzeba go powielać.
Powrót do góry Go down
Dżemik
Przyjaciel Zagrody
Dżemik


Nick w grze : JadeXDD
Liczba postów : 2112
Dołączył : 13/10/2012

Nudy JulicySkywalker, czyli: Digitalarty z FireAlpacki i nie tylko:) Empty
PisanieTemat: Re: Nudy JulicySkywalker, czyli: Digitalarty z FireAlpacki i nie tylko:)   Nudy JulicySkywalker, czyli: Digitalarty z FireAlpacki i nie tylko:) I_icon_minipostWto Cze 24, 2014 4:56 am

Twoje prace są bardzo ładne. Kiciuś podoba mi się najbardziej.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1955976
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Nudy JulicySkywalker, czyli: Digitalarty z FireAlpacki i nie tylko:) Empty
PisanieTemat: Re: Nudy JulicySkywalker, czyli: Digitalarty z FireAlpacki i nie tylko:)   Nudy JulicySkywalker, czyli: Digitalarty z FireAlpacki i nie tylko:) I_icon_minipostWto Sie 19, 2014 3:38 am

świetnie ci wychodzi, prehistoryczny kotek mi się podoba, chociaż gdzieniegdzie widać że wypełnienie jest niedokładnie wygumowane i zachodzi na tło - uważaj na to bo nieładnie to wygląda Smile Chociaż wiesz, mam wrażenie, że ten kot ma aż za szeroko paszczę otwartą Very Happy
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
Sponsored content





Nudy JulicySkywalker, czyli: Digitalarty z FireAlpacki i nie tylko:) Empty
PisanieTemat: Re: Nudy JulicySkywalker, czyli: Digitalarty z FireAlpacki i nie tylko:)   Nudy JulicySkywalker, czyli: Digitalarty z FireAlpacki i nie tylko:) I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Nudy JulicySkywalker, czyli: Digitalarty z FireAlpacki i nie tylko:)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nudy martiki zaczely robic glupote czyli Zestaw Erosa !
» Nudy 8D
» Och nudy
» "Bez nudy w wakacje"
» Nudy w domu :P

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Rozmowy :: Twórczość zagrodowiczów :: Grafika komputerowa-
Skocz do: