Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Świadczę następujące usługi jako VIP:

Go down 
AutorWiadomość
Impossible1
Już coś wie
Impossible1


Nick w grze : Impossible1
Liczba postów : 131
Dołączył : 07/03/2013

Świadczę następujące usługi jako VIP: Empty
PisanieTemat: Świadczę następujące usługi jako VIP:   Świadczę następujące usługi jako VIP: I_icon_minipostPon Lip 07, 2014 2:02 pm

Świadczę następujące usługi jako VIP, dla osób które nie posiadają takiego konta, ani konta pegaza : ( ja nic z tego nie mam ) :
 
- Mogę kupić i podać Zestaw 20 Chmurek za 5 kuponów, dla 1 konia, odbywa to się w następujący sposób: wystawiasz mi konia na sprzedażach rezerwowanych ( któremu mam podać taki zestaw), za 500 eguus, ja go kupuję, potem ja wystawiam Tobie innego konia w cenie 5 kuponów, i Ty go kupujesz, potem podaje Zestaw 20 Chmurek, koń pozostaje u mnie 10 dni ( nie da sie go odsprzedać natychmiast ), po czym wraca do Ciebie ( przez ten czas nie zajmuje sie nim, a on dostaje w nazwie Twój nick i datę zwrotu ) 
 

- Mogę kupić i podać Halece, które dają Twojemu koniowi + 12 punktów w najlepszej umiejętności, odbywa to się w następujący sposób: wystawiasz mi konia, któremu mam podać Halece, na sprzedażach rezerwowanych w cenie 35 tyś eguus ( ponieważ Hacele może podać osoba, która ma Vip i nie można ich podarować w sklepie ), ja go kupuję, potem kupuję Hacele za 35 tyś equus i podaję, koń pozostaje u mnie 10 dni ( nie da sie go odsprzedać natychmiast ), po czym wraca do Ciebie ( przez ten czas nie zajmuje sie nim, a on dostaje w nazwie Twój nick i datę zwrotu )
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2826462
 
Świadczę następujące usługi jako VIP:
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Usługi
» Usługi u Koociaray.
» Usługi gwiazdy2002
» Usługi Graficzne ;)
» Usługi ''Royal Grapfics''

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: