Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Kto wyhoduje konia na zamówienie ?

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
wojtek_11
Nowy
wojtek_11


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 2
Dołączył : 07/03/2015

Kto wyhoduje konia na zamówienie ? Empty
PisanieTemat: Kto wyhoduje konia na zamówienie ?   Kto wyhoduje konia na zamówienie ? I_icon_minipostCzw Kwi 02, 2015 2:38 am

Witam
Szukam kogoś kto wyhoduje mi konika na zamówienie. Chodzi mi o wyhodowanie klaczki Kuca Islandzkiego a potem postarzenie go do 2 lat i 6 miesięcy. Tylko koń musi być czystej krwi !! Płacę za wyhodowanie konika i PD. W sumie mogę dać 30 000 equus. Tylko chcę żeby koń miał jak najwyższe PG od 900 w górę. Zainteresowanych proszę o kontakt na PW. Mój login na [url=#]howrseKto wyhoduje konia na zamówienie ? Arrow-10x10[/url] to wojtek_11


Kto wyhoduje konia na zamówienie ? 143088812   Kto wyhoduje konia na zamówienie ? 2470041092
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4363078
~Szarlotka.
Nowy
~Szarlotka.


Nick w grze : Cavaliada.
Liczba postów : 4
Dołączył : 09/02/2016

Kto wyhoduje konia na zamówienie ? Empty
PisanieTemat: Re: Kto wyhoduje konia na zamówienie ?   Kto wyhoduje konia na zamówienie ? I_icon_minipostWto Lut 09, 2016 7:21 am

Ja mogłabym to zrobić.Smile
Powrót do góry Go down
 
Kto wyhoduje konia na zamówienie ?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» wyhoduję na zamówienie luzki do GP
» Wyhoduję na zamówienie roga coba lub araba
» Wyhoduję konia do Grand Prix Western-Reining!
» Sprzedaż konia do dokonania 91: Kup konia powyżej 25 lat z umiejętnościami równymi 0.
» Wyhoduje wałacha do GP!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOWRSE :: Ogłoszenia :: Ogłoszenia różne-
Skocz do: