Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Siwosrokata szkapina

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Alcesta
Już coś wie
Alcesta


Nick w grze : Alcesta
Liczba postów : 179
Dołączył : 02/08/2012

Siwosrokata szkapina Empty
PisanieTemat: Siwosrokata szkapina   Siwosrokata szkapina I_icon_minipostNie Cze 29, 2014 6:12 am

No więc postanowiłam znów coś naskrobać. Tym razem padło na mojego konia. Przekonałam się, jak trudno jest rysować konie srokate... przyznam, że nie mam bladego pojęcia jak podejść te nieszczęsne łaty. Miałam je zrobić takie, jakie są w rzeczywistości (z jabłkami), ale to już totalnie nie dla mnie.
Koń nie ma jednej przedniej nogi, szyi i głowy - w najbliższym czasie postaram się je dokończyć. A teraz dwa pytania: czy jest sens to kończyć, czy jednak nie ma cienia szansy na przejście? i czy bardzo rzucają się w oczy zbyt małe (w stosunku do tylnych) przednie nogi? Z łatami powalczę jeszcze, może coś mi się uda wykombinować...

Siwosrokata szkapina E20b10e5f5fc639emed
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1715275
Baki
Raczkujący
Baki


Nick w grze : olenka123
Liczba postów : 84
Dołączył : 24/04/2014

Siwosrokata szkapina Empty
PisanieTemat: Re: Siwosrokata szkapina   Siwosrokata szkapina I_icon_minipostNie Cze 29, 2014 6:21 am

Jak dla mnie jest dobrze Smile Bardzo podoba mi i się jak cieniujesz nogi i kopyta. A te łaty to wcale nie jest taka masakra bardzo ładnie wyglądają i jak skończysz masz mój głos :*
Powrót do góry Go down
Konikpolny
Nowy
Konikpolny


Nick w grze : Konikpolny
Liczba postów : 26
Dołączył : 13/04/2012

Siwosrokata szkapina Empty
PisanieTemat: Re: Siwosrokata szkapina   Siwosrokata szkapina I_icon_minipostWto Lip 01, 2014 10:19 am

Ładna ta szkapina, łaty wyglądają naturalnie, nie odcinają się, a własnie tak ładnie i delikatnie przechodzą miedzy kolorami:) Przednie nogi można jeszcze poprawić.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=64710
Sponsored content





Siwosrokata szkapina Empty
PisanieTemat: Re: Siwosrokata szkapina   Siwosrokata szkapina I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Siwosrokata szkapina
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: