Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Płatność kartą kredytową

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



Płatność kartą kredytową Empty
PisanieTemat: Płatność kartą kredytową   Płatność kartą kredytową I_icon_minipostWto Wrz 20, 2011 11:13 am

Niektórzy, gracz, którzy mają karte kredytową, a nie wiedzą jak dokonać transakcji, nzajdą tu coś co mam nadzieje pomoże im w tym Wink

Bank card number - Numer karty bankowej
Date of expiry - data ważności
Credit card verification number - weryfikacja karty


Płatność kartą kredytową 2ij5ehe

1 Numer karty bankowej, uzupełniamy pierwsze pole w formularzu.
2. Data ważności.

Płatność kartą kredytową Visa-mastercard

3. Trzecie pole(xxx) to weryfikacja karty bankowej. Są to trzy ostatnie numery.

Klikamy w potwierdzenie i gotowe;)
Powrót do góry Go down
DusiaKoniara
W skromnych progach Zagrody
DusiaKoniara


Liczba postów : 301
Dołączył : 19/07/2011

Płatność kartą kredytową Empty
PisanieTemat: Re: Płatność kartą kredytową   Płatność kartą kredytową I_icon_minipostWto Wrz 20, 2011 12:43 pm

Mi mama nie chce doładować, bo się boi ;/. Jasne... Ale swoją drogą po co im numer karty i dlaczego nie można tego zrobić po ludzku przelewem?
Poza tym APX przydatny temat Smile
Powrót do góry Go down
Kotersiow
Już coś wie
Kotersiow


Nick w grze : Astaraela
Liczba postów : 199
Dołączył : 14/05/2011

Płatność kartą kredytową Empty
PisanieTemat: Re: Płatność kartą kredytową   Płatność kartą kredytową I_icon_minipostWto Wrz 20, 2011 1:21 pm

Można kupić w (prawie) zwykłym spożywczaku paysafecard i nią zapłacić. ;D Ale ma to dwa minusy - muszą w sklepie prowadzić sprzedaż tych kart oraz da się wykupić tylko 20 lub 50 zł (a przynajmniej ja się z takimi spotkałam). Na szczęście 40 zł ładnie przekłada się na kupony: 1x10 kuponów i 2x1 kupon, bo tą metodą 1 kupon kosztuje 4,00 zł a nie 6,15 zł. Wink Nie potrzeba rejestracji, żadnych danych personalnych, nic. Jeno sklep z możliwością zakupu takich doładowań. ;D
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=972509
Go??
Gość
Anonymous



Płatność kartą kredytową Empty
PisanieTemat: Re: Płatność kartą kredytową   Płatność kartą kredytową I_icon_minipostCzw Wrz 29, 2011 7:45 am

u mnie najbliższy z kilometr.
Powrót do góry Go down
Kotersiow
Już coś wie
Kotersiow


Nick w grze : Astaraela
Liczba postów : 199
Dołączył : 14/05/2011

Płatność kartą kredytową Empty
PisanieTemat: Re: Płatność kartą kredytową   Płatność kartą kredytową I_icon_minipostCzw Wrz 29, 2011 8:09 am

No, ode mnie z domu, z tego, co teraz patrzę, najbliższy byłby za jakieś 2-3 kilometry i to jeszcze w tę stronę, w którą nie ma żadnego autobusu bezpośrednio, a jadąc na około wyszłoby więcej czasu, niż iść z buta. (Edit: Poza tym kilometr to dla mnie żadna daleko. xD Mam około kilometra do najbliższego przystanku autobusowego. Jakbym miała obok niego sklep z kartami, to byłabym szczęśliwa. :p) Ale że nie siedzę całe życie w domu, to np. jadąc na uczelnię, mogę od przystanku przejść się lekko na około na mój wydział i mieć po drodze sklep z tymi kartami. :p

Owszem, ten sposób jest niewygodny dopóty, dopóki ma się kasę na koncie. A jak się nie ma, to zanim zorganizuje się wpłatomat, szybciej można by pewnie odnaleźć taki spożywczak. Mówię: pewnie, bo do tej pory tylko dwa razy w życiu już-teraz-koniecznie potrzebowałam pieniędzy wirtualnych. I porównując swoją drogę do wpłatomatu i do tego spożywczaka, to różnica była spora. :p
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=972509
MysticsDream
Już coś wie
MysticsDream


Liczba postów : 214
Dołączył : 27/03/2011

Płatność kartą kredytową Empty
PisanieTemat: Re: Płatność kartą kredytową   Płatność kartą kredytową I_icon_minipostSob Paź 15, 2011 2:01 am

Kotersiow, ja również kupowałam kupony dzięki kartom paysafecard i uważam ten sposób za bardzo wygodny ;]
Co prawda dokonywałam transakcji raz, ale uważam ją za bardzo przyjemną i prostą.
Przelew bankowy zniechęcił mnie przez tą ilość potrzebnych im danych i tym że wszystko jest po angielsku Razz
Teraz gdy jest przetłumaczone, myślę że w razie nagłej potrzeby odważę się na płatność kartą.

APX
, Dzięki za poradnik ;-D
Powrót do góry Go down
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Płatność kartą kredytową Empty
PisanieTemat: Re: Płatność kartą kredytową   Płatność kartą kredytową I_icon_minipostSob Paź 22, 2011 12:48 am

I jeszcze jedno - płatność kartą wychodzi tylko wtedy, gdy pierwsze kupno Visa, MasterCard itp była wykonywana w sklepie itp. Jak się tego pierwszego kupna dokona, dopiero wtedy można robić transakcje w internecie - przerabiałam to ; )
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
Sponsored content





Płatność kartą kredytową Empty
PisanieTemat: Re: Płatność kartą kredytową   Płatność kartą kredytową I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Płatność kartą kredytową
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Diamentowa Karta

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: POMOC :: Poradniki-
Skocz do: