Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Jak dodać do prezentacji licznik odwiedzin?

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Furia
ZAGRODZIANIN
Furia


Nick w grze : Kara_fryza
Liczba postów : 562
Dołączył : 21/02/2011

Jak dodać do prezentacji licznik odwiedzin? Empty
PisanieTemat: Jak dodać do prezentacji licznik odwiedzin?   Jak dodać do prezentacji licznik odwiedzin? I_icon_minipostPią Mar 18, 2011 9:50 pm

Bułka z masłem Smile

1) Wchodzimy na stronkę np. taką: LICZNIKI
2) Wybieramy docelowy licznik
3) Podajemy ID licznika (Twój pożądany login), wpisujemy dwukrotnie hasło i podajemy adres e-mail
4) W miejsce na adres strony wklejamy CAŁY adres przekopiowany z paska historii po "http://" na Twojej Stronie Gracza
5) Identyfikujemy licznik i klikamy "załóż licznik >>"
6) Pojawia się strona "Rejestracja licznika zakończona", a poniżej jest okienko z kodem licznika
7) Uważnie kopiujemy cały kod od pierwszego znaku do ostatniego i całość wklejamy do prezentacji podczas edycji w trybie html
8 ) Zapisujemy prezentację i mamy licznik gotowy

Oczywiście jest jeszcze Wujek Google, który pomoże znaleźć inny, wymarzony licznik odwiedzin jeśli mój przykład jest dla Ciebie zbyt tandetny Wink

Jeśli znacie jakieś fajne stronki z darmowymi licznikami graficznymi, flashowymi, tekstowymi, to dawajcie linki, sama może coś ciekawego uszczknę Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=282990
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Jak dodać do prezentacji licznik odwiedzin? Empty
PisanieTemat: Re: Jak dodać do prezentacji licznik odwiedzin?   Jak dodać do prezentacji licznik odwiedzin? I_icon_minipostSob Mar 19, 2011 8:02 am

Te liczniki są do niczego, rejestrują każdorazowe wejście właściciela, ale "pełnowartościowe" są niestety płatne.
Shocked
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Furia
ZAGRODZIANIN
Furia


Nick w grze : Kara_fryza
Liczba postów : 562
Dołączył : 21/02/2011

Jak dodać do prezentacji licznik odwiedzin? Empty
PisanieTemat: Re: Jak dodać do prezentacji licznik odwiedzin?   Jak dodać do prezentacji licznik odwiedzin? I_icon_minipostSob Mar 19, 2011 8:15 am

Tak, wiem Neutral Ale zawsze w jakiś sposób trochę obrazują wizyty. Przecież też właściciel nie siedzi chyba na swojej stronie i nie klika non stop F5... Very Happy Napisałam, bo o to po prostu też dużo ludzi pyta.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=282990
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Jak dodać do prezentacji licznik odwiedzin? Empty
PisanieTemat: Re: Jak dodać do prezentacji licznik odwiedzin?   Jak dodać do prezentacji licznik odwiedzin? I_icon_minipostSob Mar 19, 2011 12:31 pm

A ja mam licznik stąd: KLIK
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Go??
Gość
Anonymous



Jak dodać do prezentacji licznik odwiedzin? Empty
PisanieTemat: Re: Jak dodać do prezentacji licznik odwiedzin?   Jak dodać do prezentacji licznik odwiedzin? I_icon_minipostPon Cze 06, 2011 12:28 am

A ja mam licznik ze strony darmowy licznik łatwy w obsłudze i co najważniejsze nie bierze pod uwagę wejść właściciela Very Happy
Powrót do góry Go down
mevosa
Raczkujący
mevosa


Liczba postów : 69
Dołączył : 18/04/2011

Jak dodać do prezentacji licznik odwiedzin? Empty
PisanieTemat: Re: Jak dodać do prezentacji licznik odwiedzin?   Jak dodać do prezentacji licznik odwiedzin? I_icon_minipostPon Cze 06, 2011 3:47 am

Mi wyskoczył komunikat, że licznik nie może być zamieszczony na stronie. Nie wiecie co mogłam zrobić źle?
Korzystałam ze strony, którą podała lisiczka
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Jak dodać do prezentacji licznik odwiedzin? Empty
PisanieTemat: Re: Jak dodać do prezentacji licznik odwiedzin?   Jak dodać do prezentacji licznik odwiedzin? I_icon_minipostPon Cze 06, 2011 4:29 am

poczekaj, sprawdze, co moze byc nie tak, do tej pory nie mialam z nim zadnych problemow
weź licznik z licznikiodwiedzin na tamtej poprzedniej stronie jest jakis błąd, pierwszy licznik miałam z tamtej strony, teraz korzystam z tego i dlatego linki mi sie pomieszały
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jak dodać do prezentacji licznik odwiedzin? Empty
PisanieTemat: Re: Jak dodać do prezentacji licznik odwiedzin?   Jak dodać do prezentacji licznik odwiedzin? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Jak dodać do prezentacji licznik odwiedzin?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jak dodać ogłoszenie
» Jak dodać awatar na ZM?
» Jak dodać podstrony...-Problem rozwiązany
» Jak dodać HTML do prezki dla kogoś?
» kod do prezentacji

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: POMOC :: Poradniki-
Skocz do: