Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Zostanę sitterem

Go down 
AutorWiadomość
StajniaPinto
Nowy
StajniaPinto


Nick w grze : StajniaPinto
Liczba postów : 7
Dołączył : 01/11/2015

Zostanę sitterem Empty
PisanieTemat: Zostanę sitterem   Zostanę sitterem I_icon_minipostNie Lis 01, 2015 12:34 pm

Hej! Jestem nowym użytkownikiem forum x3
A więc mogę zostać sitterem z powodu nadmiernej ilości czasu Very Happy
Mogę zająć się dowolną ilością koni codziennie. Jednak nie jestem robotem, więc jeśli wystąpi dzień, kiedy nie będę mogła wejść to na pewno poinformuję. Wynagrodzenie jest dowolne, przyjmę wszystko Wink Mogę nawet zajmować się wszystkimi końmi, jeśli będę miała czas. Nie mam wielkiego stażu, ale niedługo, jak poczekam, to to się zmieni. Po prostu zakładałam kiedyś konto, ale potem przestawałam grać, także dopiero teraz znowu założyłam sobie nowe.
Można mi ufać, nie mam zamiaru oszukiwać. Sama jestem przeciwnikiem oszustów i bardzo się burzę, kiedy Owlient na nic nie reaguje :/ Tylko kasa się liczy .-.

Także, jeśli ktoś chce to proszę pisać Smile
Powrót do góry Go down
StajniaPinto
Nowy
StajniaPinto


Nick w grze : StajniaPinto
Liczba postów : 7
Dołączył : 01/11/2015

Zostanę sitterem Empty
PisanieTemat: Re: Zostanę sitterem   Zostanę sitterem I_icon_minipostCzw Lis 05, 2015 10:04 pm

Ktoś chętny?
Powrót do góry Go down
 
Zostanę sitterem
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zostanę Sitterem
» ZOSTANĘ SITTEREM
» Zostanę sitterem
» Zostanę Sitterem
» Zostane sitterem

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOWRSE :: Ogłoszenia :: Sitterowanie - poszukuję sittera/zostane sitterem-
Skocz do: