Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 TytanowaMamba - oszust

Go down 
AutorWiadomość
Lana Del Rey
Nowy
Lana Del Rey


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 6
Dołączył : 26/02/2014

TytanowaMamba - oszust Empty
PisanieTemat: TytanowaMamba - oszust   TytanowaMamba - oszust I_icon_minipostPią Lip 10, 2015 1:50 pm

Witam. Obecnie na howrse nazywam się Luxena. Ale parę lat temu miałam inne konto. Dużo kasy i koni.  pewnego słonecznego, wakacyjnego poranka napisała sobie do mnie taka TytanowaMamba i zaproponowała mi trening konia na GP. No i oczywiście nieumiejętna ja się skusiłam no i napisała że trenuje u siebie bo ma potrzebny ekwipunek PD itd. No ja niemądra wystawiłam jej za 500 eq. Zmieniła jej imię i maść z ZJ i zablokowała. Wiem że 1 koń to może nic wielkiego ale radzę na nią uważać Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



TytanowaMamba - oszust Empty
PisanieTemat: Re: TytanowaMamba - oszust   TytanowaMamba - oszust I_icon_minipostSob Lip 11, 2015 3:45 am

Dowody. Inaczej kasuję temat Smile
Powrót do góry Go down
 
TytanowaMamba - oszust
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» kolejny oszust ! Danielosmen
» Sitter oszust! - Oliwia20013
» Zaufany gracz a OSZUST! Ajlona
» Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Czarna i Biała Lista-
Skocz do: