Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Osoby z uprawnieniami i zmiany nicków...

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

Osoby z uprawnieniami i zmiany nicków... Empty
PisanieTemat: Osoby z uprawnieniami i zmiany nicków...   Osoby z uprawnieniami i zmiany nicków... I_icon_minipostSob Cze 28, 2014 9:18 am

Jak wiadomo nicki można zmieniać co 60 dni (jak ktoś nie wiedział, to teraz już wie). Ale pojawia się problem - nikt nie poznaje, kto jest kim. A to w przypadku osób z wyższymi rangami utrudnia sprawę (mówię teraz o moderatorach i adminach, szczególnie o modach). Ciągle ktoś z modów zmienia nick, a niektórzy pytają się "gdzie podziała się ---. nigdzie nie ma jej postów, a mam bardzo ważną sprawę". Ludzie się gubią, a to jest problemem. Proponuję więc zrobić tak - modzi będą mogli zmieniać nicki, ale na takie, które będą łatwo kojarzone z poprzednim, który użytkownicy znają. Przykładowo - moderator miał nick Mopsiak i zmienił na Mopsiaczek Van Dosh (takie wymyślone na poczekaniu, ale to przykład). Niby drobna rzecz, ale naprawdę trudno się jest połapać, kto jest kim. Niby można napisać do innego moda, ale co to da, skoro co 2 miesiące modzi będą zmieniać nicki na coraz to bardziej wymyślne? Wiem, że pomysł spotka się z dużą krytyką, ale prawda jest taka, że wtedy młodszej userni będzie łatwiej się w tym połapać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Osoby z uprawnieniami i zmiany nicków... Empty
PisanieTemat: Re: Osoby z uprawnieniami i zmiany nicków...   Osoby z uprawnieniami i zmiany nicków... I_icon_minipostSob Cze 28, 2014 9:23 am

Ale przecież na profilu widać każdą zmianę
Powrót do góry Go down
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

Osoby z uprawnieniami i zmiany nicków... Empty
PisanieTemat: Re: Osoby z uprawnieniami i zmiany nicków...   Osoby z uprawnieniami i zmiany nicków... I_icon_minipostSob Cze 28, 2014 10:42 am

Ale tutaj chodzi o młodszą usernię. Niektórzy się nie orientują w tym wszystkim. A jednak większość forum to "młodsza usernia". No i nie wszyscy zaglądają w profile. Chyba, że muszą na szybko wysłać PW, a nie chce im się bawić w wpisanie nicków. A i tak te zmiany nicków są uciążliwe i denerwujące. Sama zmieniam nicki, ale pod konto na Howrse.
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Osoby z uprawnieniami i zmiany nicków... Empty
PisanieTemat: Re: Osoby z uprawnieniami i zmiany nicków...   Osoby z uprawnieniami i zmiany nicków... I_icon_minipostSob Cze 28, 2014 10:46 am

O proszę, ktoś poruszył temat zmiany nicków. Prawdą jest, że ta sprawa już od jakiegoś czasu chodziła mi po głowie - to, że nie angażuję się w klikanie w wirtualne koniki nie znaczy, że nie bywam na Zagrodzie. Owszem, bywam, i przez te zmiany nie rozpoznaję gro graczy. Moim zdaniem manewrowanie nickami wprowadza tylko niepotrzebne zamieszanie. Jest wręcz irytujące. W sumie co ono daje? Różnorodność? Jeśli już, to skołowanie. Połapać w tym może się tylko ktoś, kto jest stałym (zaangażowanym) bywalcem forum i nadąża za metamorfozami.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

Osoby z uprawnieniami i zmiany nicków... Empty
PisanieTemat: Re: Osoby z uprawnieniami i zmiany nicków...   Osoby z uprawnieniami i zmiany nicków... I_icon_minipostSob Cze 28, 2014 11:34 am

Malto ma racje. Ja bywam często, ale ostatnio z powodu pracy nie wchodziłam jakiś tydzień. Teraz wchodzę i w ogóle nie orientuje się w nickach. Do tego Jade i ten nick "Dżemik". Myślałam, że to Danonek. ;__;
Powrót do góry Go down
Sabula
Przyjaciel Zagrody
Sabula


Liczba postów : 1203
Dołączył : 08/08/2011

Osoby z uprawnieniami i zmiany nicków... Empty
PisanieTemat: Re: Osoby z uprawnieniami i zmiany nicków...   Osoby z uprawnieniami i zmiany nicków... I_icon_minipostSob Cze 28, 2014 1:11 pm

Podpisuję się pod słowami Malto, mnie już od dawna to wkurza bo nawet nie wiem czy mam do czynienia z kimś znajomym czy z nową osobą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Osoby z uprawnieniami i zmiany nicków... Empty
PisanieTemat: Re: Osoby z uprawnieniami i zmiany nicków...   Osoby z uprawnieniami i zmiany nicków... I_icon_minipostNie Cze 29, 2014 3:01 am

Tak, jestem dżemem xD
A tak serio- zgadzam się. Tam pod konto na Howrse może być, jednak drastyczne zmiany nicku praktycznie bez powodu? Raz sobie wchodzę na czat, nikogo nie rozpoznaję, a mnie jednak wszyscy ;_; W profilu notki nie było kto był kim. I w tym miejscu prośba do administatorów: Jak zmieniacie nick danej osobie to odrazu wpisujcie jej to w profil, bo potem się zapomni i na Zagrodzie krąży Stefan stały bywalec, którego nikt nie kojarzy ;-;
Powrót do góry Go down
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

Osoby z uprawnieniami i zmiany nicków... Empty
PisanieTemat: Re: Osoby z uprawnieniami i zmiany nicków...   Osoby z uprawnieniami i zmiany nicków... I_icon_minipostPon Lip 14, 2014 7:28 am

Jest zmiana nicku co 70 dni. Co powiecie na ograniczą ilość zmian? Żeby nie było tego za dużo. I niech admini zaczną to kontrolować...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Osoby z uprawnieniami i zmiany nicków... Empty
PisanieTemat: Re: Osoby z uprawnieniami i zmiany nicków...   Osoby z uprawnieniami i zmiany nicków... I_icon_minipostPon Lip 14, 2014 9:08 am

Ograniczoną, dobry pomysł - np. max. 5/6 zmian.
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Osoby z uprawnieniami i zmiany nicków... Empty
PisanieTemat: Re: Osoby z uprawnieniami i zmiany nicków...   Osoby z uprawnieniami i zmiany nicków... I_icon_minipostPon Lip 14, 2014 9:49 am

Cavaletta napisał:
Jest zmiana nicku co 70 dni. Co powiecie na ograniczą ilość zmian? Żeby nie było tego za dużo. I niech admini zaczną to kontrolować...

Co 60 dni była, i w uzasadnionych przypadkach - zmiana konta na howrse i tym podobne. i to jest raczej pilnowane, wiadomo, wszystkjiego się nie sprawdzi, ale raczej większość.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

Osoby z uprawnieniami i zmiany nicków... Empty
PisanieTemat: Re: Osoby z uprawnieniami i zmiany nicków...   Osoby z uprawnieniami i zmiany nicków... I_icon_minipostPon Lip 14, 2014 9:51 am

Jakoś nie widać tego pilnowania. Tylko 1/5 przypadków to zmiana konta. Każdy może poprosić Lubelaka o zmianę nicku i on nawet się nie pyta o powód zmiany. Wiem o tym, bo sama prosiłam i jakoś Lubelak się mnie nie pytał "a jaki jest powód zmiany nicku?", tylko zmieniał. Więc przedyskutujcie to sobie wspólnie i ogarnijcie temat.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Osoby z uprawnieniami i zmiany nicków... Empty
PisanieTemat: Re: Osoby z uprawnieniami i zmiany nicków...   Osoby z uprawnieniami i zmiany nicków... I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Osoby z uprawnieniami i zmiany nicków...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [FORUM] Zmiany nicków
» Zmiany na ZM
» FORUM - jesienne zmiany /// zimowe zmiany
» Zmiany, zmiany oraz zmiany - INT
» [FORUM] Zmiany, zmiany...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Błędy, propozycje, sugestie-
Skocz do: