Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Od czego zależy teraz ilość um zdobywanych podczas lekcji ?

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
fantom
Nowy
fantom


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 3
Dołączył : 10/09/2014

Od czego zależy teraz ilość um zdobywanych podczas  lekcji ? Empty
PisanieTemat: Od czego zależy teraz ilość um zdobywanych podczas lekcji ?   Od czego zależy teraz ilość um zdobywanych podczas  lekcji ? I_icon_minipostWto Paź 14, 2014 2:36 am

dawno, dawno  Crying or Very sad temu była prosta zależność - im więcej eq za lekcję tym większe um zdobywane;
a co teraz?
szukać po staremu max eq? czy "nowocześnie" max prestiżu?


dla tej samej klaczki mam wybór :
prestiż 46% i 38 eq za lekcję
albo
29% i 52 eq 
kolosalne różnice Od czego zależy teraz ilość um zdobywanych podczas  lekcji ? 1891997763
Powrót do góry Go down
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

Od czego zależy teraz ilość um zdobywanych podczas  lekcji ? Empty
PisanieTemat: Re: Od czego zależy teraz ilość um zdobywanych podczas lekcji ?   Od czego zależy teraz ilość um zdobywanych podczas  lekcji ? I_icon_minipostWto Paź 14, 2014 3:18 am

Jeśli chodzi o same lekcje- nadal patrzymy na ilość equus otrzymywanych za nie Wink
A prestiż chyba jest liczony tak samo, tylko zamiast gwiazdek pojawiły się laury i bardziej scalono punkty kluczowe.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
fantom
Nowy
fantom


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 3
Dołączył : 10/09/2014

Od czego zależy teraz ilość um zdobywanych podczas  lekcji ? Empty
PisanieTemat: Re: Od czego zależy teraz ilość um zdobywanych podczas lekcji ?   Od czego zależy teraz ilość um zdobywanych podczas  lekcji ? I_icon_minipostWto Paź 14, 2014 5:15 am

próbowałam zrozumieć (bo napisany -jak zwykle przez oliwent - "cudowną" polszczyzną) sposób wyliczania prestiżu w OJ i wychodzi mi, że jest inaczej !
ale mnie interesuje tylko i wyłącznie dobro źrebaka=wzrost um, bez względu na to, kto poniesie koszty utrzymania konika;
Broszka - dziękuję za pomoc  :serduszka:lecę załatwiać co najmniej 59 eq za lekcję dla moich maluszków;
Powrót do góry Go down
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

Od czego zależy teraz ilość um zdobywanych podczas  lekcji ? Empty
PisanieTemat: Re: Od czego zależy teraz ilość um zdobywanych podczas lekcji ?   Od czego zależy teraz ilość um zdobywanych podczas  lekcji ? I_icon_minipostWto Paź 14, 2014 11:50 am

A proszę bardzo Very Happy Mam głupie wrażenie, że to dla mojego złotego synka XD

I tak na marginesie- zły dział, bo pytania zadajemy w pomocy, ale kto by się tym teraz przejmował.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
fantom
Nowy
fantom


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 3
Dołączył : 10/09/2014

Od czego zależy teraz ilość um zdobywanych podczas  lekcji ? Empty
PisanieTemat: Re: Od czego zależy teraz ilość um zdobywanych podczas lekcji ?   Od czego zależy teraz ilość um zdobywanych podczas  lekcji ? I_icon_minipostCzw Paź 16, 2014 2:53 am

bardzo przepraszam; zapamiętam na przyszłość;
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Od czego zależy teraz ilość um zdobywanych podczas  lekcji ? Empty
PisanieTemat: Re: Od czego zależy teraz ilość um zdobywanych podczas lekcji ?   Od czego zależy teraz ilość um zdobywanych podczas  lekcji ? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Od czego zależy teraz ilość um zdobywanych podczas lekcji ?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Czego teraz słuchasz?
» Czego teraz słuchasz?
» Czego teraz sluchasz ?
» Jakość lekcji w OJ
» Cena lekcji.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Zmiany w Howrse-
Skocz do: