Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Brzydkie bazgrółki Nikolci

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Nikolcia.100
Już coś wie
Nikolcia.100


Nick w grze : Hunterka (dawniej NIki)
Liczba postów : 185
Dołączył : 28/11/2012

Brzydkie bazgrółki Nikolci Empty
PisanieTemat: Brzydkie bazgrółki Nikolci   Brzydkie bazgrółki Nikolci I_icon_minipostNie Sie 31, 2014 10:39 am

No więc z czystej ciekawości ściągnęłam sobie programy graficzne, coś tam kombinowałam i tak powstało coś takiego:
https://2img.net/h/oi58.tinypic.com/zn7jie.png
Brzydkie bazgrółki Nikolci Zn7jieWiem, że za ładne to to nie jest, ale jest to moja pierwsza prezentacja. Krytyka wskazana Smile
Powrót do góry Go down
Księżniczka Żulietta
Przyjaciel Zagrody
Księżniczka Żulietta


Nick w grze : Ryuuko
Liczba postów : 1622
Dołączył : 06/11/2012

Brzydkie bazgrółki Nikolci Empty
PisanieTemat: Re: Brzydkie bazgrółki Nikolci   Brzydkie bazgrółki Nikolci I_icon_minipostNie Sie 31, 2014 11:33 am

Co mi nie pasuje?
Pixele, czcionki, te nie wiadomo co w ramkach, krycie pasków, wychodzenie pasków poza ramki, gigantyczny cień, efekt tekstu, ogólnie styl ;-;
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1933720
Kepler99
Już coś wie
Kepler99


Nick w grze : Kepler99-Nie gram!
Liczba postów : 140
Dołączył : 08/04/2014

Brzydkie bazgrółki Nikolci Empty
PisanieTemat: Re: Brzydkie bazgrółki Nikolci   Brzydkie bazgrółki Nikolci I_icon_minipostNie Sie 31, 2014 12:38 pm

Napisz na pw pouczę cię
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4272540
Alaya
Przyjaciel Zagrody
Alaya


Nick w grze : Alaya
Liczba postów : 731
Dołączył : 09/07/2012

Brzydkie bazgrółki Nikolci Empty
PisanieTemat: Re: Brzydkie bazgrółki Nikolci   Brzydkie bazgrółki Nikolci I_icon_minipostNie Sie 31, 2014 1:02 pm

- Paski w ramkach są strasznie jaskrawe, powinnaś znacznie zmniejszyć ich przezroczystość.
- Brushe w ramkach to samo, to co napiszesz w ramkach po prostu zleje się z tłem, szczególnie jeśli będzie pisane czcionką koloru białego lub czarnego.
- Czcionka nie jest najładniejsza, polecam Ci ściągnąć jakieś fajnie z internetu, a jest ich naprawdę mnóstwo do wyboru.
- Cień pod napisami mi się nie podoba, lepiej by wyglądał jakbyś go rozmyła.
- I ogólnie te cienie mogłaś przesunąć tak, żeby nachodziły na napis i ramki, chodzi mi o to, że żeby zamiast czegoś takiego:
Brzydkie bazgrółki Nikolci 20f2eir
było:
Brzydkie bazgrółki Nikolci Juk5fk
Choć może to tylko takie moje odczucie i jeśli uważasz że tak jak Ty zrobiłaś jest ładniej, to ok.
- Kolory trochę źle dobrane, tu brązowy kot, tu niebieskie i czerwone brushe, czarno białe paski w ramkach i fioletowe napisy. 
- Ten obrazek wykonałaś sama? Jeśli nie, to dobrze by było gdybyś napisała autora (chyba, że autor zgodził się na to abyś nie umieszczała jego podpisu na prezentacji)

Jak na pierwszą prezentację jest całkiem w porządku, widziałam dużo gorsze. Razz  Ale musisz jeszcze poćwiczyć.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2104607
Nikolcia.100
Już coś wie
Nikolcia.100


Nick w grze : Hunterka (dawniej NIki)
Liczba postów : 185
Dołączył : 28/11/2012

Brzydkie bazgrółki Nikolci Empty
PisanieTemat: Re: Brzydkie bazgrółki Nikolci   Brzydkie bazgrółki Nikolci I_icon_minipostSro Wrz 03, 2014 2:15 pm

Dziękuję serdecznie za rady - postaram się je wykorzystać Smile Wobec tego temat do zamknięcia.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Brzydkie bazgrółki Nikolci Empty
PisanieTemat: Re: Brzydkie bazgrółki Nikolci   Brzydkie bazgrółki Nikolci I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Brzydkie bazgrółki Nikolci
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Brzydkie prace Carr
» Moje brzydkie brazgrołki na Paincie
» Niampisiowe bazgrołki
» Bazgrołki Mysi xD
» Moje bazgrołki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOWRSE :: Pracownie graficzne :: Oceń moją pracę-
Skocz do: