Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Pisanina

Go down 
AutorWiadomość
PlaybackJunkie8
Przyjaciel Zagrody
PlaybackJunkie8


Nick w grze : Julis
Liczba postów : 1483
Dołączył : 07/12/2012

Pisanina Empty
PisanieTemat: Pisanina   Pisanina I_icon_minipostSob Sie 23, 2014 4:08 pm

Ogółem: Piszę od trochę ponad dwóch lat (prawdopodobnie zaczęłam w marcu 2012 roku, heh), chociaż do niedawna moje pisanie wyglądało tak, że pisałam coś raz na ruski rok. Żeby być dokładnym - prawdopodobnie od 25 maja tego roku zamierzałam pisać regularnie - jedna miniaturka/drabble dziennie. I cóż, dawałam sobie radę do 28 czerwca, od tamtego czasu napisałam ledwo dwa stwory. ._. A wena zniknęła.
Piszę głównie one-shoty (inaczej - miniaturki, jednorozdziałowce), bo z moim słomianym zapałem nie wychodzą mi nawet dwa-cztery rozdziały. :') Tematyka jest różna, ale przede wszystkim są to fanfiction. Dokładniej - Shingeki no Kyojin. I tak, czekam na krytykę, bo głaskanie po głowie może i jest przyjemne, ale tylko krytyka czegoś uczy - a ja chciałabym wiedzieć więcej. :3
Ostrzeżenia: niektóre miniaturki są naprawdę stare, inne są serio krótkie (bo nie potrafię pisać dłuższych); nie mają zbyt zawiłej fabuły, czasami są to raczej luźne akcje; większość ma wątek homoseksualny; prawie wszystkie są dosyć dobijające łzawe, dodatkowo czasami piszę o rzeczach, o których nie mam pojęcia (przykładowo - śpiączka w The Litany).
Oznaczenia: (M) - miniaturka; (D) - drabble, (NFF) - niefanfik, (SNK) - fanfik z Shingeki no Kyojin, (AC) - fanfik z Assassin's Creed.

So Long & Goodnight (NFF) (M):

Figuring You Out (NFF) (M):

Requiescat in Pace (AC) (M):

Bet (SNK) (D):

Flames (SNK) (D):

Forget Me (SNK) (D):

He Took a Part of You (SNK) (M):

Hope (SNK) (M):

Memories (SNK) (M):

Nightmare (SNK) (M):

Reality is Cruel (SNK) (D):

Silence (SNK) (D):

Special Operations Squad (SNK) (D):

Strenght (SNK) (D):

The Keys (SNK) (M):

The Litany (SNK) (M):

There Are No Happy Endings (SNK) (D):

Wish Upon a Star (SNK) (M):
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=438422
 
Pisanina
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pisanina Aqui...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Rozmowy :: Twórczość zagrodowiczów :: Pisanie-
Skocz do: