Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Baki Comeback :D

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Baki
Raczkujący
Baki


Nick w grze : olenka123
Liczba postów : 84
Dołączył : 24/04/2014

Baki Comeback :D Empty
PisanieTemat: Baki Comeback :D   Baki Comeback :D I_icon_minipostSob Cze 28, 2014 6:05 am

Witam wszystkich Smile Wracam do was po roku nieobecności ze względu na szkołę Smile Dużo się przez ten rok nauczyłam zwłaszcza że skończyłam właśnie pierwszą klase technikum grafiki komputerowej (niestety nie rysujemy a szkoda xd) I mam dla was nowe prace do oceny a od dziś zaczynam pracę nad kolejnymi projektami Smile Będę wrzucać w tym temacie prace zarówno robione w komputerze jak i na kartce. Liczę na szczerą ocenę moich prac i pomoc w dopracowaniu ich. Dawniej grałam tu pod loginem olenka123 (taki też mam na howrse ;p) ale z jakiegoś powodu nie mogę się zalogować xd Więc gram pod moim przydomkiem artystycznym Smile
O to pierwsza praca:

Baki Comeback :D 14cw3u1
Nie chodziło tu o anatomię bo rysowałam do dosłownie na kolanie xd chodziło raczej o bardziej komiksowo-fantastyczny efekt Smile Dopiero zaczęłam xd Za kończone tak mniej więcej mogę uznać róg i oko xd Zamierzam ustawić sobie tego rożka na avka jak skończę Wink
A oto druga praca do oceny:
Baki Comeback :D Nl4uae
To taki koń świąteczny xd Tu mi zależy na anatomi itd. Zaczęłam dopiero łepek Smile Chyba muszę mu usunąć owijki co nie ? Bo nie jestem pewna :< 
Zapraszam do oceny i porad dla mnie Smile Mam jeszcze pare prac do wrzucenia Smile
Baki
Powrót do góry Go down
Baki
Raczkujący
Baki


Nick w grze : olenka123
Liczba postów : 84
Dołączył : 24/04/2014

Baki Comeback :D Empty
PisanieTemat: Re: Baki Comeback :D   Baki Comeback :D I_icon_minipostPon Cze 30, 2014 7:54 am

Odświeżam:
Baki Comeback :D 2whnu37
Powrót do góry Go down
Konikpolny
Nowy
Konikpolny


Nick w grze : Konikpolny
Liczba postów : 26
Dołączył : 13/04/2012

Baki Comeback :D Empty
PisanieTemat: Re: Baki Comeback :D   Baki Comeback :D I_icon_minipostWto Lip 01, 2014 10:24 am

Koń na portrecie ma zdecydowanie zbyt ludzkie oko. Cienie na szyli siwka ładnie wychodzą
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=64710
Baki
Raczkujący
Baki


Nick w grze : olenka123
Liczba postów : 84
Dołączył : 24/04/2014

Baki Comeback :D Empty
PisanieTemat: Re: Baki Comeback :D   Baki Comeback :D I_icon_minipostWto Lip 01, 2014 11:28 am

Dziękuję ^^ ale grzywa musi się kończyć dalej nie zauważyłam tego :/ Bo wygląda jakby grzywka mu magicznie wyrosła z czubka głowy xd A akurat ten portret miał mieć takie hmm oko typu manga albo czoś w ten deseń Smile
Powrót do góry Go down
Baki
Raczkujący
Baki


Nick w grze : olenka123
Liczba postów : 84
Dołączył : 24/04/2014

Baki Comeback :D Empty
PisanieTemat: Re: Baki Comeback :D   Baki Comeback :D I_icon_minipostSro Lip 02, 2014 9:33 am

Baki Comeback :D 24v6y4z
Odświeżam. Już prawie skończyłam zostały nogi i ogon. Co o tym myślicie? (Pogadałby ktoś :< A nie taka cisza wszędzie)
Powrót do góry Go down
safie
Już coś wie
safie


Nick w grze : safie
Liczba postów : 122
Dołączył : 25/12/2012

Baki Comeback :D Empty
PisanieTemat: Re: Baki Comeback :D   Baki Comeback :D I_icon_minipostSro Lip 02, 2014 3:30 pm

Cień na udzie niezbyt mi pasuje. Nie wiem czy to kwestia niedokończenia, ale taki trochę efekt "kurzego udka"
kłus
galop

Wiesz o co mi chodzi? (nie umiem wytłumaczyć)
Powrót do góry Go down
Baki
Raczkujący
Baki


Nick w grze : olenka123
Liczba postów : 84
Dołączył : 24/04/2014

Baki Comeback :D Empty
PisanieTemat: Re: Baki Comeback :D   Baki Comeback :D I_icon_minipostCzw Lip 03, 2014 1:00 am

a miałam to właśnie poprawić Smile Teraz już wrzucę skończoną pracę Wink
Powrót do góry Go down
vernille
Nowy
vernille


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 6
Dołączył : 23/05/2014

Baki Comeback :D Empty
PisanieTemat: Re: Baki Comeback :D   Baki Comeback :D I_icon_minipostCzw Lip 03, 2014 1:45 am

Ja mam wrażenie, że cienie są po prostu przypadkowe gdzieniegdzie, a gdzie indziej w ogóle ich nie ma... :C
Poza tym, będziesz go jakoś kolorować?
Powrót do góry Go down
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

Baki Comeback :D Empty
PisanieTemat: Re: Baki Comeback :D   Baki Comeback :D I_icon_minipostCzw Lip 03, 2014 2:53 am

Kija się znam na rysowaniu koni, ale mam wrażenie, że jakoś tak zbyt rozmazane te cienie są D:
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Baki
Raczkujący
Baki


Nick w grze : olenka123
Liczba postów : 84
Dołączył : 24/04/2014

Baki Comeback :D Empty
PisanieTemat: Re: Baki Comeback :D   Baki Comeback :D I_icon_minipostSob Wrz 20, 2014 5:12 am

Tamten konik w wersji ukończonej Smile Został rożkiem, konikiem oraz pegazem i unipegą (Ale nie pokaże tu bo nie umiem jeszcze skrzydeł rysować xd)
Baki Comeback :D 1T06wuA
Baki Comeback :D L9TzIkf
Avatar mojej drużyny i przyszła maść na CP w trakcie rysowania Smile
Baki Comeback :D B7DETp7
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Baki Comeback :D Empty
PisanieTemat: Re: Baki Comeback :D   Baki Comeback :D I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Baki Comeback :D
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Baki na Lipiec
» Baki na październik

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: