Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Indomita wystartowała!

Go down 
+3
Aimtor
Nemmip
Suzan
7 posters
AutorWiadomość
Verina
Nowy
Verina


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 9
Dołączył : 26/06/2014

Indomita wystartowała! Empty
PisanieTemat: Indomita wystartowała!   Indomita wystartowała! I_icon_minipostSro Gru 10, 2014 3:48 am

Opis gry wdłg. tego, co znalazłam na obrazku do polecania innym graczom: ( obrazek przeniesie Cię na stronę rejestracji do gry )



        Indomita is a wild horse simulation game. You can create your own horse characters and guide them on their journies through the island chain of Paradisus. Lead your characters through their lives and experience the triumphs and failures they may face. Help them to become the best possible version of themselves whether that is as a brave explorer who makes useful and exciting discoveries for the herd. Or maybe as a silver-tongued diplomat who use their special set of skills to take what they want. The opportunities are endless!
Click the image to join us!
       
Jak się zapewnie domyśliliście, gra jest po angielsku, jak z resztą większość. To gra typu "Lioden" a nie "Howrse".
Przetłumaczony podpis obrazka:
Indomita to gra typu sim o dzikich koniach. Możesz wykreować swoje własne końskie postacie i pokierować nimi na ich podróże przez Archipelag Paradisus. Przewódź swoim postaciom podczas ich życia oraz doświadczenia, wygranych i przegranych, jakich mogą doświadczyć. Pomóż im zostać najlepszą możliwą wersją samych siebie będąc odważnym poszukiwaczem który dokonuje użytecznych i ekscytujących odkryć dla "herdu". Albo może zostaniesz srebrnoustym dyplomatą który używa swoich specjalnych umiejętności aby wziąć to, czego chce. Możliwości są nieskończone!


Z tego, co zauważyłam, w grze istnieje genetyka, są różne typy koni, grzyw itd. Można wykreować maksymalnie 5 postaci włączając w to max. 2 ogiery, chyba, że wykupi się specjalne miejsca dla nich, ale nie trzeba tym się martwić, bo są inne sposoby zdobycia ich niż kupowanie za prawdziwą walutę np. wymienianie na nie expów.
Nie spodziewajcie się nie wiadomo czego, jest nie wielu graczy, bo gra niedawno wystartowała, ale jest dość rozbudowana. Wiele do odkrycia przed wami! Smile


Parę screenów z gry:

Indomita wystartowała! 16islqe
( strona jednego z moich ogierów, typ budowy "warmblood" )


Indomita wystartowała! 2nve2ps
( zdjęcie innego z moich ogierów tym razem o cięższym typie budowy )


Indomita wystartowała! 2qv451l
( moja piękność - przykładowe zdjęcie jednej z moich klaczy )

Indomita wystartowała! J9obpy
( Profil gracza, nie zdążyłam jeszcze go uzupełnić ).

Indomita wystartowała! 2meeeko
( mapa jednej z wysp )

Indomita wystartowała! Foyg4
( przykładowy "herd" - duże końskie stado jednego z przypadkowych ogierów - jest w nim więcej niż 3 klacze. Mniejsze stado to "Harem". )


Ostatnio zmieniony przez Verina dnia Wto Gru 16, 2014 6:39 am, w całości zmieniany 9 razy
Powrót do góry Go down
Suzan
Przyjaciel Zagrody
Suzan


Nick w grze : Suzan
Liczba postów : 954
Dołączył : 21/09/2012

Indomita wystartowała! Empty
PisanieTemat: Re: Indomita wystartowała!   Indomita wystartowała! I_icon_minipostSro Gru 10, 2014 8:23 am

Czy można liczyć na jakieś screeny z gry? Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=31458
Verina
Nowy
Verina


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 9
Dołączył : 26/06/2014

Indomita wystartowała! Empty
PisanieTemat: Re: Indomita wystartowała!   Indomita wystartowała! I_icon_minipostSro Gru 10, 2014 10:56 am

Oczywiście,postaram się jakieś wstawić jutro, jak się tylko dosiądę do własnego laptopa. Smile
Powrót do góry Go down
Nemmip
Przyjaciel Zagrody
Nemmip


Nick w grze : Nemmip
Liczba postów : 428
Dołączył : 08/03/2014

Indomita wystartowała! Empty
PisanieTemat: Re: Indomita wystartowała!   Indomita wystartowała! I_icon_minipostPią Gru 12, 2014 8:14 am

Spróbuję w to zagrać. Mam dosyć Owlientu XDD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3776402http://www.howrse.p
Verina
Nowy
Verina


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 9
Dołączył : 26/06/2014

Indomita wystartowała! Empty
PisanieTemat: Re: Indomita wystartowała!   Indomita wystartowała! I_icon_minipostPią Gru 12, 2014 11:18 am

xD Mi też w pewnym momencie się znudził. Smile Po pewnym czasie stał się zbyt dziecinny albo może to ja trochę wydoroślałam.
Jaki masz login? 


PS: Jak się rejestrujecie, to proszę przez tamten obrazek, bo za polecenia są drobne nagrody a ja nie chcę żeby Verden dalej wyglądał jakby miał mop zamiast grzywy. XD.

A tak poza tym, to do mojego stadka dołączyła jedna klaczka! ( do stada Verdena ).
Powrót do góry Go down
Aga282000
Już coś wie
Aga282000


Nick w grze : Aga282000
Liczba postów : 106
Dołączył : 18/07/2012

Indomita wystartowała! Empty
PisanieTemat: Re: Indomita wystartowała!   Indomita wystartowała! I_icon_minipostSob Gru 13, 2014 6:17 am

Całkiem fajnia gra, jak ktoś chce mnie w znajomych to jestem Aga282000 Smile
I jeszcze jedno pytanie, jak kryje się klacze w tej grze?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1950794
Verina
Nowy
Verina


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 9
Dołączył : 26/06/2014

Indomita wystartowała! Empty
PisanieTemat: Re: Indomita wystartowała!   Indomita wystartowała! I_icon_minipostWto Gru 16, 2014 6:38 am

Muszą być odpowiednie dni miesiąca, bo inaczej się nie da, ale obecnie jest to możliwe.

Musisz przełączyć się na granie klaczą a potem otworzyć stronę czyjegoś ogiera, którego wybrałaś. Jeśli ma on energię to będziesz miała opcję w tym samym mniej więcej miejscu co "utwórz relację" ( Form a relationship ) oraz (line and legacy ).

Jak ktoś ma wolne miejsca o poszukuje klaczki 2 lvl, sporo exp, W CIĄŻY to pisać do graczki Versea ( to mój login na Indomicie ) na pw.


UWAGA! Wszedł nowy "news post"! Radzę się zapoznać, jest tam m.in. o tym, że obecnie można stworzyć max 2 konie na 1 dzień ( czyli do następnego rollovera - coś w rodzaju aktualizacji która np. na Howrse jest o 4.00 ).

Smile
Powrót do góry Go down
Aimtor
Już coś wie
Aimtor


Nick w grze : Aimtor
Liczba postów : 128
Dołączył : 26/07/2013

Indomita wystartowała! Empty
PisanieTemat: Re: Indomita wystartowała!   Indomita wystartowała! I_icon_minipostWto Gru 16, 2014 8:42 am

Dla mnie raczej nie "P
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3091877
Aga282000
Już coś wie
Aga282000


Nick w grze : Aga282000
Liczba postów : 106
Dołączył : 18/07/2012

Indomita wystartowała! Empty
PisanieTemat: Re: Indomita wystartowała!   Indomita wystartowała! I_icon_minipostWto Gru 16, 2014 12:05 pm

Verina napisał:
Muszą być odpowiednie dni miesiąca, bo inaczej się nie da, ale obecnie jest to możliwe.

Musisz przełączyć się na granie klaczą a potem otworzyć stronę czyjegoś ogiera, którego wybrałaś. Jeśli ma on energię to będziesz miała opcję w tym samym mniej więcej miejscu co "utwórz relację" ( Form a relationship ) oraz (line and legacy ).

Jak ktoś ma wolne miejsca o poszukuje klaczki 2 lvl, sporo exp, W CIĄŻY to pisać do graczki Versea ( to mój login na Indomicie ) na pw.


UWAGA! Wszedł nowy "news post"! Radzę się zapoznać, jest tam m.in. o tym, że obecnie można stworzyć max 2 konie na 1 dzień ( czyli do następnego rollovera - coś w rodzaju aktualizacji która np. na Howrse jest o 4.00 ).

Smile
Dziękuję, pokryłam już dwie z moich klaczek  Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1950794
Aimtor
Już coś wie
Aimtor


Nick w grze : Aimtor
Liczba postów : 128
Dołączył : 26/07/2013

Indomita wystartowała! Empty
PisanieTemat: Re: Indomita wystartowała!   Indomita wystartowała! I_icon_minipostSro Gru 17, 2014 8:34 am

Ehhh...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3091877
Verina
Nowy
Verina


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 9
Dołączył : 26/06/2014

Indomita wystartowała! Empty
PisanieTemat: Re: Indomita wystartowała!   Indomita wystartowała! I_icon_minipostSob Gru 20, 2014 1:43 pm

Aga - tylko pamiętaj, żeby nie wybierać byle których ogierów, umiejętności i wygląd też się liczą, bo genetyka działa.
I dopilnuj, abyś sama zaadoptowała źrebaka, bo inaczej może go wziąć ktoś inny.
( Welcome ---> Home ---> Foal rescue ---> wybieraj tego źrebola Smile )
Ale nic się nie stanie, jeśli ktoś inny go do siebie weźmie, LECZ jeśli po bodajże 7 dniach nikt go nie przygarnie, zostaje usunięty z gry, zazwyczaj jednak źrebięta szybko są adoptowane. Smile
Powrót do góry Go down
Aga282000
Już coś wie
Aga282000


Nick w grze : Aga282000
Liczba postów : 106
Dołączył : 18/07/2012

Indomita wystartowała! Empty
PisanieTemat: Re: Indomita wystartowała!   Indomita wystartowała! I_icon_minipostSob Gru 20, 2014 2:00 pm

Verina napisał:
Aga - tylko pamiętaj, żeby nie wybierać byle których ogierów, umiejętności i wygląd też się liczą, bo genetyka działa.
I dopilnuj, abyś sama zaadoptowała źrebaka, bo inaczej może go wziąć ktoś inny.
( Welcome ---> Home ---> Foal rescue ---> wybieraj tego źrebola Smile )
Ale nic się nie stanie, jeśli ktoś inny go do siebie weźmie, LECZ jeśli po bodajże 7 dniach nikt go nie przygarnie, zostaje usunięty z gry, zazwyczaj jednak źrebięta szybko są adoptowane. Smile
Dzięki, nie widziałam o tym odoptowaniu źrebaków  Smile 

Tak przy okazji, oddam konie, zrobiłam ich za dużo XD
Mannimarco
Paquerette
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1950794
Kinma
Już coś wie
Kinma


Nick w grze : Kinma
Liczba postów : 110
Dołączył : 30/09/2012

Indomita wystartowała! Empty
PisanieTemat: Re: Indomita wystartowała!   Indomita wystartowała! I_icon_minipostNie Gru 28, 2014 1:06 pm

Dasz link do tworzenia konia? Zajerestrowałam się. Tam ale gdy próbuje xo kolwiek zrobić wyskkująwyskakują mi zasady albo kontakt.
Powrót do góry Go down
Verina
Nowy
Verina


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 9
Dołączył : 26/06/2014

Indomita wystartowała! Empty
PisanieTemat: Re: Indomita wystartowała!   Indomita wystartowała! I_icon_minipostWto Sty 27, 2015 12:52 am

Link do tworzenia konta jest w pierwszym poście... Wink
Powrót do góry Go down
Shira66
Raczkujący
Shira66


Nick w grze : Shira66
Liczba postów : 70
Dołączył : 06/08/2013

Indomita wystartowała! Empty
PisanieTemat: Re: Indomita wystartowała!   Indomita wystartowała! I_icon_minipostSro Sty 28, 2015 3:16 pm

Max bez kupienia miejsca na postać można mieć 3 konie? To dlaczego ja mam tylko 3. ;_; Chyba, że pozostałe 2 można sobie wybreedować...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2706399
Verina
Nowy
Verina


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 9
Dołączył : 26/06/2014

Indomita wystartowała! Empty
PisanieTemat: Re: Indomita wystartowała!   Indomita wystartowała! I_icon_minipostNie Lut 22, 2015 1:01 am

Nie, bez dokupu miejsca możesz mieć max 5 koni - w tym max. 2 ogiery. Przy okazji wprowadzono zasadę, że można tworzyć max 2 dziennie. Pewnie po prostu stworzyłaś klacz i 2 ogiery, a teraz próbujesz stworzyć 3.

Wprowadzone zostały nowe maści, wyglądy itp, jak i również parę nowych opcji w grze! Wszystko do odkrycia przez was. Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Indomita wystartowała! Empty
PisanieTemat: Re: Indomita wystartowała!   Indomita wystartowała! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Indomita wystartowała!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Inne gry :: O koniach-
Skocz do: